Používame cookies. Viac informácií tu. OK

2 potraty za sebou

Spontánny potrat
janap358
2. aug 2019
Ahojte žienky. mám dva potraty za sebou... myslíte že po pol roku sa môžeme snažiť o dieťatko? poslal Vás doktor na nejaké vyšetrenia.mňa na žiadne 😞
pininka1
2. aug 2019

Sama by som sa vypýtala hlavne na hematologiu.

kataka10
3. aug 2019

Ahoj ja som tiez prekonala dva potraty a tri mesiace po kyretazi som neplanovane otehotnela a zatial vyzera vsetko v poriadku. Ak chces daj si spravit testy pre vlastny klud na dusi, ja som ich tiez mala v plane ale nestihla som. Nasa mala "Nahoda" ma predbehla 😁 Hlavne klud 2 potraty este nic hrozne nevestia. Treti pokus moze byt plne uspesny. 🙂

mirka_239
3. aug 2019

Ahoj, ja mam za sebou jeden potrat a lekar ma poslal aspon na hematologiu, aby sa vylucili trombofilne stavy, takze by som sa vypytala aspon na tu hematologiu...a myslim, ze sa mozte po pol roku snazit o babatko, my sme pockali zhruba 4 mesiace, hlavne teda kvoli tym vysledkom z hematologie,na ktore sa dlhsie cakalo, inak by sme sa zacali snazit aj skor...

janyka
3. aug 2019

@janap358 ja mám 2potraty za sebou po pol roku a tret krát, tiež po pol roku od posledného už má 9 rokov 😉 bola som aj na vyšetreniach a nič sa nezistilo. Držím palce. Do tretice všetko dobré 😊

janap358
autor
5. aug 2019

ďakujem za rady..ja som mala prvý potrat a druhy potrat som mala cca po 4mesiacoch... teraz som 3mesiace po potrate...od novembra mám ísť do práce...neviem či otehotnieť ešte pred prácou či až kď budem v práci...keď ste boli tehotné zas,dal vás doktor na rizikové tehotenstvo a PN???

kataka10
5. aug 2019

Ja som zacala v 7tt spinit a ani tie tepla mi nerobili dobre takze som preventivne do 4.mesiaca PN. Ak by si sa necitila dobre alebo by si mala v praci moc stresy, pripadne by bolo vela chorych v tvojom okoli, urcite sa daj vypisat.

kataka10
5. aug 2019

Myslim ze rizikove tehotenstvo je az po 3 potratoch alebo komplikaciach v pokrocilejsom stadiu. Ale nevyslim si ze ti s PNkou doktor bude robim problem, ked si ju vypytas. Mas na to dostatocny dovod. Otehotniet mozes uz teraz, mozno lepsie to stihnut pred chripkovym obdobim, lebo virusy a horucky su v prvom trimestri nebezpecne. Ale to uz je na tvojom uvazeni.

dadka1996
14. aug 2019

Mna doktorka poslala po 2 potratoch najprv na infekčné ochorenia, potom na hematologiu potom na glukozovu toleranciu a potom na genetiku

Tu začni písať odpoveď...

Odošli