Úspešná inseminácia - konečne tehotná

romaana
25. máj 2007

Ahojte kočenky , rada by som otvorila novu temu a pokecala s niektorou z Vas, ktora otehotnela insemináciou.
Tak zatial
🙂 😉

sofi88
10. mar 2014

@f3rari dakujem, zajtra sa musime snazit, mal by byt den "O" 😀 tak snad to pojde dobre a ovulka naozaj bude... uz si bola na IUI?

babo78
10. mar 2014

@sofi88 Hladam nejaku dobru koznu v BA. Neviem kam presne mam ist, kde ma vezmu. Tak to je velka skoda ze nemozete ist na IUI. Ja verim ze mne dorastu folikuli aj ked im to trva. Neviem ako to bude s menzesom tento mesiac, nokolko neberiem duphaston ani utrogestan a bez liekov nemam menzes.

sofi88
10. mar 2014

@babo78 tak najrpv ti musia narast foliky, inam mrcha asi nebude... no je to skoda, aj ja som z toho velmi sklamana, ale tak hlupo to vyslo, ze sme obaja cely den v praci a vazne si to nevieme zmenit.. tak je to bud alebo... uz to nejako neriesim, som z toho celeho neksutocne psychicky unavena a uz nevladzem dufat.. ked bude bude... ked nie, budeme sa trapit dalej... a k tej koznej by si mala zajst.. ved je jedno ku ktorej, niekde na polikliniku alebo kam...

babo78
10. mar 2014

@sofi88 Asi to tak ma byt. Neboj pride to ked to ma, presne ako u nas. Akurat som si nasla ze je v Ružinovskej nemocnici, tak tam skusim zavolať. Verím, že mi dorastú aj ked to chvílku potrvá.

sofi88
10. mar 2014

@babo78 drzim palceky... silno silno 🙂 naozaj... myslim na vas casto, aby sa vam uz zadarilo 🙂

babo78
10. mar 2014

@sofi88 Dakujem krasne. Je to tazka cesta ale verim ze ma raz niekde koniec a to iste bude aj u Vas. Vsetko sa deje pre nieco a ma svoj vyznam len my to teraz nechapeme preco to takto je, ale raz sa to urcite dozvieme. Aj ked je to teraz pre nas tazke a nepochopitelne. Vies nasla som konecne muza s ktorym chcem babätko a ktoreho som si cely cas priala, uz ked som neverila ze pride tak sa objavil a teraz ked chceme babätko tak je to znovu tazke, takze ja verim tak ako som sa zmierila ze nenajdem muza dobreho a starostliveho tak sa to stalo a asi to tak bude aj s tym babätkom🙂

sofi88
10. mar 2014

@babo78 mas uplnu pravdu.. vsetko sa deje z nejakeho dovodu, ktory mi nevieme... ale tak to ma byt... len mi je luto, ze zeny, ktore deti nechcu alebo mlade baby, ktore sexuju len tak s kadekym otehotneju a tie, ktore po detoch vazne tuzia sa musia tak trapit.. 🙂 ale to je zasa o inom... som rada, ze si nasla toho praveho, v dnesnom svete je to tazke.. a skor ci neskor sa podari aj babo.. dovtedy mas asi ine poslanie o ktorom zatial nevies 🙂

babo78
10. mar 2014

@sofi88 Veru tak, zatial sa mam dat asi ja do poriadku a pomahat inym, kto to potrebuje. Toto je aj mne luto, ze zeny ktore o dieta nestoja tak ho maju ani nevedia ako a my sa takto trapime. Ale presne, ma to svoj dovod a hlavne cas!!!

sofi88
10. mar 2014

@babo78 presne tak... ja som teraz trosku na rozpakoch, ked mi dnes dali injekciu ci sa mame snazit este dnes alebo vazne staci az zajtra.. nerada by som to presvihla ☹

babo78
10. mar 2014

@sofi88 To je aka injekcia? Pregnyl? Podla mna sa mozte snazit uz od dnes, nic s tym nepokazite.

sofi88
10. mar 2014

@babo78 dostala som ovitrelle.. a hovorila ze zajtra vecer musime urcite... tak to nechcem presvihnut... ale zasa si ani vycerpat zbytocne spermijky skor ako bude treba 😀

babo78
10. mar 2014

@sofi88 Tak to je pravda lebo najlepsie smermie su take 3dnove🙂 Ked ti povedali ze az zajtra tak vydrzte do zajtra🙂

sofi88
10. mar 2014

@babo78 ale ja sa bojim, ze to presvihnem 😀 nepovedala ze az zajtra, ale ze zajtra musime urcite... o dnesku nehovorila nic... niekede som citala ze pred ovulkou je lepsie kazdy den, aby sa spermijky obnovovali inde, ze treba cakat a ja som z toho teraz na nervy 🙂

babo78
10. mar 2014

@sofi88 Tak tam skus zavolat. Nevadi zesa pytas, to je lepsie ako sa neopytat. Neboj, nmesmie ta ovladat strach....

sofi88
10. mar 2014

@babo78 ja viem, dakujem 🙂 tak uvidime co ma pre nas zivot pripravene 🙂 ci nieco alebo nic... a ty urcite zajdi ku koznej

babo78
10. mar 2014

@sofi88 akurat mi kolegyna povedala ze ma nejaku dobru, tak skusim jej zavolat. verim ze nam pripravy len to dobre a usmeje sa na nas stastie🙂

f3rari
10. mar 2014

@sofi88 iiiha tak to ano,treba na to vhupnut 😀 Nie este som nebola,cakam na mrchu,lebo mi chcu urobit novy HP a muzovi rovno SPG...no ale cakam cakam,vcera som isla na wcko a pozeram vedla mna test jediny posledny a ze ved skusim aspon ho minie,aj tak tam nic nebude...no a pozerali tam na mna //.. 😨 Tak som akoze teraz dost mimo,takto to na mna veru este nikdy nekukalo 😀 musim dnes kupit dalsie lebo normalne si hovorim ze bol pokazeny,nechce sa mi verit 😕

sofi88
11. mar 2014

@f3rari jeeeej, to by bolo super.. tak co?? urobila si si aj dalsie testy??? ako vysli? 🙂 bola by som velmi stastna, keby boli pozitivne 🙂

sofi88
12. mar 2014

@babo78 ani neviem ci ovulka bola ci nie, BT mi zatial nestupla, mam pocit, ze bola len teraz.. tak som zvedava co z toho bude, ale asi zasa nic ☹ nejako ma nebavi na to uz ani mysliet.. uvidim ako mi stupne teplota a ked zajtra stupne, tak pozajtra zacnem brat duphaston... dokina mi ho sice nenaordinovala.. ale nechcem nechat nic na nahodu...

f3rari
12. mar 2014

@sofi88 robila robila 🙂 druhy vysiel tiez // len o dost slabsi ako ten prvy a vcera som si urobila rano a silne // 🙂 tak dufam ze je to tam 🙂

f3rari
12. mar 2014

@sofi88 mam pocit ze ta laparka s hysteroskopiou mala vyznam .. 🙂 dala som testiky aj aj na forum a baby pisali ze su krasne // tak dufam ze nebudem sklamana,k Dr idem v pondelok.. 😕

babo78
13. mar 2014

@sofi88 Ahoj ja som bola dnes na kontrole, mam male folikuli nejakych 10mm a predtym pri uzivani clostibelgytu som mala okolo 15-20mm. Neviem co dalej bud pockat na IVF alebo este zobrat dalsi closti a skusit tretiu IUI.

sofi88
13. mar 2014

@babo78 ja by som skusila este tretiu IUI.. ale to som ja...ja sa IVF osobne velmi bojim a velmi donho ist nechcem.. no mozno to raz olutujem a zistim, ze to mohlo byt rychlejsie... je to na tebe, poradte sa doma co a ako.. vy viete ako ste na tom .. aj financne... v kazdom pripade drzim palceky 🙂

sofi88
13. mar 2014

@f3rari ta to sa velmi tesim a hlavne, ze to bolo prirodzene.. brala si nejake lieky alebo tak nejako??

babo78
13. mar 2014

@sofi88 vela kockam så to podarilo cez IVF co mi spominali kolegyne ze ich kamaratky toto riesili.zle je ze ja mam este k tomu PCO syndrom,preto folikuli bez liekov nerastu ☹

sofi88
14. mar 2014

@babo78 ved ja mam to iste.. tiez bez liekov nedorastu, tak dzfam, ze nebudem nutena zajst az k IVF

babo78
14. mar 2014

@sofi88 Nemyslim si ze je to nieco hrozne. JA som sa s tym zmierila ze ked nevyjde tretia IUI tak idem na IVF. Dokonca teraz sa mi so stresou vyhodil skaredy exem, takze mam predpisane od koznej silne lieky a maste takze by som teraz ani nesmela byt tehotna. Vidis veci sa deju ako sa maju, len tomu nerozumieme ako som ti predtym pisala. Vsetko bude dobre.

sofi88
14. mar 2014

@babo78 viem, ze to nie je nic hrozne, len tie neskutocne peniaze, ktore to stoji a ktore nemam ☹ bohuzial je to aj o tom.. uvidime co bude no, dnes som si nasadila dufik, v pondelok idem na kontrolu ci prebehla ovulka, tak snad ano... a uz len cakat

babo78
17. mar 2014

@sofi88 Ahoj tak ako si dopadla na kontrole? JA zatial menzes nemam takze neviem ako dalej postupovat.

market26
17. mar 2014

Vsem gratulujiii, nepotrebuje nekdo kocatek???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre