Úspešná inseminácia - konečne tehotná

romaana
25. máj 2007

Ahojte kočenky , rada by som otvorila novu temu a pokecala s niektorou z Vas, ktora otehotnela insemináciou.
Tak zatial
🙂 😉

waleri17
19. apr 2017

@ninula11 okej dakujem pojdem si to urcite precitat 😘

soni22
8. máj 2017

Ahojte baby,som v 15tt5d podla poslednej MS a doktora lenže sono mi stale ukazuje velkosť bábätka na 15tt1d bojim sa či bábo riadne rastie aj ked mne to tak vychádza že by som mala byť len v tom druhom 15tt1d pretože ovuláciu som mala 05.02. a mám 32 dňový cyklus ale akosi doktora to nezaujima a ráta to stale od tej poslednej MS viem že oni to tak musia rátať ale chcem len vedieť či sa nemam báť predsa už na 4 sone mi ukázalo stale o tých par dní menej ako podla doktora mate stým nejaku skusenosť??

majka99999
8. máj 2017

@soni22 par dni hore dole je jedno. Prvy bol o tyzden vacsi stale, druhy o tyzden mensi a obaja ok.

soni22
8. máj 2017

@majka99999 dakujem ano tak je to aj podla mna normalne len aj sono mi vyratalo uplne iný termin ako mi dal doktor podla MS tak možno fakt sa tam ten cyklus odrazil

majka99999
8. máj 2017

@soni22 nie vsetky deti musia mat 4 kg a 53 cm. 😀 Su jednoducho mensie deticky, co maju 3 kg a 50 cm. Hlavne, aby babo rastlo a priblizne to sedelo. 🙂

kika2525
14. máj 2017

Ahojte kocky chcem sa Vas spitat ci aj vam sa stalo ze po inseminacii ste si nasli vytok podobe toho co dovas dali ....Je to normalne

marienka00
2. aug 2017

kto po IUI po prvi krat otehotnel ake ste mali bolesti a chute

monika20111990
26. jan 2019

Ahojte mohla by mi nejaka dobra dusa napisat spravu ohladne inseminacii sa chcem popytat ktora to uspesnezaplatí absolvovala ďakujem

lenka1115
27. jan 2019

ahojte ja jsem byla včera poprve v Heliosu v Martine na sonu aby mi zjistili velikost folikulu dnes si mamvečer pichnout pregnyl a v utery jdeme na 1.inseminaci, dost se toho bojime ne tojo ze by to bolelo ale toho že to zase nevyjde, prvni syn se nam podařil přirozene 1 mesic skoušeni a toto druhe miminko ne a ne.... tak moc bysme si ho přáli no rady typu nemyslet na to nepomahaji a vždy když se blíži datum ms nemůzu vydrzet delam tehu testy atd a stale nic. s manželem jsme oba zdravi tak nechapu kde muže byt problem, zajímalo by mě kdy po iui si budu mohla udělat tehu test protože pry po inseminaci je v tele ješte pozustatek z leku a ten pry celou dobu ukazuje pozitivni tehotensky test i kdyz treba neni pozitivni

aleskandra
27. jan 2019

@lenka1115 odporúča sa na 14- ty deň od iui...a ako si písala, pregnyl by ti ukazoval pozitívny test, ten sa musí z tela najprv vytratiť...

lenka1115
27. jan 2019

@aleskandra škoda že se to neda dříve (skôr) nevim jak to vydržím a jak se berou potom ty leky na udržení těhotenství? kdy se to ma začít brát a kolikrat denne? a chodí se potom na nějake kontroly nebo na krev aby se zjistilo jestli roste hcg v krvi? nebo to je jen pro potvrzeni tehotenství a potom už klasicky jen ke svoji gynekolozce?

nika2
27. mar 2019

@lenka1115 ahoj, ja mám z manželom to iste. Pri dcérke som otehotnela hneď a teraz stále nič. Teda minuly rok sa konečne po 5 rokoch aj zadarilo, ale skončilo to potratom☹️. Chodíme do Crm v bb. Tiež ideme na prvú IUI budúci mesiac .Tak som zvedava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre