Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

keikei
3. okt 2007

ahoj babulky tehulky 😉
zas tu nikoho niet? kde ste všetky? 😨

keikei
3. okt 2007

losik, ako sa máš ? 🙂

veva1
3. okt 2007

ahojky,
losik dnes si ma predbehla 😀
59 😀
zajtra sa drz myslim na vas uz teraz a budem stale silnejsie.

loss
3. okt 2007

vevuska dakujem dam vediet 🙂

veva1
4. okt 2007

losica drzim vsetky palce,hlavne sa velmi nestrachuj.Tusim to mas o 13,to je dlhy cas,aby bolo male losica v to velkom napati 😉
inac 58 🙂

keikei
4. okt 2007

ahoj tehulky 😉
loss dnes ideš asi na sono? tak držím aj ja všetky palce, aby si nám povedala len dobré správy 🙂 papa 😉

emily3
4. okt 2007

ahojte zienky
keike nejak sa ti to neuveritelnou rychlostou krati 😉 . posledne tyzdne, su nojhorie, ako sa mas? uz si pripravena---veci pre babo, pre seba?
ja som sa k tomu este nedostala, lebo teraz sme v procese stahovania, a tajne dufame ze do Vianoc budeme prestahovani a stihnem sa venovat aj teme babatko 😅

emmaelzer
4. okt 2007

ahojte babulky, no veru sa tam to krati, emily to musi byt na nervy stahovat sa...
akurat mi dnes jedna kolegina povedala ako male predcastne prislo na svet v 33tt....tak ma trochu nastrasila...
vilka, mame sa dobre, len fakt mi zacina byt nejako nevolno, zase vyrasky ale som prekvapena, ze krize ma este nebolia...
ty uz pojdes zachvilu domov co? Este stale neviete pohlavie?

lucka0122
4. okt 2007

ahojte babulky..takze dnes som bola pri dr.a povedal ze som tehotna takze mi to len potvrdil som v 6.tt a 5den....taka som stastna....

lucka0122
4. okt 2007

kde ste vsetky?

trpezliva
4. okt 2007

Lucka, to je supeeeeeeeer, gratulujem!!!!!!!

miriamka
4. okt 2007

Lucka...gratulujem!Pocula si uz aj srdiecko? 😵

loss
4. okt 2007

kucka srdecne blahozelam
takze zabky podla sona mame 6+7tt takze srdiecko bije len mame maly zltkovy vacok mame lieky tak dufam ze losik bude bojovat a bude rast 😵
keby ste vedeli aka som stastna a mam aj fotku takze prikladam

lucka0122
4. okt 2007

ja nie ale povedal ze uz bije srdiecko.foto mi nedal ale budem si o dva tt pytat

loss
4. okt 2007

lucka este raz blahozelem prepac trochu som ti pomylila meno
a kedy si zmenis pas na tie krasne tt?

veva1
5. okt 2007

lucka gratulujem ,nech sa vam krasne dari a bolo by zmenit profil 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

losik spravicky su fajn ,takze pokracujeme
57 😉

h0blinka
5. okt 2007

lucka supeeer takze uz mame tri nove tehule 😀 😀 😀
lossik ze kucka 😀 😀 ja viem preklep ale to je take smiesne, prepac lucka
davajde si pozorcek na seba lucik ano

loss
5. okt 2007

vevi miminecko ma 1cm tak sa tesime a tych 57 ja super 🙂

veva1
5. okt 2007

tak to je uz riadne losiča 😵 ,len nech to zlte teliesko pekne pracuje,este chvilku a potom ho uz vystrieda placenta. Kedy ides znovu?

janninka
5. okt 2007

ahojte tehulky, blahozelam lucka a loss 😀
ahoj vevus, ako sa mate?

veva1
5. okt 2007

my sa mame celkom fajn,aj ked som zacala bojovat s opuchanim noh,ale uz asi viem ako na ne tak sa da.
a vy co nove? Si uz doma ,alebo chodis este do robotky?

janninka
5. okt 2007

som domka, a je mi fajn 😀 idem kuknut voj albumik ci nepribudli nejake fotocky 😉

janninka
5. okt 2007

uz mas kopu veciciek, mam co dohanat teda 😅

veva1
5. okt 2007

ze je doma fajn.Len mne uz zacina byt dlho,ale to mi je uz vsade.No este tie dva mesiace vydrzim. 😵

janninka
5. okt 2007

vsak ty to uz nemas ani poriadne 2 mesiace, to ti zbehne urcite rychlo. A co nove v nasom meste?

veva1
5. okt 2007

vies ze ani neviem? ako som sa prestahovala do stozku tak tam idem len do potravin 😀 Len vkuse pribudne nejaky polyfunkcny dom bez ladu a skladu,totalne neladiaci z prostredim a vzdy rovnakym majitelom 😀 Som rada ze som z tadial prec.

ja si tak hovori Tomasko mesiac musime este takto vydrzat a potom uz aj moze kuknut ako to tu vonku naozaj je 🙂

janninka
5. okt 2007

🙂 ja mam pocit ze je tam viac pizeerii a celkovo restauracii ako v nejakom velkomeste, haha 😀 😀 😀

veva1
5. okt 2007

no v kazdom novom dome pribudne resta a krcma 😀
idem na navstevu za kamoskou,tou co ti robila svadbu 🙂 drzkajte sa a ukaz sa castejsie.Ja som na nete skoro kazdy den

janninka
5. okt 2007

jasne, ukazem sa castejsie 😉 pekny den vam obom 😉 🙂

loss
5. okt 2007

vevuska 18.10 idem na odbery a zaciatkom novemnra do prvej poradne 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre