Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

janula_nz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
keikei
22. máj 2007

mimima ešte necítim nič, myslím, že za také 2 - 3 týždne by mohli začať. hrozne sa na to teším 😀
aj ty budeš mať 16tt coby dup 😉 fúúú, to ja budem už 25tt 😀

svetluš ahoj, tak ako? mršica už skončila? pribudneš najbližšie k nám aj ty? 😉

mm1
22. máj 2007

janula: a kedy ideš sem do Ba???? ideš i s malou?????? So stanice tam ide trolejko, ale počkaj pozriem ti aké číslo. ale taktiež ma napadlo, že by som ťa tam mohla zaviesť, ale neviem kedy prídeš....

emma: máš IP....

svetlus: čáááááááááááááááááááááááááááávesky.... 🙂

keikei: to máš pravdu stretko z Vš som dávala dohromady dva mesiace 🙂

lante: a tiež si myslím, že Viliam je krajšie ako Michal 🙂

svetluska.p
22. máj 2007

organizujete stretkoooooooooooooooo?

vilkakatka
22. máj 2007

Janulka, mame sa fajne, len by sme spali aj 24 hodin denne, keby sa dalo 😔

U nas momentalne vedie Hugo a Alicka, ale na druhom mieste je tiez Vilko a pre dievcatka mame Adelka, Dorotka alebo Terezka 😵

keikei
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmaelzer
22. máj 2007

Vilka Dorotka je krasne meno, ja by som potrebovala nejaku inspiraciu pre chlapce, pretoze okrem Kuba nic ine nemam

vilka skus si kupit ten Lucozade Sport, ten ti da tolko energie a pomoze ti aj na nevolnosti, pretoze mam potasium, to iste, co obsahuje infuzka

keikei
22. máj 2007

vilka, nič v zlom , ale naozaj Hugo? ako mu poviete zdrobnene? neviem, prečo teraz to meno tak "letí". 😨 radšej ten Vilko 😉

svetluska.p
22. máj 2007

ahooj mm, ahooj kei.
no menzes uz skoncil a dufam, ze coskoro budem uz aj ja medzi vami. uz chceeeeeeeem 🙂 .

keikei
22. máj 2007

emik, ja by som tiež potrebovala nejakú inšpiráciu na meno, hlavne chlapčenské. namáme zatiaľ ani jedno ☹

janula_nz
22. máj 2007

mm no idem tam vo stvrtok teraz, na 9h tam mam byt. ja poznam ba, takze sa tam vytatarim len ten trolej mi prosim ta skus kuk 🙂 a nejdem sama, idem s tym kamosom, co robi na porodnici . inak aj som rada lebo mna odbiju hned na zaciatku s tym,nech pridem,ak budem mat partnera. ale on to vyriesi povedal 😀

a nejdem s malou, ona by to nevydrzala. je aj strasne dusno a ona musi okolo obeda spat a to len v postielke vie. boli by s nou trampoty, tak ju necham doma s babkou. ale neboj, my sme cestovatelky a chystame sa na viac dni do ba k sesternici, takze potom sa mozeme stretnut 😵

keikei
22. máj 2007

svetluš, aj my chceme, aby si tu bola už ako tehulka 😉 tak teraz to musí vyjsť 😀

lante
22. máj 2007

janula_nz pozerala som ti to spojenie do GIN FIVU. Ja som tam chodila vždy autom. Ale také najoptimálnejšie sa mi z vlakovej stanice javí trolej 201, s tým, že vystúpiš na zastávke Záhradnícka a potom už peškom až do Gin-Fivu.
Možno sa dá aj inak, ale to je už na mňa veľa MHD som nešla ani nepamätám. Tak asi 4 roky. No dobre možno počas tých štyroch rokov som absolvovala aso dve jazdy, ale to už bolo skôr pre mňa dobrodružný zážitok, než klasické cestovanie.

mimima
22. máj 2007

kei, ty máš akú krvnú skupinu? Ja mám RH- a manžel má RH+. Pri prvom dieťati to nevadí, ale vraj pri ďalších deťoch to je problém. Veľmi sa aj toho bojím. Lebo malá má RH+ po mužovi. Síce mi bola pichnutá Rhega, ale aj tak mám obavy. Nepoznáte niekoho, kto má niečo podobné a má viac detí?

janula_nz
22. máj 2007

co tak sebastian kei? nepaci sa ti? ja som vzdy chcela richarda keby bol chlapcek. no ale teraz neviem ak bude richard otecko ako to bude 😅

keikei
22. máj 2007

mimima, my to máme našťastie s RH faktormi v poriadku. ja mám 0 pozit. ale nemusíš sa báť, ak ti pichli tú injekciu, malo by byť všetko v poriadku aj pri ďaľšom dieťatku. mám kamošku, tá mala presne tento "problém" ako píšeš, na rozdiel od teba, jej po prvom bábätku tú potrebnú injekciu akosi "zabudli" pichnúť. a teraz má ďaľšie dve (teda dvojičky) a všetko je v poriadku. aj detičky aj ona. tak neboj, injekciu si dostala, bude to ok 😉

mm1
22. máj 2007

janula_nz:

Dĺžka spojenia: 8 min (08:07 - 08:15)
Linka 201 smer Dolné hony - Čiližská (trolejbus)
08:07 Hlavná stanica, 1. pásmo
08:15 Záhradnícka, 1. pásmo

Linka 201 smer Dolné hony - Čiližská (trolejbus)
08:15 Hlavná stanica, 1. pásmo
08:23 Záhradnícka, 1. pásmo

Linka 201 smer Dolné hony - Čiližská (trolejbus)
08:23 Hlavná stanica, 1. pásmo
08:31 Záhradnícka, 1. pásmo

08:32 Hlavná stanica, 1. pásmo
08:40 Záhradnícka, 1. pásmo

janula_nz
22. máj 2007

lante dakujem. to tam uz poznam, najdem to nejako. 🙂

keikei
22. máj 2007

janulka, nevedela by som si predstaviť, že by som si navykla na dieťatko a potom by šlo do inej rodiny. našťastie máš teda Lauriku svoju. a aj svadba bude a spoločné priezvisko tiež 😉
mne osobne sa moc nepáči, keď sa volá dieťa po rodičovi a potom sa musí rozlišovať na starý a mladý.
janulka, veru Sebastian moc nie, to by mu všetci hovorili sebo a to sa mi vôbec nepáči. ja neviem, asi budeme mať dieťa bez mena ☹ ja na každé meno mám nejaké ale.... to je hrozné. pri Tatianke som mala písaného chlapca Adama, ale už aj to ma prešlo.

janula_nz
22. máj 2007

mm super, dakujeeeeem. si zlatucka 🙂

cucuska
autor
22. máj 2007

no už som tu.

sVETLUS NEORGANIZUJEME ALE bolo by fajn keby sme sa tretli _!!!§ či nie

keikei
22. máj 2007

janulka, veď presne to som mala na mysli, že to musí byť ťažké, lúčiť sa dieťatkom, na ktoré sa nafixuješ. ale zas každému tomu dieťatku dáš dobrý základ, verím tomu, že u teba to tak bude 😉

mimima
22. máj 2007

dííík kei, chcem sa na to popýtať dr., ale nevieš náhodou aké majú RH tie jej detičky, lebo aj na tom dosť záleží. Ja mám tiež jednu kamošku ona RH- a muž RH+,to isté čo my, ale jej detičky zdedili RH po nej neg., tak ona preto netvorila protilátky. Ale ja už mám malú čo má RH iné ako ja, tak sa bojím, že aj toto by mohlo zdediť krv po mužovi. Ale zase medicína je už pokročilejšia. Dúfam. 🙂

cucuska
autor
22. máj 2007

baby ja mám zas hrášok

mm1
22. máj 2007

keikei: máš tatianku. a čo takto Tomáško?????

janula: nie je za čo moja 🙂

lante
22. máj 2007

no vidím, že sme s mm mysli rovnaké spojenie 😀

vilkakatka
22. máj 2007

Keikwi...asi by sme ho volali Hugik...Hugino...ale pomaly zacina aj u nas viest Vilko...lebo nechceme, aby sa mu v skole smiali, ze ma meniny 1.aprila 😨
A tiez sa momentalne viac priklaname ku Adelke...asi to idem zmenit v pase 😅

Mam tu v pocitaci ulozeny cely menny kalendar, tak ak ma niekto zaujem poslem do IP, prip. do mailu 😉

janninka
22. máj 2007

vilka, posli mi na IP prosim ta, vdaka 😀

vilkakatka
22. máj 2007

keikei...prepac, trosko som ta skomolila... 😉

Emmka, vyskusam ten drink...aspon mi to da viac energie 😎

mm1
22. máj 2007

vilka: hugík??? to nie.... vieš čo by to bolo v škole????? malý by trpel a tak dúfam, že budete mať Adelku 🙂
Kamoška má Natana a deti sa mu posmievajú od prvej triedy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre