Život v trnavskom, trenčianskom a nitrianskom kraji

maximouse
28. mar 2017

Ahojte, obyvateľky vyššie spomenutých krajov. Rozmýšľame o sťahovaní a zaujíma ma váš názor na život vo vašom kraji, možnosti zamestnať sa, voľné miesta v škôlkach. Nemáme tam žiadne známosti, preto chceme vybrať najvhodnejšie miesto pre náš budúci život. Pochádzame z veľkokrtíšskeho okresu, ale nie je to najvhodnejšie miesto pre mladé rodiny, keďže je tu málo práce. Tak baby, ktoré ste najspokojnejšie s vaším okolím a jeho možnosťami?

shia
28. mar 2017

viem posudit len byvanie v TT kraji, nakolko v tomto kraji byvam cely zivot, a som spokojna, mesta mame na dosah viacere, hlavne mesta ak BA, Vieden, Budapest su tiez dosiahnutelne v rozumnom case, na dialnicu tiez kusok a uz aj sme na horach. Myslim ze na pracu sa v tomto kraji daju najst viacere moznosti, prave vzhladom na blizkost viacerych vacsich miest....v NR kraji som studovala, da sa aj tam, a TR kraj sa mi zase paci kvoli prirode - su tam este blizsie hory a priroda, aj ked asi trochu dalej od inych "vacsich" miest..zalezi co hladate, ak prioritne pracu, treba si najst najskor tu, a podla toho volit byvanie ;)

dominika6
28. mar 2017

podľa mňa je Nitra super,čo sa týka možností a je to mladé mesto