Úplna strata tehotenských príznakov v 10. týždni

castopky
19. apr 2014

Ahojte kočky, viem ze tu bolo uz vela otazok na tuto temu, avsak kocky to nepopisuju podrobne. Som v 10 tyzdni, do konca 9 tyzdna som mala tehotenske priznaky- nevolnost ( nezvraca som ani raz, len niekedy ma napinalo, nie vsak pravidelne), vzdy rano som sa musela do hodinky najest, lebo hlad sa prejavoval napinanim, jemne pichanie v podbrusku( pravdepodobne roztahovanie maternice- toto som citila uz od prvych tyzdnom tehotenstva), zvacsene prsia -na dotyk boli bolesti, az tak, ze som na nich nemohla spat, mocenie v noci- cca1-2 krat v noci som chodila na wc. Od 10 tyzdna zacali priznaku uplne ustupovat, naskor prsia, uplne splasli, absolutne nebola, nevolnost po 2 dnoch tiez, pichanie v brusku ustupilo uplne. Ranne nevolnosti uz absolutne nemam, dokonca ani ked sa hned nenajem mi nie je zle. Proste z nicoho nic som absolutne netehotna. Brusko som mala jemne nafuknute, teraz ho mam ploche ako miss SR. Mocenie od vcera tiez ustupilo. Som na nervy, veru uz som si aj poplakala, bojim sa zamlcaneho potratu. Viem, ze by som sa nemala hecovat a strasit, ale tesim sa na babatko a nechcem o neho prist. Jedno vysetrenie mam 30.4, co je cca o 2 tyzdne. Ake ste mali skusenosti so stratou priznakou vy? Zmizni vam takto z nicoho nic uplne vsetky?Ako to dopadlo u vas?

dobromila1111
19. apr 2014

ahoj,ked sa ti cokolvek nezda,chod na pohotovost.Za to nic nedas.A budes spokojna.Nech by ti tu ktokolvek cokolvek napisal,nebude to pre teba aj tak nic platne.Daj vediet,urcite chod.

castopky
autor
19. apr 2014

A nevysmeju ma tam, lebo citala som prispevok jednej zdravotnej sestricky, ktora povedala, ze s tymto sa stretava denne, ze su na to alelgicky, zeny tam podla nej bezdovodne chodia lebo sa zlaknu. Tiez sme s manzelom uvazovali, ze tam zajdeme, nech mam istotu.,,,,,

lubka1983
19. apr 2014

Ahoj.takze takto.......kedze si v 10tt tak hcg mas vyspke aj keby si mala missed ab.,ani by si nevedelazle by ti bolo , lebo hcg tehotensky hormon v tele je a aj po potrate tam dlhsie koluje ok?iba sa ti ulavilo nevolnosti aa ti vratia.....uvidis...

cuculik1
19. apr 2014

@castopky to mne sa stalo x krat...ze na dva tri dni sa vsetky priznaky vytratlili. Vies si predstavit ako som po predoslych 4 potratoch stresovala...ale dobre to skoncilo a "cislo 5" uz lezi v postielke. Neboj. 🙂

azenka
19. apr 2014

ahojte. mne sa to tiež deje, ale nestresujem, lebo ak by sa niečo zle dialo nase tela by nám dali vediet. tak sa nestresuj, bude dobre.

dobromila1111
19. apr 2014

Nevysmeju neboj..ja som bola,ked som mala kusok krvi na wc.Doktor bol velmi ochotny,poriadne skontroloval babo a ja som bola spokojna aspon.Vystresovana maminka babu urcite nepomaha.

lennicka
19. apr 2014

Chod na pohotovost...mne sa stalo to iste. Muz v zahranici; ja doma urevana a cakala som cely vikend do pondelka kym som zasla k lekarke. Vsetko bolo v poriadku; len mi povedala ze som mala zajst na pohotovost, radsej zbytocne prist na pohotovost ako si nieco vycitat. Tak chod pre svoj klud...

renca910
20. apr 2014

mne zmyzli priznaky,nevolnost-zo dna na den,jeden den mi bolo este blbo a na dalsi den uz nic,citila som sa ok,ako pred tehu,ale ak mas pochybnsti urcite chod na pohotovost

eviq
20. apr 2014

Neboj, aj mne zmizli, dokonca v 9tt úplne všetky a všetko bolo v poriadku, nemusi to byt nič zlé 🙂 a na pohotovosť môžeš kľudne ísť, nie sú tam na to, aby kohokoľvek vysmiali. Drzim palce.

sarinka2012
20. apr 2014

@castopky Nemam osobnu skusenost ,ale ak možem povedať moj nazor išla by som na pohotovost,s tym presne co opisujes a + by som im samozrejeme povedala ze mam podozrenie na missed abortion (možes povedať preto aby ta brali važne,že už ste v rodine z tvojej strany mali dva prijpady a nechces nič zanedbat) a chcela by si aby ti spravili ultrazvuk a pozreli odozvi srdiečka ,trvaj na tom,nedaj sa vysmiat ani prehovorit,poprijpade povedz že ak s tym maju problem voči poistovni tak si to uhradis sama,na to sa vacsinou neda povedat nie 🙂 ja si myslim že s babatko je vsetko v poriadku,mne zmyzli priznaky tiez z jedneho dna na druhy 🙂podobne ako opisujes, teda okrem brucha,to som mala ploche stale..az vo 4 mesiaci zacalo mierne rasť,ide hlavne o tvoju duševnu pohodu a čim menej stresu budes mať tym lepsie pre teba a babo,lekari su tu na to aby ti pomahali a to nie len ked to je životne dolezite,ale vždy ked ich potrebuješ

castopky
autor
1. máj 2014

ahojte, vcera som bola na ultrazvuku, babatko rastie ako z vody, cize uplna strata priznakov nemusi byt to najhorsie.... a som v 12 tyzd a uz viem aj pohlavie 🙂))))))

silvuska47
1. máj 2014

@castopky no vidíš...teš sa 🙂

1pipipi
1. máj 2014

@castopky ahoj to vaaaaaazne?to sa ako da pohlavie..ved este sa len vyvijaju predsa pohl. organy a kolko malo babo cm?

castopky
autor
11. máj 2014

ahoj, ano da sa, cez 3D ultrazvuk a lekar musi byt trpezlivy. Na klasickych 2 D to nie je vidiet. BAabo malo 7,4 cm- od hlavicky po zadocek. vraj sa to tak meria, ani som nevedela. ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre