Ako čakať kým potratím?!

zanulienka
15. aug 2008

zase som tu,neda mi to pokoja co doktorka povedala,aby sme cakali,ze potratim.ako sa caka?co budem citit?pretoze teraz sa citim lepsie aj spinenie je ovela slabsie.

boba54
11. mar 2014

@zanulienka ja som na tom bola podobne zistili mi že som tehotná ale pravdepodobne potrácam keďže som mesiac krvácala a mala kŕče. A takto sa mi to stalo 2 krát.

zanulienka
autor
13. mar 2014

@boba54 aj si potom potratila?

habibi78
13. mar 2014

@zanulienka možno nakoniec ani nepotratis, držím prsty!! 🙂

boba54
13. mar 2014

@zanulienka Áno potratila som bohu žiaľ oba razy...

junek
14. mar 2014

prosim o vpylnenie dotaznika je anonymny dakujem ....

http://Postabortivnysyndrom.dotaznicek.sk

veronikax
5. jún 2014

Ahoj 🙂 mozem sa vas opytat... ako to vsetko dopadlo ? Dufam ze len dobre ;)

larika123
8. okt 2014

Ahojte ties mam taki problem so v 5 tyzni ale zevraj plod je zdeformovani ze mam cakat na samostatni potrat neviem ako to bude mam strach ked to pride ci to bude bolestyve

danielka7
8. okt 2014

@larika123 ahoj,v 5 tt nijaké dieťatko nevyzerá predsa ako novorodenec.Ale má zvláštne tvary.V tomto štádiu Ti len de...l môže povedať,že je zdeformované.Držím palce a kludne oddychuj.Pripravuj sa na najkrajšie obdobie života 🙂

larika123
11. okt 2014

@danielka7 ahoj uz som potratyla len dufam ze budem moct otehotniet znova a uz normalne lebo to uz nezvladnem moje prve tehotenstvo bolo bes problemov a uz mam pomali 10 rocneho sinceka

lenka110611
11. okt 2014

@larika123 uf nič v zlom... ale popracuj na gramatike...

larika123
23. okt 2014

Teba zaujima gramatyka ?

anjelicek178
23. okt 2014

@danielka7 prestne tak...to este nema nic...to bol na niecom tento dokto???
Prajem stastne tehotenstvo....ti doktory su uz fakt prasteny!

lenka110611
23. okt 2014

@larika123 je hanba pre jednu dospelú ženu v jednej jednoduchej vete urobiť štyri chyby... ale to len tak btw...

denisakon
28. okt 2014

Ahoj Lenka, aj mne sa ťažko pozerá, keď niekto nepíše spisovne a to mám vyštudovaný 1.stupeň, ale zároveň uznávam aj Larike, že momentálne má ťažké srdce na to čo sa jej deje a či bude mať opäť dieťatko a tu by sa skôr hodilo povzbudenie 🙂. To s tou gramatikou mali kedysi riešiť učitelia a rodičia a teraz už by sa patrilo aj Larike, aj keď je dospelá, ale myslím že do tohto fóra to nepatrí.

Larika ja som spontánne potratila ešte v marci, moje prvé bábätko, teda aj keď sa to tak ešte nedá nazvať a verím, že to všetko bude v poriadku a o pár mesiacov sa nám opäť podarí otehotnieť a budeme mať vytúžené škvŕňa aj doma 🙂. Neboj a hlavne ver.

patkaaaa
27. jan 2015

@zanulienka ako si vtedy dopadla daj vedieť je to davno ale som zvedavá

lussya
28. jan 2015

Ja som tiez uz dvakrat potratilq, najskor v 9tt a teraz v pondelok vnoci. Uz som bola v 13tt. A velmi to boli. Som aj krvacala, na pohotovosti ma 3x poslali domov, ze to nic nie je a nakoniec som skoncila v nemocnici v hainburgu a boli zhrozeni pristupom lekarov na slovensku.
Ale krvacanie nevest nic dobre....

zanulienka
autor
25. feb 2016

@patkaaaa tak dcera bude mat v aprili 7 rokov.ziadny potrat sa nekonal..chodika som kazde dva tt do poradne aby kontrolovali plod..tu je ..

larika123
22. jún 2016

@denisakon ahoj dakujem za podporu inac ja pisem cez telefon tak preto ta gramatyka inac uz mam 9 mesacneho chlapceka ktoreho nadovsetko lubim to prve som potratyla a hnet nato o mesjac som zase otehotnela bolo vsetko v poriatku a tak mam maleho dropceka drzim palce vsetkym

denisakon
22. jún 2016

@larika123 gratulujem to sme potom skoro rovnako. Ja som o prve prisla ale druhecsa nam podarilo az o 8 mesiacov to teraz ma dcerka 9 mesiacov. A pokial vsetkobude v poriadku teraz cakame znovu

ewisam
22. jún 2016

@zanulienka hlavne sa nestresuj.... ja som na zaciatku tehu tiez spinila, tiez ma v 5tt privitala s tym, ze niesom tehu... ze ona tam nic nevidi a bude to potrat.... aby mi to dokazala, zobrala krv... Vysledok? Dnes mi 2 rocne chlapca beha po dome...takze klud...

zanulienka
autor
23. jún 2016

@ewisam ahoj..toto je uz stara tema..dcera ma uz 7 rokov..

nanervy_2
23. jún 2016

@zanulienka by si mohla robit ukazky pre zienky, ktore doktori posielaju na potraty, lebo plod vyzera divne 😎

ewisam
23. jún 2016

@zanulienka hehe nevsimla som si a som rada, ze to dobre dopadlo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre