Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emily3
31. máj 2007

emma aj ja chapem svojho muza. ked som mu oznamila prvy krat ze cakame tak sme sa tesili a vykricali sme to do celeho sveta. lenze teraz po tych skusenostiach uz neplanujeme, nevyberame mena, cakame co na to nas drobec, ci bude zit ...ale verim ze ked uciti prvy pohyb a ked bude pri porode bude najstastnejsi tatko na svete 😀 . zivot je vyzva a deti su dar . a treba sa vediet zrieknut svojho ja a venovat sa detom. oni nam to vratia.

emmaelzer
31. máj 2007

emily, kazdy sme ini a kazdy mame na to iny nazor, ale hlavne je, ze ste stasni...

vilkakatka
31. máj 2007

Emmka, mame sa fajnucko 😉
Akurat to, ze sme naozaj stale hladni...takze o par mesiacov bude zo mna mala velrybka 😀 ... ale nevadi, len nech je babuliatko zdrave a nech rastie do krasy 😵

Emily, presne, ako si napisala, deticky su dar a nikdy neobanujeme, ze ich budeme mat...a aj my chceme velikansku rodinku 😅 (4 deticky 😨 )

emily3
31. máj 2007

vika ja som chcela 4 manzel tri...dve mame na svete , tri deti mame v nebi, a dufame ze teraz nas drobcek zostane s nami.
ja mam 5 surodencov, a styria mame rodinky. momentalne to vyzera ze sa pretekame 😀 , bracho ma 4 deti, sestra caka 4te, my konecne tretie a najmladsi cakaju 2he.
a som rada ze mame nasich dvoch expertov, uz sa spolu zahraju a su velky kamosi a aj sa spolu pobiju... 😅

vilkakatka
31. máj 2007

Emily, drzim paluchy, nech babatko pri vas ostane a prinesie vam dalsiu radost aj ked ta ide vzdy ruka v ruke so starostami...ale keby to tak nebolo, bola by nuda, no nie???

cucuska
autor
31. máj 2007

ahojte prišla som vás pres spaním ešte okuknúť
čo je dnes nové????
dlho som vás takto polope nestretla

emmaelzer
31. máj 2007

ja budem rada, ked budeme mat este jedno dieta...my sme z muzom straaasne lenivi...

janninka
31. máj 2007

cauteeee 😀 😀 😀

janninka
31. máj 2007

mame okolo 20 mm sme 8tt + 4 dni 😀

janula_nz
31. máj 2007

ahojte tehulienky

janinka no gratulujem. fazulka je poriadne velka 🙂

keikei
31. máj 2007

ahojte babulky 😉

ako sa nám tie týždne postupne zvyšujú, to je krása 😀

keikei
31. máj 2007

janinka, samozrejme aj ja gratulujem 😀

janninka
31. máj 2007

dakujem, juuuj ja som happy 😀 😉

keikei
31. máj 2007

janinka, kto by nebol 😵

emmaelzer
31. máj 2007

janninka a mas aj foto?

keikei
31. máj 2007

emik a ty ako, už len týždeň k 12tt 😀

vilkakatka
31. máj 2007

Janinka, gratulujem 😉

emmaelzer
31. máj 2007

kei, teraz som len v 10tt..takze este 2tyzdne...

keikei
31. máj 2007

emik, tak ti to ukazuje trošku popredu? no nevadí, už máš viac za sebou, len treba dúfať, že ťa to naozaj prejde v tej 12tt 😉

janninka
31. máj 2007

nie, fofo nemam, skoda

keikei
31. máj 2007

babenky inak dnes skoro ráno sa mojej kamoške narodili krásne dvojičky dievčatká 😲 😲 tak ma to dojalo 😵 a sú zatiaľ úplne v poriadku 😀 keď si pomyslím, aké stresy tá kamoška zažívala, koľko týždňov preplakala kvôli všelijakým zlým výsledkom...... vraj asi bude jedno postihnuté... tak povedzte, k čomu sú všetky tie testy dobré? napríklad v Nemecku, že sa také AFP testy vôbec nerobia, lebo nie sú spoľahlivé. o čom to potom je?

emmaelzer
31. máj 2007

kei mojej kamoske povedali na testoch, babo bude mat Downov Syndrom, a o tyzden jej na sone zistili, ze ten doktor sa pomylil, ze v kolkom je tyzdni...
a este pri tych testoch, kde sa bere plodova voda je riziko, ze sa moze potratit...tak ani ja neviem...
kei ono to tu vzdy ukaze tyzden popredu

keikei
31. máj 2007

no veď aj tým odberom plodovej vody prešla a aj tak jej nič nevedeli povedať na isto, lebo sa im podarilo zobrať vzorku len z jedného bábätka. ja neviem, načo robia takéto stresy maminám. aj tak čo by asi spravila, keby malo byť jedno akože postihnuté a druhé nie?????
ale už kašľať na to, hlavne, že sú nakoniec v poriadku 😵

emik, mne to ukazuje teda presne, podľa môjho tehu preukazu.

emmaelzer
31. máj 2007

kei ja som v 10t+1den a ukazuje to 11tt tak neviem...

keikei
31. máj 2007

babule budem už končiť, idem ešte variť 😝
majte sa tu krásne, papapapapapapapá 😀

veva1
31. máj 2007

ahojky emus 10+1 znamena ze si dnes zacala 11tt preto 11 😉 Ja som 13tt+6 preto mam 14tt

emmaelzer
31. máj 2007

veva, ved to je aj tak jedno, ja mam dost kalendarov na internete, takze viem presne v ktorom som tyzdni
veva, tak kedy pridas foto do albumu s bruskom?

veva1
31. máj 2007

emus nemam ako,este sme nekupili ani len fotak a uz dost otravujem muza aby nejaky vybral a nema stihu sa nastvem a kupim si sama a nech sa potom necuduje ze som kopila nejake scheise.

mm1
31. máj 2007

veva: my sme kupili foťáčik včera, konečne..... 🙂

veva1
31. máj 2007

mm tak to by chcelo fotecku na kona konecne ... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre