Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

veva1
28. máj 2007

ahojky tehulky a buduce tehulienky 🙂

janninka
28. máj 2007

ahojte vevus a vilka 😀

veva1
28. máj 2007

ahojcek janinka ako sa mate? Ako ti je domka? Kedy ides na kontrolu? Ja az o 3 tyzdne tak mi je dlho.

lante
28. máj 2007

mm1: No už som sa brucha pýtala či oslavuje dnes alebo až v nedeľu 😀 😀 😀 😀

svetluska.p
28. máj 2007

co nove vevus?

janninka
28. máj 2007

ja idem vo stvrtok, uz sa neviem dockat 😉 domka je trosku nuda, ale inac pohoda, da sa.

veva1
28. máj 2007

jani este sa ti tak zapaci ze sa ti do roboty ani nebude chciet. Predstav si sa tam dusit v tomto teple. 🙂 A tie pravidelne serialy 😀

mm1
28. máj 2007

lante: jáááááááááj vlastne áno, vidíš, skoro som zabudla na našu Kaju.
A čo Bruško odpovedalo?????

vilka: jááááj ahojky, vlastne i vy oslavujete dnes.... 🙂

janninka
28. máj 2007

no tak to mas pravdu vevus 😀

keikei
28. máj 2007

ahoj babulky 😉
ako po víkende?

janninka
28. máj 2007

juu, vevus ty tam mas uz krasnu 14, aj ja uz sceeem 😀 uz rastie aj brusino?

keikei
28. máj 2007

kde ste sa stratili? ☹

janninka
28. máj 2007

ahoj kei, ja som tuuu,ako sa mas?

keikei
28. máj 2007

ďakujem, ja fajn 🙂 a ty ako? všetko v poriadku, či ešte špiníš ?

veva1
28. máj 2007

brusino od zaciatku tehu stale velke na take by boli hrde tehulky v 20tt 😀
len ked si sadnem tak su z neho zrazu casti dve 😀

lante
28. máj 2007

Vevuš mňa tie telenovely ubíjajú. Vtedy radšej idem von, škrabkat dučov za uchom. Ja idem v sobotu na kontrolu po 4 týždňoch, už teraz som na nervy 😅

keikei
28. máj 2007

vevi a ty ako, máš niečo nové? 🙂

janninka
28. máj 2007

nie, nastastie uz nespinim 😀
aj ja mam poriadne brusino, aj ked zrazu v piatok rano sa zobudim a bolo asi o polovicu mensie neviem akym zazrakom 😅

keikei
28. máj 2007

lante prečo si na nervy? bojíš sa niečoho? už si krásna 19tt, tak čo?

keikei
28. máj 2007

janinka, ja to mám tiež tak, ráno malé a večer ako balón 😀 podľa toho koľko a čo jem 😀

veva1
28. máj 2007

lante ja telenovely nesledujem. Len stare krimi serialy ako napr SISKA atd,no a vecer sedim so susedovcami na terase tak nepozeram nic 🙂

cucuska
autor
28. máj 2007

ahojte už som zasa tu

veva1
28. máj 2007

inac moje aktualne starosti a obavy som dala zo seba v MA tak kuknite.

keikei
28. máj 2007

vevik a ako sa býva na novom? ako dlho ste už presťahovaní?

ahoj cucušik 😉

keikei
28. máj 2007

vevik neboj, sem tam sa môže nejaký výtok vyskytnúť. určite to povedz ale doktorovi, kedy ideš najbližšie?

veva1
28. máj 2007

byva sa super 🙂 v sobotku som bola v BA u brata ma tiez cerstvo prerobene ,ale aj tak je to strasny rozdiel betonova skatula s min. 50 bytmi a nas osem bytovy domcek kde ma kazdi vlastny vchod,mame uz nasadene travnicky,po schodoch stromceky v kvetinacoch,terasku spolocnu so susedmi,on s manzelom su kamosi od detstva ,slnecnik. No citim sa tu ako na dovolenke. Pred nami je kopec na ktorom je ceresnovy sad a vedla zemiakove pole a dalej len rodinne domky.
No len to ustavicne varenie,pranie a zehlenie,uz to mama za mna neurobi a ani svokrusa za manzela. No a ten prach 😀 😀 😀 neviem s kadial sa stale berie

keikei
28. máj 2007

vevulik to bývanie ti zo srdca závidím 🙂 také bývanie by som aj ja chcela, keď si to porovnám ako píšeš s panelákmi, otras. a my sme až 3vchodový, a 8 poschodový, o kľude nemôže byť ani reči. ale boli sme šťastní, že sme vôbec taký zohnali. druhý krát by som ale asi inak rozmýšľala. taká teraska, jooooj to musí byť super, a dobrí susedia na nezaplatenie. a ten výhľad čo spomínaš, krása. my pozeráme do okien druhému činžiaku oproti ☹ 😒 😖
a prach je asi všade, mne ide najviac na nervy práve ten. tiež dokola ho utieram, a hneď je všade zas. hrôza. o tom varení, žehlení a upratovaní mi hovor 😀 😀 😀

lante
28. máj 2007

kei: To vieš som pred tzv. "veľkým ultrazvukom" takže budú podrobnejšie babuliatko pozerať. Tak hlavne preto. A zdá sa mi, že ho necítim pravidelne ale iba tak z času načas. Niekedy aj celý deň nič. Ale ukľudňujem sa, že na začiatku ho predsa nemusím cítiť každú chvíľu.

keikei
28. máj 2007

lante, to máš pravdu, bábätko je ešte dosť malé na to, aby si ho cítila často. aj to príde a užiješ si to, uvidíš 😉
tak ty už ideš na veľký ultrazvuk? držím palce, aby bolo všetko v poriadku 😉
ty už si vlastne v polovici tehu, ako to uteká 😨

lante
28. máj 2007

Kei: No v stredu by mi už malo svietiť 20tt. 🙂
Vevi: Ja mám momentálne výhľad na manžela ako čistí nejaké auto. Tepuje, vysáva a tak. Mačkovec sa mi otiera o nohy a po dvore sa naháňajú aj naši dvaja havkáči. 😀 😀 😀
Uvažujem čo dnes budeme obedovať 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre