Vystúpený pupok a veľký miešok

miushka13
29. jan 2018

Ahojte žienky. Neviem sice či to má spolu súvis ale synček (2mes.) Ma vypukli pupok a akoby opuchnute vajíčka. Dr.mu vajíčka pesvecovala baterkou tak že je tam nahromadená vodička že to zmizne ale môže to mať súvis aj stým pupkom alebo čo to môže byť ? Ďakujem

saskiaaa
29. jan 2018

Jednoznačne a aj pre pokoj vás výmenný lístok na urologiu 🙂

miushka13
autor
29. jan 2018

@saskiaaa tak pediatrička nám povedala že to nie je nutné. Keď presvietila baterkou že je to len voda... A malo by sa to upraviť do 18mesiacov...

alena1808
29. jan 2018

@miushka13 ja som s tym chodila k urologovi asi 1.5roka, pretoze ako urolog povedal, nemusi sa to vstrebat. Na tvojom mieste by som si ziadala vymenny listok k urologovi, predsa len, ten tomu rozumie lepsie. a s pupkom to urcite nema nic spolocne.

snazilka1983
29. jan 2018

S pupkom to nemá nič spoločné. Ma len pupocnu prietrž. Moja mala to mala keď vkuse plakala. Väčšinou sa to samé zahojí. Mojej sa samé.

majka1980192
31. jan 2018

Presne,pupcek s tym nesuvisi,to moze byt pruh od placu napr.a moze sa to upravit casom aj same.Co sa tyka tych semenikov,nam robili na urologii plastyku.Urolog povedal,ze tam je otvor cez ktory vnika tekutina,no mohlo by sa tam priskrtit aj crievko ako sa dieta namaha,alebo place