Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

h0blinka
17. aug 2007

tehule, ktore z vas este pracuju okrem Emusky - teba citam ze asi hej.
Stale mam dilemu ci byt PN ci netreba

emmaelzer
17. aug 2007

hoblinka a preco by si chcela ist na PN-ku?
ked nie su ziadne koplikacie, nevidim dovod, preco by zena mala sediet doma

h0blinka
17. aug 2007

emus ja nechcem, len sa ma to uz tretia lekarka za kazdym pyta ci nechcem ostat doma na PN. Gyn, potom obvodna a teraz aj internistka. Tak uz mam chrobaka ze preco? mala by som.
Ale ich opoved je vzdy len ze "Pre istotu"

emmaelzer
17. aug 2007

a co udavaju ako pricinu? a kde pracujes?

vilkakatka
17. aug 2007

Ahojte babulky 😉

Hoblinka, ak nemas zadne problemy, tak by som doma nezostavala...teda, aspon ja som rada v pracicke, medzi ludmi a aspon sa citim uzitocna 😀 ...sama doma by som asi zomrela 😠 ...a este ti aj urcia nejake smiesne vychadzky 🤐 a nemozes si vyjst z domu kedy chces 😵

Emmka, krasne brusko...pekne rastiete 😵

veva1
18. aug 2007

ahojky 🙂
hobli- ja som zasa naopak velmi stastna ze som doma PN,no vlastne teraz uz ani nie som,lebo uz mam dovcu. Ale ja som robila v robotke kde som musela byt skoro kazdy den a aj tam spavat,mala som vlastnu izbu a velmi stresovu robotu,kde ked nemal kto som sa este natahovala aj s tovarom a ked boli akcie ci svadby musela som tam dohliadat min. do polnoci. Ked som sla na PN ,tak sme dostali bytik,ktoreho by som si teda ani neuzila a nezariadila. No a naj. vyhodou bolo ze som cely moj denny rezim prisposobila tehu." Prespala som cele dni". Kontrola zo socialky mi nehrozila to som si zariadila 😉 .
Ale naopak pri prvom tehu som bola az do MA v robotke a nevedela som si predstavit,byt doma by som sa unudila. No to som este robila na recepcii sice 12-18 hod. denne,ale kazdy druhy tyzden,tak sa to dalo,lebo tyzden som si vzdy vegetila. Takze je to len od toho ako sa citis a ako robotku zvladas 😉

emmaelzer
18. aug 2007

vilka ved aj vy pekne rastiete.
no to je ale pravda, ze ked je robota narocna, tak sa musi velmi rozmyslat...ja zacinam o sept. v novej skole, do ktorej budem dochadzat asi tak hodinu autobusom (teda ak sa neodvazim soferovat) a budem chodit domov okolo siestej koli spojom...a to bude 5 dni v tyzdni...tiez sa bojim ako to zvladnem...

vilkakatka
18. aug 2007

Babulky, naozaj zalezi, aka je pracicka narocna...sice ja som 8-10 hodin denne na nohach, ale zatial som v pohodicke a mam super sefov, aj minule som bola viac unavena, tak som mohla zdrhnut domkov ovela skor...a stale sa ma vypytuju ako sa citim...
Treba dat na vlastne pocity 😉

keikei
18. aug 2007

ahojte babule, tuším som vás tu nejaké chytila 🙂
ako sa máte?

emmaelzer
18. aug 2007

vilka tak si aspon udrzis kondicku...mna skor bude unavovat to soferovanie...

ked, ako tak uz 28tt, tak ako sa mate? Este neviete pohlavie?

keikei
18. aug 2007

emik, máme sa dobre, všetko v poriadku 😉 pohlavie nevieme ani nechceme vedieť, necháme sa prekvapiť 😨
a ty ako s bruškom, tiež pohodička? vy chcete vedieť pohlavie? inak už máš tiež krásnu 22tt, ako to uteká, keď tak pozerám 🙂

emmaelzer
18. aug 2007

kei, ja chcem vediet pohlavie, ale babo nechce ukazat uz na 2 sonach...ale este na buduci tyzden mam jedno a ked neukaze asi budeme sa musiet prekvapit...
aj ked rada by som kupovala vecicky aj farebne podla pohlavia...vy to ako spravite s nakupmi a farbami?
bursko uz rastie, pribrala som uz 8kg a male citim coraz viac a viac

keikei
18. aug 2007

emik, no snáď sa vám do tretice predsa len ukáže 😲
my to máme s vecičkami v pohodičke, ak by bolo dievčatko, mám vecičky po Tatianke, a ak by bol chlapec, tak mám dve švagrinky, ktoré majú chlapcov a kopec vecí mám aj od nich, tak som v podstate už vybavená 😀 a jasné kúpim potom aj nejaké novučičké pre mrňko 😲
no aj moje rastie, celkom fajn, zatiaľ +5,5kg, a kopká riadne. ale je to krásne cítiť, pravda? 😵

keikei
18. aug 2007

ešte k tomu pohlaviu 🙂 myslím si, že by to mohol byť chlapec, lebo sme vychytili presne plodné dni, a hovorí sa, že vtedy sa rodia chlapci 😀 tak uvidíme, či sa nám to potvrdí. a tuším aj ty si mi vyveštila chlapca 😀 no uvidíme 😵

emmaelzer
18. aug 2007

to ano, aj ked to este nie je poriadny kop...
inak akurat vcera som zistila, ze sa mi zacina v prsiach tvorit tekutina... uz to zacina byt naozaj realne..dost ma to zobralo...
5.5kg....ti zavidim...si o 6 tt popredu a 3 kg menej...

vilkakatka
18. aug 2007

Emmka, presne to hovorim aj ja...aspon som stale v pohybe 😉

Ahoj Kei...ze +5.5kg...to mam uz teraz viac 😀

emmaelzer
18. aug 2007

vilka utes ma...ja uz 8kg...ty?

emmaelzer
18. aug 2007

vilka, len na sebe v robote nevlac nic tazke...

keikei
18. aug 2007

babulky, je jedno koľko priberiete, hlavne, že je všetko v poriadku. ja som aj pri Tatianke pribrala celkovo 10kg. a možno vás ešte aj predbehnem, čo vy viete?

lante
18. aug 2007

Emma: Tekutina v prsiach sa mi tiež tvorila. Trvalo to asi 2 týždne potom to ustalo 😖 , tak neviem

keikei
18. aug 2007

k tej tekutine, aj mne sa už peknú dobu tvorí, tak to má byť, normálna reakcia tela 🙂 niekedy viac, niekedy menej, niekedy tuším aj vôbec

emmaelzer
18. aug 2007

ja neviem, preco ma to tak zobralo, ved o tom viem, ze je to taka predpriprava na mlieko, len to asi uz privadza do mojho zivote tie velke zmeny a zacinam si ich uvedomovat...ved doteraz som pouzivala prsia len na ukazovanie vo vystrihoch a pri urcitych cinnostiach 😝 a zrazu sa mi v nich zacne tvorit mlieko..

vilkakatka
18. aug 2007

Emmka, normalne sa bojim odvazit 😖 (v 20tt to bolo +5.5kg) ... a najskor skocim na vahu v 24tt (nech sa stresujem len raz za mesiac 😅 )...Ale snazim sa byt fit a to je pre mna dolezitejsie...cvicim, plavam a pracujem 😵

Ale uz to vidim, ze bude zo mna velrybka 😀

emmaelzer
18. aug 2007

to mas pravdu, plavaren je jedine miesto, kde sa citim lahucka...ale ja som asi nabrala aj doma, tie salaty (parizsky, treska) tu to zas troska obmedzim a zacnem sa hybat..ty sa kedy chystas domov? a mas este tu nejake sono? alebo tym velkym sa to skoncilo?

lante
18. aug 2007

K tej váhe. Ja som bola tri týždne natom stále rovnako a teraz, keď som sa vážila tak mám +12kg.

vilkakatka
18. aug 2007

Babulky, ja som dnes hrozne nafuknuta...vcera vecr som zjeda par sisiek 😝 😅 a dnes mi ide brucho vyvalit (ked zjem nieco z muky, tak som ako balon)...k tomu som operovana aj na slepak a vtedy ma ta jazva tak tlaci a stipe...ale uz sa mi podarilo raz ist na wecko, tak to trosku povolilo 😕

Emmka, asi dalsie sono tu v UK uz nebude (teda len ak ma nan posle midwife, ked si nebude ista polohou babatka a pod.), ale na konci oktobra ideme na SVK, tak sa chcem objednat na 3D do Kosic...sice to budeme uz v 30tt, ale odpisali mi, ze uz robili 3D aj v 36tt a bolo krasne 😉

emmaelzer
18. aug 2007

to uz uvidis krasne tvaricku...ja som bola velmi skoro, a este k tomu mal doktor problem cez tu moju slaninku a zevraj ani som nemala dost plodovej vody na pekny obrazok...a babo tiez nechcelo ukazat poriadne tvaricku, prave sa zobudilo a stale si chytalo ocka...ale aj aj tak to stalo za to...keby sa aj mne podarilo ist este domov na konci oktobra isla by som zase.

keikei
18. aug 2007

babule, s tou váhou sa vôbec neznepokojujte. poznám babu, čo pribrala do 30kg 😵 i keď to už je ozaj asi dosť 😀
emik, ozaj ty si na Slovensku? a kde?

keikei
18. aug 2007

babulky moje, budem končiť, lebo varím obed a len odbieham.
majte sa krásne, pekný víkend, papá 🙂 😉 😀 😵

emmaelzer
18. aug 2007

kei, ja som z Lv, ale uz som zas v UK
maj saa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre