Vitamíny počas tehu

dadinka0123
22. feb 2019

Dobrý deň prosím vás ake sú najlepšie vitamíny v tehotenstve? Chcem si nejaké kúpiť len neviem ktoré sú najlepšie. Ďakujem za radu

ellieellie
22. feb 2019

Mne vyhovoval Femibion. LadeeVita som skúšala tiež, odporúčal mi ich súčasný gynekológ, ale ja som ich ani nedobrala - vracala som z nich.

mima172
22. feb 2019

@dadinka0123 Ahoj. Za mňa PRENATAL od Jamiesonu. Celkovo táto značka vitamínov je pre mňa a moju rodinu TOP 🙂

baby_wanted
22. feb 2019

Aj ja mam prenatal. Akurat ta tableta je obrovska😱

veronice
22. feb 2019

Ja som nebrala nic okrem magnezia - aj sam.lekar mi povedal ze pestra strava staci a ze z vitaminov sa rodia velke deti. Jedla som vela ovocia a zeleniny, pestru stravu a mala je zdrava a stastna a porodna hmotnost 3030g 🙂 radsej tie peniazky investovat do ovocia a zeleninky 🙂

baby_wanted
22. feb 2019

@veronice hlavne teraz v zime zozenies mrte vela zeleniny cerstveho ovocia a nie importovaneho🙄

baby_wanted
22. feb 2019

Vitaminy plánujem brat do jari, kym nezacnu sezonne veci..

dadinka0123
autor
22. feb 2019
veronice
22. feb 2019

@baby_wanted mrte vela tak ako v lete samozrejme ze nie ale zozenies aj od slovenskych pestovatelov dost na zostavenie pestreho jedalnicka - paradajky, uhorky, redkovky, listova zelenina, z ovocia minimalne jablka a napriklad citrony, pomarance a banany su importovane aj v lete takze nevidim dovod preco ich nejest aj v zime. Okrem toho brutalne vela mineralov a vitaminov je napriklad aj v ovsenych vlockach, mandliach, orechoch vseobecne, bielkoviny v strukovinach a mliecnych vyrobkoch a mase (tiez sa da kupit kvalitne domace alebo zo slovenska), zdrave tuky v kvalitnych olejoch, rybach...da sa zostavit pestry a kvalitny jedalnicek aj v zime ;) nehovorim ze je toho na vyber ako v lete ale da sa to 🙂

baby_wanted
22. feb 2019

Tieto ja mam. Ale varujem ta jedna kapsulka je fakt velka😂 mne to problem teda nerobi ale niektorym ludom sa tazko prehltaju lieky

dadinka0123
autor
22. feb 2019

@baby_wanted no tak to si neviem predstaviť aká veľká nemám rada veľké tabletky 😁😁

mkado
22. feb 2019

Ahoj, vrelo odporucam prirodne vitaminy od forever. Mam s nimi velmi dobre skusenosti. Aj svagrina tehulka ich zacala uzivat, kedze nevolnosti ju priviedli k tomu, ze stratila 12kg na vahe. Konecne prestala chudnut a upravilo sa jej viac veci.

viellik
12. mar 2019

@dadinka0123 Myslím, že každá si kupujeme to, čo si myslíme, že je najvhodnejšie a čo nám sedí prirodzene. Ja užívam ešte aj dnes a užívala som aj pri snažení Femibion 🙂 Pretože jeho zloženie sa mi pozdávalo najviac, super je to, že v jednej kapsulke sú všetky vitamíny, ktoré to bábätko v brušku potrebuje 🙂

zuzpar
26. mar 2019

Velmi dolezite je prizerat sa na zlozenie. Zamerat sa nan. Aby doplnok obsahoval vsetky vitaminy v takom mnozstve v akom je treba 🙂

chulia22
29. feb 2020

Predám Ladeevita, zostalo mi 58 ks. Cena: 13 € (+ poštovné).

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre