Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emmaelzer
12. jún 2007

uz je mi fakt dobre, vdaka bohu, aj ked nemozem este vela jest.
Ani si nevies ale predstavit ako by som chcela uz aj ja citit babo....ale dufam, ze coskoro, tento tyzden idem na poradnu , tak dufam, ze ma poslu na sono, lebo od 7tt som babo este nevidela
mas nejake fotecky? Pribrala si aj?

keikei
12. jún 2007

to som rada, že je ti už lepšie 🙂 neboj, aj ty sa dočkáš, okolo 20tt pocítiš aj ty bábenko 🙂
ja som bola na sone tiež najprv v 7tt, potom v 13tt a teraz pôjdem v 23tt. snáď aj teba pošlú, vypýtaj sa 😉 fotečky mám, len nemám čas ich hodiť do pc, ale budem sa snažiť čo najskôr. a pribrala som zatiaľ 3kg.
a ty ako?

keikei
12. jún 2007

emik budem pomaličky končiť, malá mi nechce spať, myslela som, že bude 😲
a aj sa idem naobedovať.
papá, ahojček 😵

emmaelzer
12. jún 2007

uz sa tesim na foto a odfot aj seba
ja som este nepribrala, lebo vela nejem, ale rastiem, teda skor sa mi to brucho nafukuje (aj ked neviem preco) asi babo talci tie moje sunky , takze citim len sadlo...ale hadam coskoro uz budem citit aj babo

emmaelzer
12. jún 2007

ok kei drz sa papa

mamik
12. jún 2007

Ahojte tehulky. Bola som dnes na ultrazvuku. Sme 8týždeň a 6deň a máme 2,22 cm. Srdiečko bije, tak veľmi sa teším. Mám aj obrázok.
No len som sa chcela pochváliť 🙂

tribitka78
12. jún 2007

Jééj, mamik, to ma teší, blahoželám. Len tak ďalej... 😅
ty pekne oddychuj a bábo nech pekne rastie. Neukážeš nám fotku? 😉

mm1
12. jún 2007

mamik: ahoj timi,,,, super, teším sa 🙂 len tak ďalej a gratulujem 🙂

andreafa
12. jún 2007

ahojte vsetky teulky, az teraz som si vsimla tuto temu, tak pridam nejake moje info...
Ja som po MA v maji 2006. Koniec jula 2006 znova tehotna - rizikove, stravila som skoro celych 9 mesiacov s nohami hore a 12.aprila 2007 sa nam konecne narodila nasa vytuzena, milovana a hlavne zdrava Karolinka!!
vsetkym drzim palce a gratulujem! ja sa uz neviem dockat, kedy budem opat tehu.. 🙂 🙂

mm1
12. jún 2007

andreafa: ahoj adi, takéto správy nás vždy potešia. 🙂

emily3
13. jún 2007

ahojte mamulky
mamik to je super sprava 😀 , drzim palceky aby sa drobcek narodil zdravy a zivy 😀 😀 😀

vilkakatka
13. jún 2007

Ahojky babulky 😉

Tesim sa z kazej novej pozitivnej spravicky 😉
Nass dnes o dve hodinky caka sono...juuuj...bojkam...ale verim, ze sa vam potom pridem pochvalit s novou fotockou 😵

emmaelzer
13. jún 2007

vilka to je velmi dobre, aspon zas uvidis babo.

svetluska.p
13. jún 2007

babyyyyyyyyyy, mam v pupku piiiiirsing 😀 😀 😀 😀 😀 . Nemozem uverit tomu, ze som to spravila. a vyzera to supeeer.

emmaelzer
14. jún 2007

svetluska, to musi byt super, bolelo to?

vilka, tak ake bolo babo?

cucuska
autor
14. jún 2007

ahoj emma teba som tu už dávno nestretla ako sa máš , čo nového???

emmaelzer
14. jún 2007

ahoj cucus, nic nove, akurat uz nevolnosti prestali a hadam babo je ok, dnes idem do poradne tak vybavim sono, aby som si bola ista, ze je vsetko ok,
a co ty, ako to zvladas?

cucuska
autor
14. jún 2007

ja celkom v pohode. Dá sa to tu vydržať. Dnes je to už lepšie asi rie injekcie zaberajú a nevolnosti mám totál aj ráno aj večer

emmaelzer
14. jún 2007

tak tie nevolnosti ti nezavidim...hematom je stale tam?

cucuska
autor
14. jún 2007

emma v pondelok bol ešte tam a odvetdy mi sono nerobili takže neviem ale verím, že je všetko v poriadku, musí byť všetko v poriadku

emmaelzer
14. jún 2007

neboj, toto babo je velmi silne, videla si na sone aj babo?

cucuska
autor
14. jún 2007

bábo musí byť silné musí ja tomu verím , proste to musí byť dobré

emmaelzer
14. jún 2007

neboj cucus, je to dobre, vies, ako dlho ostanes v nemocnici?

cucuska
autor
14. jún 2007

emma tak na toto neviem odpovedať. Inak asi som pochopila tvoje karty 😀 😀 😀 😀 napísala si mi, že prvé tri mesiace budú ťažké,nevolnosti a ... no a asi chápem význam tých troch botiek 😀 😀 😀 😀 😀

emmaelzer
14. jún 2007

tak sa teboj, pretoze moje karty povedali, ze babo bude

veva1
14. jún 2007

ahojky tehulky a buduce tehulienky. Kuk do albumu 🙂

emmaelzer
14. jún 2007

vevula, tak to je krasne teho brusko...tak ja som mala take (a mozno aj vacsie) este pred tehotenstvom 😢

svetluska.p
14. jún 2007

caute tehulky 😀 .

emus - no prepichnutie bolelo, ale osa je horsia. trvalo to asi 2 sekundy a bolo po bolesti. najneprijemnejsie bolo, ked mi tam davala nausnicu. ale bola to vazne rychlovka 😀 .

veva1
14. jún 2007

emus neboj nic moje nebolo o vela mensie,len teraz je uz tak trochu vypuklejsie. 😉

svetluska.p
14. jún 2007

vevus - krasne brusinko 🙂 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre