Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emmaelzer
12. júl 2007

Halooo missedky, kde ste vsetky?

emily3
13. júl 2007

ahojte zienky, neviete poradit ake lieky v teho sa mozu pouzivat? boli ma hrdlo, stracam hlas a soplim o 106. (zase manzelik doniesok domov nejaku pliagu a ja som to samo ze schytala a dnes mame ist na dovcu... 😠

loss
13. júl 2007

babulky vedvies uz ma Ninku 🙂

veva1
13. júl 2007

ahojky,losik to je super info,skor nez sa tu ukaze jej posielam tisic pozdravov a prejem krasne mamickovanie 😵

elinka27
13. júl 2007

emily, mozes homeopatika, skus na hrdlo Homeoveox,a na nadchu Coryzana, tak nejak sa to vola, skus sa opytat v lekarni.A co sa tyka este tej nadchy skus si kupit sprej s morskou solou,ine kvapky by tehotne vraj vobec nemali uzivat.Ale najlepsie ti urcite poradia v lekarni.Ja mam totiz nadchu celorocne a lekar mi prave teraz uz nic nechcel dat a teraz sa mi to zhorsilo,tak sa s tym trapim 😖

mamik
13. júl 2007

Emily aj mňa skolila pred dvoma týždňami asi chrípka. Začala som ako ty a potom som teplotovala a bolel ma celý človek. Pila som veľmi veľa čaju s medom a citronom, jedla som med a cesnak a postrúhaný zázvor. Ale už som nevládala ani žiť, tak som poslala polovičku po homeopatiká. Zabrali mi OSCILOCOCCINUM. Hneď sa mi uľavilo a za dva dni mi nič nebolo. Akurát som ešte trošku pokašliavala a natriasala si mimčo v bruchu 🙂
Prajem krásne liečenie, a nech ti nič nepokazí zaslúženú dovolenku 😀

emmaelzer
13. júl 2007

vedvies gratulujem....................
idem pozret jej album, ci uz hodila foto

loss
13. júl 2007

ahoj emuska ako sa mas?
este nie su v nemocnici a su spolu ale ked dojde domov foto bude 🙂

emmaelzer
13. júl 2007

ahoj loss, to je krasne...ja som bola tehotna s vedvies, teraz som mala mat nejako babo aj ja...
Citala som aky mala lahky porod. Super
a ty ako, co nove?

keikei
14. júl 2007

ahoj babulky 😉

veďvieške a Ninke aj ja mooooooc gratulujem, prajem hlavne veľa zdravíčka 😵

a ste tu inak niektorá o tomto sobotňajšom ráne? ja som tu nezvyčajne skoro, akosi som nemohla celú noc spať ☹
ale vy asi ešte všetky bubáte 😔

keikei
14. júl 2007

asi sa tu nikoho nedočkám, tak sa lúčim 😉

majte sa krásne babenky a krásny víkend, vyzerá, že by mohol byť slnečný a teplý 😵 papapapapapapapapá 🙂 😀 😵

svetluska.p
14. júl 2007

ahoj kei, co sa deje, ze trpis nespavostou? Ak tu uz nie si, tak prijemny vikend aj tebe.

emmaelzer
14. júl 2007

kei, na teba nikdy nemam stastie...
dobre rankso svetluska

nela10
14. júl 2007

ahojte babenky, ako sa máte? Neviete čo je s cucusku?

emmaelzer
14. júl 2007

nela cucuska nema pristup k netu, ale je v poriadku babo krasne rastie

loss
15. júl 2007

ahojte zlaticka 🙂

mamik
15. júl 2007

Emmka kde si čítala o Vedvieskinom pôrode? Chcem sa aj ja potešiť 🙂

emmaelzer
15. júl 2007

mamik, ahoj, tu tusim loss to spomenula v piatok
Ale skus pozriet jej album v Julovkach, ja idem pozriet, ci ma foto. Ale neviem, ci nie je este v nemocnici.
a co ty, ako sa citis?

loss
15. júl 2007

emuska vsetci sa mame fajne 🙂
akurat volam s cuckou pozdravuje vas vsetky a aj drobatko v brusku 🙂

mamik
16. júl 2007

Ahoj Emka. Krásne tt ti už svieti, je to úžasné. Ja som bola na tom 4D ultrazvuku a bolo to niečo neskutočné. Bábo má 6,6 cm a krásne sa hýbe. Mávalo rúčkami aj nôžkami. Doma som si CD pozerala už asi 100 krát 🙂 a pekne som tam videla aj pršteky na rukách aj nohách. Mám nahraté také tri krátke pasáže. Tú prvú ti pošlem mailom. Má to len 6 sekúnd ale dá sa poslať, aj keď má 7MB.

Loss ja som taká rada že sa máš dobre. Pamätám sa ako som s tebou smútila, keď sa ti rúcalo všetko. Ale sú to skutočne dobré správy a myslám, že tvoje foto hovorí za všetko. Tak už len pridaj nejaké tt a všetko bude fajn. Veľmi ti držím palce 🙂

emmaelzer
16. júl 2007

mamik, tak ti gratulujem a posli mi prosim na email emmaelzer@hotmail.com
Velmi sa potesim.
loss 🤐

svetluska.p
16. júl 2007

ahooj babulky
emus - poslala som Ti IPku 😵 .

loss
16. júl 2007

ahojte 🙂
mamik dakujem a dufam ze coskoro sa k vam pridam
Svetluska ahoj 🙂
emus aj ja som ti pisala do IP 😅

svetluska.p
17. júl 2007

Hello tehulky bombulky 😀 ,
cau Lossik, ako sa mas?

h0blinka
17. júl 2007

Ahojte baby 😀 ako sa Vam darii?
mamik mas celodenny program pozerat krpca 🙂 to je kráásné 😅

emmaelzer
17. júl 2007

dobre ranko,

janninka
17. júl 2007

ahojte, nie je tu nikto?

emmaelzer
17. júl 2007

Tak som prisla z poradne, a zas som pocula srdiecko a tiez ako kopkal...aj som si to nahrala a teraz to stale pocuvam..

kubko
17. júl 2007

Ahojte babmulky som tu na chvilku po sto rokoch. Tak dlho som tu nebola, mam z vas strasnu radost. trosku sa rozpisem, ked som tu tak zriedka

Emus super vidis ako sa ti uzasne dari urcite to dobojujeme do zdarneho konca. Ja stale myslim na to co si mi raz napisala, ze budem mat chlapca a bude v poriadku. Tak sa nicim zlym nezatazujem,na kazdy ultrazvuk a poradnu sa neskutocne tesim, namiesto strachu. Mozno stipku obav som pocitovala v 8tt ci uvidim srdiecko alebo len ciernu dieru ako predtym. A bolo to nadherne srdiecko, takze odvtedy sa uz len tesim. Aj ked ma poslali do Bratislavy na genetiku, tak som sa utesovala, ze Emka povedala, ze Kubko bude v poriadku... A vsetko je zatial naozaj v poriadku. 😀

Neskutocne to uteka a je to prekrasne. Drobcek sa uz asi 2 tyzdne hybe ale nikdy sa mi nepodarilo milacikovi dat ruku na brusko v tej spravnej dobe. Raz rano mi uveliceny rozpraval, ako mi dal ruku na brusko,ked som spala a citil ako tam malinke kopka. Mala som z toho strasnu radost, ze ho aj on citil. Vcera sa mi drobcek tak mrvil v bruchu, ked som pozerala telku a prisla nam sprava od tatinka, ze som neverila, ze je to mozne. Cele brucho sa mi nadvihovalo musela som si na seba posvietit mobilom a bola to strasna sranda.

Mam kolegynu, ktora sa od zaciatku mojho tehotenstva strasne uprimne z toho tesi, stale sa ma pyta no co mamina co robi malinke je strasne zlata. Dnes sa ma pytala ci sa uz drobcek hybe, tak som jej povedala ako vcera vyvadzal. Tak mi dala ruku na brusko a hovorila, ze tam nieco citi. Ja som ale necitila nic. Zrazu zazvonil telefon a drobec ju tak kopol do ruky, ze bola uplne vo vytrzeni. Vela ludi sa okolo mna z mojho tehotenstva tesi ale ona je jedinecna.

Dufam ze ste moj maxi prispevok prezili chi chi

veva1
17. júl 2007

ahojky 🙂
emus super spravicka ,tesim sa s tebou 😵
kubko nas Tomasko ties vcera tak vyvadzal,tatino sa z toho riadne vytesoval 😀 ,je to uzasne ze? A si predstav ,ked budu mat nasi bubaci cez 3kg to budu kopance 😀 sa tesim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre