Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

trinitka87
28. dec 2009

tak to sme na tom rovnako alebo podobne.
ako tak citam, skoro kazdej zistili nejaku formu trombofilnej mutacie, je toho strasne vela..

lenkka81
28. dec 2009

trinitka tak budem drzat palce....verím ze to bude raz vsetko tak ako má byt 🙂 ved sa tu este stretneme 🙂 papa pre dnesok a dobru noc

trinitka87
28. dec 2009

carrie, aj nam sa podarilo druhe tehu uplne na prvy krat comu som ani neverila

trinitka87
28. dec 2009

ok, aj ja pojdem za chvilku spat, prajem dobru noc.

lenkka81
28. dec 2009

Ak este mozem vediet....mne na hematologii robili vysetrenie krvy co sa tyka tromb. a mala som vysledky vsetky ok....bola tam toho asi cca 6-7 bodov, vy co ste tu, mali ste tie prvotné vysledky hned zlé?? lebo ja idem na podrobnejsie do martina az v novom roku...Lekárka mi povedala ze vsetko je ok, a vlastne by som tam ani nemusela ist, myslite ze je mozné ze na hemat. pri beznom vysetrení na tromb. nic nezistia a pri tom specialnejsom vysetrení daco objavia...?

trinitka87
28. dec 2009

lenka to neviem, ale ostatne baby co uz maju vysledky by ti mohli poradit zajtra

trinitka87
28. dec 2009

inak este mi napadlo, ten femibion 800 sa moze brat uz teraz alebo staci 3 mes pred otehotnenim?

uz idem aj ja spat.

lenkka81
28. dec 2009

zajtra musim hodit debatu s holkami... 🙂 dačo spolu vymyslíme..... 🙂))))) tak dobru nocku

velvet26
29. dec 2009

ahojte baby...
lenka, co sa tyka toho prvotneho vysetrenia na hemato, to som mala aj ja dobre...vsetky vysledky uplne v norme, aj tromobocyty...tie dalsie vysledky posielali na genetiku do bratislavy a co som sa aj docitala aj na imunologiu a alergologiu do nitry, preto tak dlho trvalo, kym prisli...na tej genetike mi zistili tu leidensku mutaciu, prothrombin mutacia nastastie nepotvrdena, ani homocystein, ostatne v norme...takze len si daj urobit to dokladne vysetrenie, lebo ja som mala ostatne tiez ok...proste genetiku ti neurobia na pockanie, tam skumaju dna markery..co pri prvotnom vysetreni nerobia..

lenkka81
29. dec 2009

Dakujem velvetka....to som potrebovala vediet, idem volat znova do toho Martina o ten skorší termin...

trinitka87
29. dec 2009

ahojte, tak to som nevedela, ze najprv mozu vyjst dobre vysledky, az potom dokladnejsie vysetrnie to odhali.
ako som pisala cakam na vysledky 2 mesiace, tak snad to budu uz tie dokladnejsie vysetrnia.

lu.lu.
29. dec 2009

ahojteee 😅

som tu nebola nai nepamatam, dohanam zameskane s rodinou a kamaratmi, kym som este doma...

v sobotu sme mali riadny opias, sme v jednom bare potiahli do tretej rana, tak som si v nedelu liecila taku vacsiu opicu 😎 .....juuuuj, ale bolo super, vsetky coctaily za 2 eura, tak sme si dopriali 😉

vcera sme boli na nakupy, tak som si trosku satnik doplnila no a dnes poobede ku kadernicke, vlasky zafarbit 🙂

este som vas necitala, ze co mate nove, tak vas idem docitat........

lu.lu.
29. dec 2009

no, tak som vas docitala...ste ako vcelicky usilovne s tym pisanim....

zuztek, dodatocne gratulujem k zasnubam 😅 ....zahradnu party by som chcela aj ja, preto jednoznacne letnu svadbu chcem.... a co sa tyka jedla, ja milujem tapas, tak nieco na ten styl- z kazdeho trosku...len to je zatial este v nedohladne, asi az leto 2011, ved uvidime... 🙂

velvet- ja idem o vysledky volat buduci pondelok , ked budem v uk, a aj si chcem termin dohodnut, nech viem, co mi skumali....

uz mam konecne ten femibion800, k to mu beriem femikvapky, tak uz len snazilkovat, ale my to asi nechame az na marec, ved mesiac hore dolu neublizi 😉

lu.lu.
29. dec 2009

ok, kocky asi tu nikto nie je, tak som rada, ze uz som update, co nove u vas a sa zastavim navecer, snad 🙂

pekny dnik vsetkym, pa

velvet26
29. dec 2009

lu.lu...no caaau...konecne si sa ukazala...tak fajn. v sobotu ste sa zabavili tedaa..my sme mali v sobotu tiez taky mensi opiasik s kamaratmi u nas na byte...ako poviem, ze ked odisli, tak som mala uplne okno...mm mi potom hovoril, co som s nim v posteli stvarala, ja si absolutne nic nepamatam, tak to sa mi veru ani nestalo..ze som sa sla potom aj sprchovat, vobec si to nepamatam, dobre co...hovoril, ze take vino este zabezpeci...to doniesol kamos, nejake domace... 😀

livuskad
29. dec 2009

ahojte babulky dufam ze vianoce ste mali pekne...:D chcela by som sa spytat po kolko mozme mat sex som dva tyzdne po kyrete dakujm...:D

velvet26
29. dec 2009

livuskad, nam hovoril dr. ze po 4 tt. sa moze sexikovat, no my sme sexikovali uz po 3 tt. a v pohode..

livuskad
29. dec 2009

oki dakujem...:D

velvet26
29. dec 2009

tak to uz zachvilku budete moct...ako sa inak citis, nespinis, bolesti nemas..?

livuskad
29. dec 2009

praveze uz vobec nespinim a bolesti mam len ked spravim nejaky prudky pohyb abo tak, tak som uz rada uz sa tesim na prvy menzes...:D

lu.lu.
29. dec 2009

livuska- my sme sexovali az po prvom menzes, ale nemusis tolko cakat,ako velvet hovori, podla mna tie 3-4 tyzdne stacia a ak uz nespinis, tak by to malo byt ok...

velvet- si ma rozosmiala, sme mali obe divoku sobotu 😀 , ja mam uz tiez z poslednych hodin take mini okno,ja sa vzdy priatela rano pytam, ze co som robila 😀 😅
10 koktailov a k tomu vinko urobia svoje 😉 , ale od noveho roku detox....nech sa babatku u mna paci 😉

velvet26
29. dec 2009

livuska, tak to este pockajte min. ten jeden tyzden...no uz sa asi neviete dockat, ze... 😀

livuskad
29. dec 2009

velvet26 :DDDD tak trosku...:DDD

trinitka87
29. dec 2009

ahoj lulu,
aj si davas tie femi kvapky presne 20 min, pre jedlom?
a co ten femibion uzivate uz teraz alebo staci 3 mes. pred tehu?

velvet26
29. dec 2009

trini, aj ja beriem tie femikvapky, no snazim sa cca. 20 min. pred jedlom...no je to take nafigu, este pred ranajkami sa to da...no pred vecerou, to je tak, ze som hladna ako vlk ked dojdem z prace, tak dam kvapky a este cakam cca. tych 20 min...hadam aj ucinkuju.. 😀
a femibion beriem hned od kyretu, uz druhe balenie, 1 krat denne, po obede... vy ako ho uzivate, pred ci po jedle?

trinitka87
29. dec 2009

femi kvapky som mala dnes prvy krat, a femibion neberiem od novembra.preto som sa pytala, ci teraz alebo staci potom brat.
este mam doma nejake v zasobe, tak zacnem teda brat.
a ten femibion som prestala brat preto lebo uz som nemala dovod ho brat 😒

velvet26
29. dec 2009

trini, zacni ho znova brat, mne to aj dr. odporucil, ze aspon cca. 3 mes. pred otehotnenim je najlepsie zacat...a on znizuje homocystein, resp. kyselina listova ktorú obsahuje...

trinitka87
29. dec 2009

lucim sa s vami budem tu az vecer. majte sa zatial pekne

inak vevlvet a ja ze odkial si mi taka povedova a pisala si aj do Na kyretazi v maji 2009, pomozme si navzajom, ze?

trinitka87
29. dec 2009

lubka, ako bolo v praci? myslela som na teba 😉
a oslava dobre dopadla?

velvet26
29. dec 2009

trini, to som tam len ja len tak zabrdla do tej temy, ja som nemala kyretaz v maji, ale teraz v novembri, len ma zaujimalo, co si tam baby pisu, co maju nove atd...no prispievam len sem a do trombofilie... 😀
papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre