Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

veva1
25. sep 2007

neboj nic,to uz pojde rychle,lebo este budu sviatky,potom uz aj na Vianoce sa treba chystat tak to urcite rychle ubehne 🙂

loss
25. sep 2007

no jasne verim ti 😵

veva1
26. sep 2007

uz len 66 😵

svetluska.p
26. sep 2007

tak tak babule, odratavajte pekne. na stretku vam hned dam kontrolnu otazku. Tak pociiitajte...

loss
26. sep 2007

cauky svetlus ja to necham na Vevusku ona to ma pod palcom 😀 ze?66 to cislo sa mi paci a paci sa mi aj to ze sa bude zmensovat

veva1
26. sep 2007

hm 69 sme presvihli 😀

tribitka
26. sep 2007

dobré rááááááánko tehulky....
zobudila som sa na to, že mi prišiel obrovskýýýý balík....drahý objednal z AVENT úúúplne všetko čo sa len dalo....takže mám pred sebou flaštičky až do jedného roka, všetky typy cumlov, odsávačku, sterilizátor, zohrievač, krémy na bradavky, cestovné tašky, ani sa v tom nevyznám....tak ma potešil, tajnostkár jeden... 😀 len aby sme to nezakríkli......

emily3
26. sep 2007

ahojte mamulky 😀
dnes som bola na tom uzasnom vysetreni GTT glukozotolerancny test. prvy krat, napriek tomu ze je to retie teho. nic moc, musela som byt nalacno bez vody a jedla.. 😝 a vypit sladku vodu 😝 a dve hodiny tam len tak sediet. nastastie to mam za sebou. teraz riesim dilemu ci mam ist alebo nie do roboty, koncim o 14:00 a pravdu povediac velmi sa mi tam nechce. 😅

vilkakatka
26. sep 2007

Ahojte babulky 😉
Znova sa hlasime, ze pekne rastieme a priberame 😉

tribitka
26. sep 2007

emily, bež domov, bolo to predsa len náročné vyšetrenie.... 😉 výsledky ti už dali?
ahoj vilkakatka, ako sa máte? 🙂

vilkakatka
26. sep 2007

Ahoj Tribit, mame sa fajnucko 🙂 ... citam, ze ti drahusik pripravil pekne prekvapko 😵
Emily, ja by som asi tiez radsej bezala domkov 😎

emily3
26. sep 2007

tribit. dik vysledky mam ok a som v teple domova 😀 , a asi si pojdem pospat, poobede ma caka maraton s detmi. Mon chodi na tanecnu takze utekam do skolky, na Klku a este im chcem kupit capice (tak sa schladilo, a uz su obaja soplavi). takze kaslem na pracu, aj tak dnes uz neucim a hajde do teplej postele 😉

tribitka
26. sep 2007

správne emily, bez si lahnút, sladké sníčky.... 😔
vilakakatka, teraz je asi obdobie, kedy si tehotenstvo užívaš,že? vilka, netvrdlo ti bruško??mne nejako každý večer tvrdne v podbrušku.... 😒
no, drahý mi ripravil prekvapenie, to on rád.... 😀 v sobotu mám narodky a už od minulej soboty nachádzam každý den niekde nejaké prekvapko, dostávam darčeky postupne.... 😀 😀

emily3
26. sep 2007

vilkakatka tak ako sa mas? tyzdne nam pribudaju a myslim ze aj kilecka 😉 , ja sa uz ledva kotulam...to som priprala iba 8-9 kg...a kazdy mi s velkou radostou oznamuje ze som "velka" ze sa zvacsujem...
male kope o 106 niekedy mam pocit ze vyskoci z brucha. a uz take super teho prejavy,,,krrrrce do nou aauuuu...
deti sa tesia na babatko aj my s manzelom 😀
a caka nas este stahovacka o tyzden dva? dufam ze do porodu budeme ako tak prestahovani a trosku zabyvani...

tribitka...vau take prekvapco od manzela aj ja chcem.
mne by stacil novy kocik, lebo ten nas si uz nieco vytrpel a uz ma zvarany podvozok a zlomenu rucku...a neviem ci sa vobec niekedy dostam k teme ze " ze detske vecicky a potreby....mam pocit ze teraz to ide tak zrychlika, ze nemame cas prebrat babatkovske veci...ale hlavne je nech sa zrdave narodi a ostatne potom 😉

emily3
26. sep 2007

tribitka : tie darceky aby si nebola naraz v soku 😀 😀 😀

mne tiez tvrdne brusko je to normalne, kym to nie je velmi caste, to sa pripravuje na porod...tak nejak prebiehaju kontrakcie 😅
uz si to uzivas aj ty nie? este asi necitis babatko ale zxa chvilu to bude a to bude radosti, ked bude kopat do rebier a tlacit na mechur a stikutat a pod... 😀

tribitka
26. sep 2007

emily, ved práve, že tvrdnutím brucha sa pripravuje na pôrod... a to je zlé, lebo ja mám dosť skrátený krčok a môžu sa mi spustiť bolesti, len aby som o bábo nepričla nakoniec...preto som z toho tvrdnutia taká vystresovaná.... ☹

vilkakatka
26. sep 2007

Babulky, ja neviem, ci mi tvrdne brusko, ale niekedy citim, ze mam v brusku taku tazku skalu...tak to je asi ono 😅
Babuliatko kope v kuse a o 106...je to nadhernuckeeee 😀

Emily, ja som pribrala 9/10 kg, tak snad to nie je az tak vela 😕 ... a verim, ze sa cez 20 nedostanem 😝
Nas zatial nehodnoti okolie, ale na konci oktobra ideme domkov, tak sa uz tesim na tie hlasky...ty si ale obrovska 😀 ... ale budem to brat ako kompliment 😵

emily3
26. sep 2007

tribit, treba to povedat lekarovi..da ti neco na to

tribitka
26. sep 2007

babulky, mne je absolutne jedno kolko priberiem len nech je bábo ok...aj ked pravda je taká, že sa taraz krémujem o 106..... 😀
emily, už mesiac beriem megadávky magnézia.... vraj to jediné mi zatial môže pomôcť.... 😖

emily3
26. sep 2007

tak drzim palce...bude to dobre, uz musi, zasluzime si nase ratolesti nie?

vilkakatka
26. sep 2007

Zasluzime 😉

emily3
26. sep 2007

ahojte mamulky. idem nieco hodit do seba ( po dnesnej nutenej hladovke by som zjedla aj slona) a trosku budem relaxovat. 😀
pozdravujete vsetkych a dufam ze niekedy sa mi podari este sem prist.
takze praci cest a robote pokoj 😎

vilkakatka
26. sep 2007

Papa 😉

keikei
26. sep 2007

ahojte tehulky, ste tu ešte niektorá? 😉

vilkakatka
26. sep 2007

Ahoj Keikei...ja tu este strasim 😉

keikei
26. sep 2007

ahoj vilka 🙂
niečo nové u vás?

keikei
26. sep 2007

no už aj budem končiť, ohlásil sa mi brat na návštevu...
tak sa maj krásne, papá ! 🙂
a samozrejme aj ostatné babulky zdravím 😀

vilkakatka
26. sep 2007

Vsetko je super...len keby netrebalo ist poobede do prace 😅

veva1
26. sep 2007

ahojte bruskane 🙂

veva1
27. sep 2007

dnes to mame za 65 😵 joooj ako to leti 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre