Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lu.lu.
5. dec 2009

bru nocku a sladke snicky 🙂

snazilkant
5. dec 2009

povedz mu ze aj chlapi vedia pokne kecat, ze sa az tak velmi od nas zien nelisia, len si to velmi nechcu priznat 🙂

velvet26
5. dec 2009

slniecko, ja som bola na tom aj v kine, no ani si uz nepamatam..no asi nie... ☹
lulu...to aj ten moj nechape, muzi su z inej planety ako my... 😀
tak bru nocku aj vam... 🙂

slnieckokati
5. dec 2009

lulu, ja ked s tym mojim rozpravam cez skype, hned sa pyta, ze ci ho vobec pocuvam, alebo si zase pisem na tom mojom fore.... 😀 😀 😀

snazilkant
5. dec 2009

dievcata idem aj ja hajat lebo zajtra caka praca 🙂 tak aby som vydrzala 12 hodin

slnieckokati
5. dec 2009

dobru noc aj teba snazilka nasa. ja este dopozeram film...aj ked som z neho asi hodinu zmeskala...

slnieckokati
5. dec 2009

lulu, pozeras este ten x-factor?

lenkaxy
5. dec 2009

AAAAhojte, je tu ešte niekto? Až teraz som vás dočítala. Ked som začala čítať bola posledná strana 103 a ked som bola na 103, tak už bolo 105...teeeda, vy ste diablice levice 😉

lenkaxy
5. dec 2009

Tak nič, tak dobrú nôcku. 🙂 😔

velvet26
6. dec 2009

cautee..dnes som tu tusim prva, asi vsetky varite, co.. 😉
ja takisto, obedik je uz v rure a robi sa, zapekane kuracie prsia so syrovou omackou a opekane zemiaciky...mnaaanm, polievka nebude.. 😀
a stihla som aj ozehlit veci...celkom som spokojna..poobede pride sesternica na navstevu na chvilku a mozno aj kamarati..tak ked budem moct, pridem sem nakuknut, ze co nove.. 🙂

lu.lu.
6. dec 2009

ola 😎

dnes je tu tichucko. asi sa vsetky venujete svojim polovickam,hmm? my dnes len tak vegetujeme, tiez by som mala este pozehlit, boli sme dnes nakupit a tolko dobrot,ze to teraz musim vsetko zjest, aby sa nahodou nepokazili 😉 . ale ved o tom je nedela, nie? zajtra idem zase na odbery a potom este nejake darceky podokupovat.......ako ste na tom vy? vsetko nakupene, zabalene?

velvet26
6. dec 2009

ahoj lu.lu...akurat som dosla aj ja pozriet, ze kto tu je.. 😉
no darceky nemam este vsetky nakupene..pracuje sa na tom, hadam to do vianoc stihnem... 😀 zajtra idem dat pre mojich a mm rodicov vyvolat svadobne fotky taky velky format a hned aj zaramovat, to bude jeden z darcekov pre nich...
za chvilku pojdeme na navstevu tym kamosom, co sme mali ist vcera, byvaju vo vedlajsej bytovke, tak to nemame daleko.. 🙂
a ty ides znova na tie odbery na tu hemato?

lu.lu.
6. dec 2009

ahoj velvet 🙂
ja zas chem dat zaramovat fotky, co sa nas zabiacik fotili v skole, prva skolska fotka a tu sa nosi do skoly uniforma, tak je tam zlatunky 😅 .......stari rodicia sa potesia, no a tiez este musim dokupit co-to. ale som na seba pysna tento rok, zvycajne kupujem vsetko na poslednu chvilu....
hej- hemato a dufam do 10 dni budu vysledky 🙂
kamarati vedla v bytovke- to aj v papuciach prebehnes, nie? 😎

velvet26
6. dec 2009

nooo, tak nejako je super, ze su tu hned vedla nas a aj dalsi kupili byt v tej istej, tak je to pohoda..to bude vesely silvester 😀
a ozaj, nedas do albumu fotku vasho maleho leonka? by som sa rada kukla na zabiacika maleho..
inak s tymi vysledkami, tak asi do vianoc budeme obe vediet na com sme..

velvet26
6. dec 2009

a aky bol mikulas?? u nas klasika sladkosti sme si dali do topanok, tak uz mame aj nieco pojedene.. 🙂

lu.lu.
6. dec 2009

no u nas mikulas-tu sa neoslavuje a leon nema rad cokoladu!!!! viem, divne. tak on dostal keksiky, co lubi a slane-pracliky, slane tycinky a tak...on miluje zmrzlinu a nanuky,ale ta by sa asi do rana rozpopila 😅
prave sme mu na internete pozerali nejake darceky-samozrejme hracky...

slnieckokati
6. dec 2009

Ahojte baby, ja som asi pred hodinkou prisla z BA a vybalovala som veci a tak. Dnesny den pre mna hrozne rychlo ubehol....velvet, ty si aky fajnovy obedik dnes robila, my sme mali take nejake bravcove na dubakovej omacke - no ja bravcove nelubim tak som len tie hribiky s ryzou povyjedala 🙂
lulu, maly nema rad cokoladu? naozaj zvlastne. nespapa ani take kinder-cokoladky? tie maju deti radi.

snazilkant
6. dec 2009

ahojte kocky ako sa mate?
ja som uz prisla z prace uplne unavena 😒

velvet26
6. dec 2009

caute...tak uz sme doma z navstevy, popili sme trochu vinka baby a chlapi pivo..teraz este padla za obet cokoladka milka mnam..no a manzelik uz lezi v posteli...tak asi sa vyberiem za nim a mozno aj nieco poriesime.. 😉 😵
tak bru noc babenky, zajtra za vami skocim urcite, no v praci asi nie, mam skoro cely den poradu no potom vecer doma urcite... 🙂
tak pekny nedelny vecer este, papa

snazilkant
6. dec 2009

velvet26
aj tebe pekny vecer a uzite si to s manzelom 🙂

micicka
7. dec 2009

dobré ráno dievčatá, vy teda píšete o 106 🙂 som sa sem dostala včera až veľmi neskoro, tak som si vás aspoň prečítala, uf 😀

mrchu som ešte stále nedostala 😠 ani červené víno nepomohlo, ale nechám sa prekvapiť, veď ona príde.

včera sme pokúpili darčeky pre všetky deti, tak to už je vybavené. kúpili sme vianočný stromček. aj mikuláša sme boli v meste pozrieť, no bolo super a ten krásny ohňostroj 😵

včera som začala s detoxikačnou kúrou, takže mám v sebe dve dávky - budem vás informovať, ako sa cítim 😅

zajtra si idem pre tie výsledky a malými odchýlkami a čo najskôr na hematológiu, tak som zvedavá.....

a začala som rozmýšlať, že zmením gynekologičku, nemá sono, ani ma na kontrolu nazavolala, tak vážne nad tým uvažujem - v noci to bolo asi tak do druhej 😖 taká som teraz nevyspatá....

micicka
7. dec 2009

baby, trošku od témy, videla som, že niektoré ste z nitry. Ku komu chodíte? ja chcem vymeniť Čelárovú za niekoho iného, skúste mi poradiť. Ď.

cukruska1920
7. dec 2009

Ahojteeee..... aj vy uz buntosite hore...ja tiez...

mici...ty si z nitry a chodis k celarovej? 😀 ja som tiez a tiez som k nej chodila 😠 strasna krava

micicka
7. dec 2009

cukrus - áno som z nitry, ja som s ňou doteraz nemala problem, ale doteraz som ani ja nemala problem 🙂 kým som nepotratila ☹ ani ma na kontrolu neobjednala, o výsledky som si mala len zavolať, a keď som volala, tak ma sestrička vykrúcala. a nemá sono, takže vždy budem musieť niekam behať a teraz by som chcela radšej nejakého zodpovednejšieho lekára.

ty ku komu chodíš?

cukruska1920
7. dec 2009

mici...viem o com hovoris..ked som potratila prvykrat a po kyrete som isla na kontrolu pytala som sa jej ci ma neposle na sono ci ma dobre vycistili a povedala mi ze nech nevymyslam hororove scenare...odvtedy som k nej ani nepachla...teraz chodim k Dr. Obertovi a som veeelmi spokojna...nebyt jeho este nemam vysledky 😉

micicka
7. dec 2009

a berie ešte nové pacientky? ale snáď áno. má aj sono? dá sa u neho aj objednať? porozprávaj mi niešo o ňom prosím. ako sa správa, či je milý, či ti povysvetľuje a tak, viem že každý mám iné nároky, ale predsa len budem mať lepšiu predstavu a ľahšie sa mi bude rozhodovať. Ďakujem

micicka
7. dec 2009

a kartu si vypýtali oni alebo si ju musela sama od nej vymámiť?

lu.lu.
7. dec 2009

ahojte,

micicka, dobre robis, ze menis lekara, pokial nie si uplne spokojna- a to ze nema sono je velka nevyhoda. super, e tu je cukruska-mozno budete mat rovnakeho lekara? 😉
alebo este vyskusaj ci na konikovi nie je tema ako- poznate dobreho gynekologa v nitre? alebo nieco podobne....
ja tiez nakupujem posledne darceky, dnes som co-to, ale este treba zopar veci dokupit..

bola som dnes zase na tu krv- tak dnes mi brali miesto 3 skumaviek 4, tak aspon budu viac veci zistovat, to som rada. a tebe micicka drzim pale nech tie drobne odchylky su take drobne, ze ich ani liecit netreba 🙂

lu.lu.
7. dec 2009

nie pale........palce 😅

optimistka
7. dec 2009

Kočky prosím Vás o radu: 26.11 som bola na kyrete a stále tak slabšie špiním. Chvíľku sa zdá, že to ustáva, ale potom znovu ☹. A cítim mierne bolesti brucha. Ako ste boli na tom vy? Kedy to prešlo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre