Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emmaelzer
22. máj 2007

marus, co blaznis, to musi byt skorej ako do decembra...

cucuska
autor
22. máj 2007

marus musí to byť úplne iné a iné to bude určite 😀 😀 😀
dnes som si kúpila tehu nápoj a je mňamky aspoň niečo iné ako len voda a má veľa vitamínov

maruska
22. máj 2007

Emi, to faaaaaaaaakt? 😲 😅

emmaelzer
22. máj 2007

Marus, babo ti v kartach fakt vychadza, tak si myslim, ze to bude skorej...

janninka
22. máj 2007

ahojte baby, ako sa mate?
a tebe cucuska gratulujem a tesim sa velmi s tebou 😉

maruska
22. máj 2007

Emka 😅

Janninka, ahoj 🙂 Včera tu bola normálna žurka, ktorú zorganizovala cucuška, sme sa tu radovali z jej dvoch // 🙂

cucuska
autor
22. máj 2007

janninka ďakujem veľmi pekne 😀

janninka
22. máj 2007

musim ci teda precitat co ste vcera popisali 😀
a cucus, kedy ides k doktorovi?

cucuska
autor
22. máj 2007

vo štvrtok idem si pre PNku už som mu volala a objednal ma hneď na štvrtok

janninka
22. máj 2007

dufam ze budes aj z domu konikovat 😀
ja som tiez PN, nuda doma poriadna, ale aspon ze mam vychadzky 😅

cucuska
autor
22. máj 2007

budem to určite a inak 04.06. máme ísť do Tatier ešte neviem ako to spravím asi zdrhnem 😅

janninka
22. máj 2007

odvazis sa? ale to je nedela, vsak? to snad ziadna kontrola vtedy nepride 😉

cucuska
autor
22. máj 2007

janninka mala si už kontrolu čo si na PNke???

janninka
22. máj 2007

nie, nemala a som PN od stvrtku.

tribitka78
22. máj 2007

ahojte dievčence, hneď je tu veselšie, cucus tu vliala pozitívnu energiu.... 🙂
emma, tebe pri mojom poslednom veštení nevyšlo bábo, len nejak veľa mužov v mojom okolí...nevieš čo to môže byť?

maruška, to mi je ľúto, že tam bola len jedna palica....neboj, bude to len lepšie, každým dňom si bližšie k dvom paliciam....

maruska
22. máj 2007

Cucuska, ja som bola na PN vyse dvoch mesiacov, kontrolu som nastastie nemala ani jednu, no ale ktovie... 😉

Tribitka, ahoj, no nic, zivot ide dalej 🙂

mm1
22. máj 2007

cucuska: ahojky moja.... no s tým zdrhnutím by som to nejako neriskovala... 🙂

Inak ahojte babulky.... dnes tu budem pomenej. 😒

mimima
22. máj 2007

ahojte 😉 ako, máte ako?

tribitka78
22. máj 2007

ja som bola po MA na PN takmer celý mesiac...nikdy ma nikto nebol kontrolovať....vv 😉

mimima
22. máj 2007

kamoška je na PN už 5 mesiacov a tiež kontrolu ešte nemala. Myslíte, že oni vedia diagnózu predtým ako idú na kontrolu?

janninka
22. máj 2007

no ale zbytocne riskovat by som nechcela kontrolu, ale ja by som na to aj tak nemala nervy,dodrziavam radsej vychadzky 😅

mm1
22. máj 2007

Babule: na kontrolu chodí sociálka. Každý mesiac dostávajú výkazy PN pacientov a na základe toho, chodia na kontroly. Každý revízny lekár, má pridelený okruh pacientov s diagnózou.To je spracovávané databázovo za jednotlivé kraje... Takže áno, diagnózu vedia.
Takže ak nepríde za 5 mesiacov nikto, môže sa stať, že práve v 6 mesiaci niekto príde. Je to individuálne.
Potom sú s tým poťahovačky na sociálnom úrade, aj kôli dávkam....

Takže veľmi by som to neriskovala....

cucuska
autor
22. máj 2007

takže to znamená že by nemala prísť viete my tem ideme na 5 dní 😅

janninka
22. máj 2007

cucus, tak to je velky risk 5 dni podla mna 😕

mm1
22. máj 2007

cucuska: keď pojdeš k dokimu, tak mu povedz, že sa chystáte na dovolenku, a že sa ti to bude kryť s PN kou....
to že by nemala prísť je len fakt v rovine, že by nemala, ale môže.

bobael
22. máj 2007

krásny den všetkym buducim maminám....rada by som sa pripojila do vašej diskusie o PN-kách . Z vlastnej skusenosti môžem povedať ,že počas troch rizikovych tehot. som nemala ani raz kontrolu a vlastne ani nikto z môjho okruhu kamošiek ,ktore boli na rizikovom.Na socialke vedia o vašej diagnoze a vraj preto nechodia na kontroly už len z hladiska ,že tehotna žena nemôže byť ukolovana na presne hodiny-vychadzky.Takže babulky je to len a len na vas či to striktne dodržať ,alebo na to kašlať a dopriať si vzduch ,ked budeme mať na to chuť... 🙂

lante
22. máj 2007

Tak teraz vám pokazím štatistiku ja som bola na PN ešte iba dvatýžden akurát prešla možnosť kontroly zo zamestnávateľa na sociálku a prišli ma pozrieť. Bolo to v piatok o 9:55 a od 10:00 mám vychádzky. Takže neviem, tiež som si myslela, že načo by chodili kontrolovať tehotnú......no a vidíte.

bobael
22. máj 2007

lante ,to ma mrzí no ja som fakt počas troch tehot. kontrolu nemala a ani moje kamošky . A myslím si ,že sa treba dohodnuť aj s lekarom... Vynimky potvrdzuju pravidlo...pekny deň 🙂

lante
22. máj 2007

Ozaj ešte som zabudla prvých 10 dní ta Cucuš má nárok prísť skontrolovať zamestnávateľ a potom už iba sociálka. Ja som bol v podstate rada, že sa k nám vôbec dostala. Mám na myslim do dvora. Lebo my máme veľkú plechovú bránu a nemáme zvonček. Ten nemáme kvôli ocinovmu zamestnaniu, to by sme mali stále niekoho otravného na bráne. Zato máme dva biologické zvončeky - Chániu a Pifíka. Tí aj poštárku idú zožrať spoza brány 😀 , a keď vrieskajú a nepoľavuje intenzita, tak viem, že tam niekto stojí 😀 😀 😀

lante
22. máj 2007

Ale zas na druhej strane od vtedy tu nikto nebol 🙂 , takže neviem ako to je. Možno si poznačila tá kočka čo u mňa bola, že ma doma našla a ko mám vychádzky. Aj keď jednu susedu boli vraj skontrolovať v sobotu o 13:00, ale to sa mi už zdá divné, lebo aj ľudia zo sociálky majú podľa mňa klasickú pracovnú dobu, tj pondelok až piatok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre