Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

angellinka
9. okt 2007

veva1-dakujem za peknu odpoved.....lebo ved mne to podla mojej ovulky vychadza,len lekari by si mali davat vacsi pozor co povedia,a ako to podaju...
a verime spolu s malym babom,ze tento krat to vyjde,,,,pekny den vevik

veva1
9. okt 2007

mna caka december taky isty,vtedy ma Petrik pred sviatkami najviac roboty,ale som zhodnotila ze nechcem pri sebe nikoho.Nech kludne pridu,mozu mi doniest nieco navarene,ked uz nie pre mna tak aspon pre Petrika,zobrat Tomaska na prechadzku,ale ostatne chcem zvladnut sama 🙂
lante ja sa tak tesim,strasne. Vkuse pozeram v albumoch cerstvo narodene mimciatka a predstavujem si to nase.Alebo vecer ked kukame s Petom tv tak tak snivame,ze ake to bude v trojici,ked tam vedla bude spinkat. 😵
Bojim sa len jednej veci ,ze sa zo mna stane upiata,labilna zenska,lebo aj teraz ked som unavena a Peto sa k poriadku nesprava ako si predstavujem tak riadne nervacim a vkuse do neho utocim aj za blbosti.Tak sa bojim ze aby som koli pocitu ze vsetko stiham a zvladam,nezanedbala prave to najdolezitejsie. 😨
No uz sa pripravujem pomalicky a dari sa mi.Odkladam vysavanie uz 2 dni a tvarim sa ze ten neporiadok nevidim 😀

jess28
9. okt 2007

Lante ďakujem - no začíname od začiatku, dúfam, že teraz úspešne.

lante
9. okt 2007

Vevi, tie tvoje "útoky za blbosti" sú asi v tehu bežné....lebo inak by som bola labilná a aj upiatá aj ja a kopec iných tehulí. 😉
Inak je to tak ako píšeš. Nechcem, aby sa mi moja mamina staralado toho čo a ako budem robiť. Už teraz som jej naznačila, že mám všetko prichystané a nemá nič robiť čo sa týka príprav pre malého a že tak isto mám aj pre Feriho nachystané čo mi má potom v deň odchodu z pôrodnice priniesť...nič viac nechcem.

jess28
9. okt 2007

Vevi, Lante - kočenky tak vy ste vážne šikulky, všetko nachystané. Aj my by sme to tak chceli - zvládnuť to sami.
Mám naj.kámošku tá ma 9,5 mesačnú dcérku a poviem Vám - tak tá ešte nevarila, neprala, nežehlila. Mňa by z toho porazilo.

veva1
9. okt 2007

jessik hod datum do pasu a ono ti to vypocita 😉 Nebud poverciva,nejake cisla za menom tvoje tehu neovplyvnia.

lante vysavac uz fical 😀 este obyvku kuchynu a spalnu a pozmyvat a viem u nas znovu zit 😀

jess28
9. okt 2007

Vevik: tak ty si vážne šikula. Ty si už stihla povysávať, kašli na to, teraz je dôležitejšie koníkovať. Vevuš, ty si koľko PN? a prečo? - teda určie si to tu už písala, ale nejako si to všetko nepamätám.

emmaelzer
9. okt 2007

jess srdecne ta vitam medzi tehulkami a gratulujem

jess28
9. okt 2007

Emmaelzer: ďakujem moc. Keby tak ešte ten z strach opadol.

cucuska
autor
9. okt 2007

ahooojte

veva1
9. okt 2007

caves emus 🙂

jesik PN som bola od 12tt do 25 tt,teraz cerpam dovolenku a nahradne volno a od zajtra sa dam vypisat na matersku. Sla som na PN ,lebo moja pracovna doba bola non-stop v jednom horskom hotely a vo svojej funkcii som bola sama.Mala som na starosti 30ludi zadelit ich do prevadzky,zasobovanie a vlastne skoro cely chod hotela ,kapacita 250ludi. V 12tt som trosku krvacala a tak som si povedala stacilo a sla som PN.Financne pravdaze sem-tam zalutujem.Ale inac ani trosku.Doma mi je vyborne,a teraz trosku dlho ,ale to uz by mi bolo urcite vsade 🙂

cucuska
autor
9. okt 2007

babz kedy sa nastupuje na materskú????

jess28
9. okt 2007

ahojček Cucus - no ja viem tak , že na materskú sa nastupuje 6-8 týždňov pred určeným termínom pôrodu.

emmaelzer
9. okt 2007

jess ten strach je normalny, vsetky sme nim presli, len sa musis snazit viac sa zameriat na radost a tesit sa,
Ahoj cucus, dlho som ta nevidela. Ja este robim 2 tyzdne a potom sa chystam robit len 2x do tyzdna. Kym budem vladat, ja by som sa zblaznila doma a to cakanie kedy uz bude babo tu...
veva, krati sa namm to, co....veva, oni ti tam mali v tej robote prisposobit trochu podmienky tehote.....

jess28
9. okt 2007

Emmaelzer: hej, snažím sa viac vytešovať ako strachovať, ale furt mi čosi prebehne v tej hlave. Dúfam, že sa to čoskoro zmení, už nech som po prvom ultrazvuku - ale na ten si ešte počkám.

lante
9. okt 2007

jess: Aj ja a aj Veva sme začínali od začiatku, tak verím, že sa aj tebe tentoraz podarí dôjsť až do úspešného konca 🙂

cucuska
autor
9. okt 2007

jess ale čo to vidím GRATULÍREN KOČKA 😀 😀 😀 😀 😀

jess28
9. okt 2007

Cucus - ďakujem moc. Ty kokso, to už som tam mohla mať 25tt? Uf, nevadí, ide sa ďalej, dúfam, že teraz to bude o moc lepšie.
Lante- ďakujem moc.

lante
9. okt 2007

Ahoj cucus 😀 ako sa darí tebe, už ti svieti kráááásna 25-ka

emmaelzer
9. okt 2007

cucus ako sa citis v 25tt? nakupujes uz?

emmaelzer
9. okt 2007

lante, takze ty uz tento mesiac budes mat babo...ako prezivas posledny mesiac? Da sa zniest to takze brusko?

cucuska
autor
9. okt 2007

uy nakupujem a citijm sa celkom dobre i ked ma niekedy pichne v boku lae vcera som bola na poradsni a ze je vsetko o.k. aj krcok drzi 😲 😀

cucuska
autor
9. okt 2007

lante uz sa chzstas???

lante
9. okt 2007

Emma: No už to mám presne o 9 dní 😎 , no a to brucho......už som ako tuleň na pláži, keď ležím a potrebujem sa otočiť.

Cucuš: CHystám sa, teda hlavne psychicky, na novú jazvu, nato že bude bolieť a tiež nato, že to bude každý deň iba lepšie. Bola si aj na 3D??

veva1
9. okt 2007

cav cucka 😵
no lante by uz mala byt nachystana 😵

emus- nemohli mi prac. dobu upravit,lebo zamestnavaju vzdy len jedneho prevadzkara a tomu je aj cely den,kazdy den malo aby vsetko stihol 😉

prislo mi prave tricko pre tomaska je na nom Otec a syn silna dvojka a take iste bude mat aj ocino pod stromcekom tak sa vytesujem.Ked sa mi bude chciet vytiahnut fotak tak dam fotocku.

cucuska
autor
9. okt 2007

bola som na 3D a prečo ideš na cisarak???

cucuska
autor
9. okt 2007

papa babule letím

veva1
9. okt 2007

drzkajte sa cucuska 😵

lante
9. okt 2007

Na cisarák musím, kvôli operácií čo som mala pre tromi rokmi. Vyberali mi myom a môj doki si vybral zo záznamov operačný protokol a povedal, že pri odstraňovaní myómu mi ho čiastočne museli vyrezať aj z tela maternice a vzniknutú dieru následne zašiť. A podľa neho by bolo lepšie, aby sa maternica nenaťahovala pôrodnými sťahmi, lebo by sa v raj mohlo stať, že by povolila v tom operovanom mieste ☹ , takže preto cisarák. Ale už som sa zmierila....

emmaelzer
9. okt 2007

Lante neboj, moja kamoska bude mat teraz 2 cisarak a nestazovala sa az tolko, neboj budes v poriadku, a ty si ina silacka, vydrzis bolest, ale uvidis maleho uz o 9 dni....
veva ani ja sa uz neviem dockat kedy uvidim male, aj ja stare pozeram novo narodene baba a uz len nivam o mojom, ako ho budem drzat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre