Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

veva1
24. sep 2007

sak baby v tej nemocke budete rodit tak je fajn ze si spravite obraz a ak sa vam nieco nebude pacit,tak sa mozete este rozhodnut zaplatit si konkretneho dokiho,ci uplne zmenit porodnicu 😉

citim sa aj fajn,v pohodke sa zohnem,aj hybem,len v noci mi strasne trpnu ruky aj ked posledne dva dni to bolo lepsie asi som si nasla polohu aby som na ruky tak netlacila ci co.

veru musim sa pytat,lebo aj naposledy bola ta poradna taka rychla ze som sa ani nenadychla.Ani neviem kolko Tomasko vazi,nic.

keikei
24. sep 2007

vevik, ja už budem v tej nemocke rodiť 2x, tak to tam poznám 😀 a ani si neviem predstaviť, kam inam by som šla, aj keď to tu u nás nie je nejaké super. ale doma je doma. budem len dúfať, že sa mi "pritrafí" nejaký dobrý doktor 😵
vevik a nad pupočníkom nepomýšľaš?

veva1
24. sep 2007

ano pupocnik chcem odobrat,ale nie pre seba ,ale na darcovstvo. Je to velmi drahe a neviem si predstavit aj keby som na to mala ,ze moj bubo bude mat za tazke peniazky krvicku odlozenu a verim ze ju ani potrebovat nebude a niekde zomrie dietatko ,len preto ze na to rodicia nemaju a prave ta nasa by mu zivotik
zachranila

keikei
24. sep 2007

vevik, a to je ako na darcovstvo? a nie pre svoje dieťatko? ja zas myslím v prvom rade na svoje dieťatko, nikdy nevieš, čo sa mu môže stať a či ju nebude raz predsa len potrebovať...

veva1
24. sep 2007

no ja zasa verim v dobro ludi a osudu,ze sa najdu vzdy darcovia a ujde sa aj Tomaskovi,aj ked verim ze nikdy nebude treba.

som sa pytala treba pred porodom povedat,ze chcem darovat a ak sa bude dat tak odoberu.

keikei
24. sep 2007

vevik počuj, ale darovaná krv nemusí zrovna sadnúť tvojmu dieťatku... nie je nad svoju vlastnú. ale ako vravíš, snáď to nebude nikdy treba 😉

mm1
24. sep 2007

tak tuto krvku si chcem dat i ja odobrat... ale citala som, ze to nie je pre to konkretne mimi, ale pre surodenca tohto mimi....

keikei
24. sep 2007

mm, vôbec nie, práveže je to najviac vhodné pre to mimi, ktorého krv to je. jeho vlastná krvička 😉 choď na stránku www.ceptra.sk tam sa dočítaš všeličo možné. tam aj niekde píšu, že pre súrodenca je to vhodné tak v 25%.

keikei
24. sep 2007

babulky, hneď som tu, idem len na skok do obchodu ...

veva1
24. sep 2007

no kei to je ten osud. Ale urcite by som inac hovorila keby som si to mohla dovolit bez financnych tazkosti.Viem sice ze ked sa nieco stane clovek je ochotny dat aj svoje posledne gate,aby pomohol,ale kym je vsetko ok tak tak nepremysla. To je na dlhsiu debatku. 😉

keikei
24. sep 2007

tak už som tu 🙂
vevik, úplne ťa chápem čo sa financií týka, je to naozaj veľmi drahé. aj my keby sme si to mali platiť sami, tak neviem. naše bábätká to majú do vienka od mojich rodičov, tak nieť čo váhať v našom prípade. 😉

keikei
24. sep 2007

a už zas idem fuč, prišla mi kamoška 🙂
tak sa majte krásne zatiaľ, ešte sa možno ukážem, papá 😵

veva1
24. sep 2007

pa kei,drzkajte sa. Pekny darcek,zlati stari rodicia 😵

tribitka
24. sep 2007

babulky, včera som prvýkrát zacítila pohyby....dala som si ruku na brucho a normálne som cítila ako sa hýbe bábo, dnes ráno zase.... 😀 😀 😀 už sa teším na kopance.... 😅 😅

svetluska.p
24. sep 2007

tribitkaa, gratulujem 😀 . to je super 🙂.

tribitka
24. sep 2007

svetlus, dakujeeeem, ale šak dočkaj, aj na teba príde......čoskoroooooooooooooooooooooooooooo..... 😅 😅 😅
TFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

veva1
24. sep 2007

supis pocit zeeee? Gratulujem a verim ze teraz uz urcite vydrzis pekne lezkat a oddychovet.Pre inspiraciu cim vecsi klud tym pocitis pohyby castejsie 🙂

svetluska.p
24. sep 2007

dik, kupem sa v pluvaci, aj ho vdychujem aj olizujem....viem, ze je to troska nechutne, ale musite to vydrzat babule tehule..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

loss
24. sep 2007

tribitka aj ja gratulujem je to uzastne aj ja uz chceeeeeem 😀

veva1
24. sep 2007

losik vydrzkaj 10tt a aj to bude 😵 Mozme odratavat spolu,mam rovnaky cas do porodu.Este 68 dni.

snaz.
24. sep 2007

ahoj te baby, dnes som bola na sono a som v 5tt plus 1-2 dni, ale na sone bola vidiet mm velka, myslite si ze je to normalne, nemal by tam byt aspon zltkovy vak?
Lekar hovori, ze je este skoro, no ja mam obyvy, ze tam nic nenarastie.

snaz.
24. sep 2007

myslela som dutinka-amniovy vak velky 7 mm

veva1
24. sep 2007

ahojcek-ked doki povedal ze je este skoro tak mu len pekne ver 😉 Ja si myslim ze aj tak doktori maju tendenciu skor vystrasit,tak keby mal doki podozrenie urcite by ti ho hned povedal 😉

svetluska.p
24. sep 2007

caves baby, de ste setkyyyyyyyyyyy?

loss
24. sep 2007

snazka neviem co to znamena ale skusme verit ze je vsetko OK
veva Ok ratame spolu 🙂

veva1
24. sep 2007

losik sup sup do postielky zajtra uz bude len 67 😵

loss
24. sep 2007

ok tak sladke snicky 🙂

veva1
25. sep 2007

ranko 🙂
o 67 dni by mala losik pocitit kopancek a ja uvidiet Tomaska mimo bruska 😵

h0blinka
25. sep 2007

caute babule 🙂
tribit supiis, vsak je to nadherny pocit 😅
vevus a lossik vsak to je uz hned tu 67 dni 😲

loss
25. sep 2007

vevuska uz aby to bola aby ja som citila mimco aty ho varovala teda 67 dni uz nech sa to minie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre