Ako prebiehal váš potrat?

bizka23
9. apr 2009

ahojte, chcem sa vas opytat, ako prebiehal ten vas potrat? kde vas zastihol a co ste robili? a je potrat bolestivy? presiakala ta krv cez saty? bolo to na vas vidno? dakujem za odpovede, ahojte

majaxy
9. sep 2016

@sima00 Ja nijak. Rokmi bolesť bledne,ale asi nikdy nevybledne. Mala som dvakrát odumretý plod, ale veľakrát si ešte aj v dnešnej dobe predstavujem, aké by detičky boli, či by študovali, či pracovali.... Je to des, jediné čo mi pomohlo, bolo naučiť sa s tým žiť...

sima00
9. sep 2016

@majaxy a po tom ako si potratila si mala bolesti a krvácala si ?... ja mám od včera dosť bolesti v krbtici krvácanie už ani nieje len tá bolesť je dosť silná

majaxy
9. sep 2016

Necítila som bolesti, cítila som sa velmi dobre, mala som hnedý výtok preto som šla k lekárovi a tam mi potom zistili...

sima00
9. sep 2016

Mňa pred večerom prepustili z nemocnice ale mám dosť bolesti teraz a aj strašne nafúknuté brucho 😞

majaxy
9. sep 2016

je potrebná rekonvalescencia...

sima00
9. sep 2016

A potom ste sa ešte snažili o bábo? A ak áno tak kedy ? Niektorý hovoria hneď iný že až o pol roka

majaxy
9. sep 2016

Prvé dieťa syn, dakujem bohu, dva potraty, do dnes nemám ochranu a som už neotehotnela, ale bála som sa dalšej bolesti, tak som to medicínsky neriešila... Dnes je moderná doba a lekári vedia v mnohích prípadoch pomôcť, tak ti držím palce aby si aj ty vyplnala štatistiku šťastných mamičiek 🙂

sima00
9. sep 2016

@majaxy ďakujem

mimikas
9. sep 2016

@sima00 casom ta bolest prejde, jebto velmi tazke ale uvidis, este budes mat babo a bude zdrave. Teraz je dolezite nedusit tu bolest v sebe, kludne sa vyplac, ja som plakala v kuse tyzden, potom to samovolne neako preslo. Teraz uz mam pri sebe zdrave babatko, takze sa neboj, este aj ty budes mat.

sima00
9. sep 2016

@mimikas ďakujem no dúfam teraz aj z priateľom sme kvôli tomu mali dosť veľkú krízu a dúfam že to čoskoro všetko prejde 😞

mimikas
9. sep 2016

@sima00 urcite prejde, ono my zeny to prezivame tazsie ako chlapy, je to normalne ked s e chlapy tehotny nie su, cize to az tak nechapu. Ono casom to ale prejde a mozte sa zacat znova snazit. Ja som potratila v 12tt, kde sme uz mali aj potvrdenu akciu srdiecka a a na zamlcany potrat sa prislo len na poradni. Nespinila som, nekrvacala o to vacsi sok to bol. Ale zvladli sme to a a dnes mam krasneho 2 mesacneho synceka

sima00
9. sep 2016

@mimikas galutulujem k synčekovi .. a ako dlho potom ste zova skúšali otehotnieť?

mimikas
9. sep 2016

@sima00 hned na treti mesiac a hned sa nam aj podarilo a to tehu uz bolo dobre

nikita32111
12. sep 2016

@sima00 ahoj mne sa stalo to iste v auguste tiez v 5tt najhorsie ze ja zijem v anglicku takze tu to zdravotnictvo. .. 😞 nepomohli mi vobec :( ziadne tabletky ani injekcie na zastavenie krvacania :( zacala som spinit neskor uz aj trosku krvacat sla som k doktorovi ten ma objednal na scan do nemocnice az o 5 dni na scane videli len prazdny vacok tak mi vzali krv a potom volali ze HCG strasne kleslo tak ze to bude potrat ze sa to vycisti samo o 3 dni na to som zacala krvacat aj so strasnymi bolestami trvalo to ako moja MS 7 dni tiez to bolo tazke ale uz som oki teraz musime mysliet pozitivne ze teraz to vide 🙂 citim sa uz oki tak skusime asi uz tento mesiac 🙂

bufy25
3. okt 2016

@nikita32111 ja tiez som v anlicku a uz som si to prezila 2x a ani pri 2 potrate mi nedali nic pre nich to je normalne a nic z tym nerobia nechavaju to na prirode

sima00
5. okt 2016

@nikita32111 tak držím palce .. ja teraz čakam na prvú ms. a mám ísť na kontrolu a chcela by som sa čo najskôr znova snažiť o bábo😊

soffa
7. okt 2016

Ja som potratila uz velmi velmi davno ale nikdy na to nezabudnem.nevedela som ani to ze som tehotna potratila som v 6 tyzdni. vobec ma to nebolelo.ale strasne silno som krvacala dala som si tampon a aj vlosku a za 20 min som bola pretecena raz dokonca to zo mna tak silno islo ze aj na zemi boli kvapky krvi.velke krvave hrce zo mna isli a na 6 den som isla ku gynekologovi a ten mi vlasne oznamil ze som potratila.nic neboli vlasne ani o nicom nevies,nebolo mi zle tlak som mala v poriadku. polezala som si 4 dni v nemocnici dali mi infuzie lieky a nastastie som nemusela ist na cistenie.

sima00
13. okt 2016

@soffa ja som to mala bezbolestné len som začala krvácať ale vedela som že som tehotná tak som hneď aj u gynekológa sedela ..

nufinkanufka
2. dec 2016

Ahojte dievcata, prosim vas o radu...v utorok som zacala velmi silno krvacat s kusmi krvi...utekala som na pohotovost, kde sa na mna doktor ani nepozrel. Poslal ma domov s tym, ze ked prestanem krvacat, mam prist...este v ten den krvacanie ustupilo a zostalo len slabe spinenie na papieri po vycikani...ani do dnes sa mi krvacanie nezosilnilo, ale ani neprestalo ani ma brucho velmi nebolo, len ako pri ms...mala som vlozene dve embryjka. Dakujem za akukolvej radu.

kvaska93
22. dec 2016

Poradte mi prosim vas uz 4 den samovolneho potratu 2 dni boli len krvacanie ako pri mrche a uz 2 dni som v bolestiach a nezabera nic ako dlho mam ratat z bolestami? A silnym krvacanim?

bufy25
22. dec 2016

Ja som bolesti nemala ale krvacala som som cely tyzden

kvaska93
22. dec 2016

@bufy25 v 6tt som bola a doktor mi povedal ze to bude velka bolest prirovnavajuca sa kontrakciam kedze to bolo moje prve tehotenstvo neviem co to je no bolest je to obrovska 2 den co som len prelezala a zasla max na wc odmietla som kyret kvoli uz davnym stalym gyn problemom a mam strach z toho a uz som zufala ako to pretrpiet ako dlho to ma trvat nik nik mi k tomu nic nepovedal len ze to bude na prirodu a ziadne info k tomu

bufy25
24. dec 2016

Ja dom 2x potratila za kazdym v 8 tyzdni a ani raz som namala bolest, som v Uk tak ani kyret som nemala, myslim si ze tak tyzden som sa cistila a za mesiac som normalne dostala menzes, prajem ti skore uzdravenie

sibalka21
25. dec 2016

@kvaska93 Ak si sa rozhodla to nechat na prirodu, nepomoze ti nic, ziadne tabletky.... Bolesti budu neskutocne obrovske, radila by som ti byt stale na wc aby to mohlo z teba vypadnut, v mometne bolesti prestanu... Treba len vydrzat... Predpokladam, ze uz mas po tom... Ja som krvacala este asi 4-5 dni a mesiac na to mi prisli dalsie kramy.... Aj ja som bola v Uk a nemala som kyret, pretoze na sone povedali, ze som sa pekne vycistila, cize netreba docistovat.... Drzim palce 🙂

kvaska93
28. dec 2016

Chvala bohu už len farbim 3 dni ukrutne bolesti ktore uz na 4 den utichli

komentatorka
6. mar 2017

Ahojte, mne sa vyvoj zastavil v 6tt, lekar diagnostikoval MA a dal mi papier do nemocnice, ak sa to same nespusti.
Spustilo sa, ale neviem ci je to ono. Stvrty den mam silny hnedy vytok. Nie je to cerstva krv, skor len stara krv a kusy "hmoty". Aj krvave, ale aj take biele a priesvitne. Myslite ze je to ono, alebo budem musiet ist na kyret do nemocnice? Predpokladam ze vystielka maternice este neodisla, len obsah maternice, ak to bolo ono.

kvaska93
6. mar 2017

Je to normalne kazda zena to ma inak ja som zas velmi ale ze velmi krvacala prve dva dni dalsie dva ukrutne bolesti kym to nevislo von a potom uz len ako keby normalna menstruacia

janicka2315
7. mar 2017

Baby ja som zacala minuly stvrtok velmi krvacat (mrcha ma prist az po 10tom) a vypadavali somna kusy akoby zrazeniny ale boli velke..ziadne bolesti som nemala,len som dvihla moju rocnu dcerku na ruky a vtedy sa to spustilo..za par minut mi ta krv presla az cez rifle..trvalo to cca 3 dni..Myslite ze som mohla byt tehotna?Zenska ma objednala az 15teho.

alexandra206
10. mar 2017

Ja som dnes prišla o moje bublinku...začalo to už čosi skôr išla som k Dr mala som byt už v 6tt no rozmery zodpovedali na 4tt tak ma objednali za 2tyzdne no hneď na dalsi tyzden začalo pondelok krvácanie no bublinka sa este držala no aj ked uz bol 7tt rozmery boli stale len na 4tt brala mi krv aj utorok aj stvrtok ci hodnota stupa...no dnes strašne bolesti podbrušku v krizoch krv isla som dr hodnota utorok krv cez 500 no stvrtkova uz len 400 a na sone uz dnes bublinka nebola 7tt+5dni 😢

kvaska93
10. mar 2017

@alexandra206 žienka držím ti palce ja som o moje fazulky prišla týždeň pred vianocmi zažila som si neskutocnu bolest a ta psychická je stale hlavne nestrácajte s partnerom nádej

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre