Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

lante
28. sep 2007

Emma: Niečo natom bude, lebo mne doki povedal to isté, takže som na 3D bola až po 25tt a všetci hovoria (až na jednu víjnimku), že sa Vilík podobá na Feriho. Mám asi tri foto aj v albume, takže Hobli ak chceš kľudne pozri 😉

h0blinka
28. sep 2007

😀 to je dobree a kto je ta vynimka?
tak podla toho mozno pojdem aj skoro aa vsak uvidime co nam ukazu

loss
28. sep 2007

emuska foto este nemam idem v pondelok tak uvidim
hoblinka uz sa tesim na fotky tvojho drobca aspon budes vediet ci je to chlapcek alebo dievcatko a co by si viac chcela?

veva1
28. sep 2007

ahojky spolutehulky 🙂
losik 64 😵

loss
28. sep 2007

no,no 64 krasne 🙂

mm1
28. sep 2007

to co ratate babulky????
inak ja idem na 3D 17.10.2007

veva1
28. sep 2007

ja kolko mam do terminu a losik kedy zaciti kopanceky 😵

loss
28. sep 2007

mm1 takze 17.10 sa uvidi ci nenarastol pipik
😉

mm1
28. sep 2007

aha tak.... no uz viem...
vies losik, tak v kutiku dusicky dufam, ze sa tam pindurik neobjavi 😀

loss
28. sep 2007

jasne aj ja by som chcela dievcatko ale po tom vsetkom mi je to skoro jedno len nech je zdravucke a nech sa narodi 😵

mm1
28. sep 2007

tak to i mne losik.... ale ked mi uz vliala taku malilinku nadej, tak predsa 🙂

loss
28. sep 2007

mm1 napis mi v ktorom mesiaci si otehotnela a kolko mas rokov skusim ti to pozriet 🙂 OK?

mm1
28. sep 2007

v tej tabulke činskej??? tam mi vychadza dievčatko???
mam 30 a otehulkovala som v juni....

loss
28. sep 2007

no jasne ty tam mas skoro cely rok dievca a mne vychadza chlapcek mam 33a otehotnela som v auguste ale neva nech sa len narodi,tie missedy co som mala boli obe baby mozno nie som schopna donosit dievca tak neviem
no tak nech je to baba drzim palce

tribitka
28. sep 2007

u mna podla UZV je dievčatko....ako to vychádza podla čínskeho? Mám zajtra 29 a otehotnela som v máji... 😉

mm1
28. sep 2007

lossi? to vies, ze to boli baby??? ako to????? ja som zasa pocula ze na missedy su nachylnejsi chlapci..
ale inak mas pravdu. je mi jedno kto je v brusku, hlavne nech je zdravucke a nech ho drzim v naruci...

veva1
28. sep 2007

baby co mate proti pindikom???? Haaaa??? Ja som tiez chcela dievcatko,ale ked doslo na lamanie chleba na ultrazvuku tak som si z celeho srdca priala nech spravim muzikovi radost a nech je to Tomasko 😵

keikei
28. sep 2007

aj tu vás zdravím babulky 😉
je to možné, že vás tu toľko je? 😀

loss
28. sep 2007

tribit vychadza ti to na dievcatko 🙂
no povedal mi to doktor a ja som to citila ze su to baby a aj teraz viem ze to bude chlapcek

vedvies
28. sep 2007

cafte tehule!

keikei
28. sep 2007

ahoj lossik, rada ťa vidím po dlhej dobe 😉
držím moc palce, aby vám to tentokrát vyšlo až do konca 🙂 moc, moc, moc 😉
ako sa inak máš?

loss
28. sep 2007

ahoj keikei
som doma na PN zatial je vsetko OK aspon dufam v pondelok ideme na sono

lucka0122
28. sep 2007

ahojte dlho som tu nebola...ale mam dobru spravu bola som na missed 23.2.07 a teraz som si robila testiky dva a vysli dve palicky ta druha tak slabsie ale bola tam na obidvoch testikoch.taks sa chystam 5.10 prvy krat meskaju mi dva mesiace...tak uvidime co mi povie doky... a vy sa ako mate babulky?keikei a ty ako a cucuska?

keikei
28. sep 2007

lossik, tak pekne oddychuj a vychutnávaj si to. v pondelok budem na teba myslieť 😉

keikei
28. sep 2007

lucka to je super správička 😵 teším sa s tebou a držím palce takisto 😉
to už máš pekné meškanie, to ti nabehnú už celkom pekné tt v pase, čo ty na to?
my sa máme dobre, všetko v poriadku, ja idem do poradne už do nemocnice prvý krát v stredu, tak som zvedavá....

vedvies
28. sep 2007

lucka tak to gratulujem! 😀 😀 😀
lossik aj ja budem na teba mysliet 😉
keikei, o 4 tyzdne uz aj mozes rodit 😀

lucka0122
28. sep 2007

a cucuska sa ko ma nevies?uz citim ze mi brusko rastie velmi vela jem a na druhy den nevlazdem ze mi je az zle.....trosku ma pobolieva v podbrusku ked by som mala mat menzes...to je normalne?

keikei
28. sep 2007

veďvieška, to veru môžem a aj skôr .... Tatianku som mala v 37tt 😨

lucka, neboj môže to byť normálne, hlavne sa nad tým zbytočne nezamýšľaj. aj mňa pobolievalo podbruško 😉
cucuška sa má vraj dobre, čo som naposledy postrehla 🙂

mm1
28. sep 2007

lucka: dufam, ze si to povedala i v missedkach... potrebuju tam konecne pocut dobru spravicku

cucuska sa maju dobre... rastu a kopkaju do krasy... chodi sem menej a ak nenarastie pipik, tak tiez cakaju dievcatko.

INAK VELKE GRATULUJEM 🙂

vedvies
28. sep 2007

keikei a si uz aj zbalena? budes rodit v trnave?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre