Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

cukruska1920
29. dec 2009

lulu....cikas tak isto ako na tehu testy akurat to ukazuje ovulaciu a nie tehotenstvo 😀

lenkaxy
29. dec 2009

trinitka, Ty si blíženček???

micicka
29. dec 2009

lora ja som bola na kyrete tiež 3.9., dátumovo sme na tom rovnako. príčina mohla byť všelijaká, ale to že ti zistili tu mutáciu je len dobre, pretože to by mohlo ublížiť v ďalšom tehu. neboj bude aj tretie bábo, len sa k nám pridaj a pôjdeme spolu na veľké brušká 😀

trinitka87
29. dec 2009

dobru noc prajem lora.

uz pri tom snazeni ked je byva aspon kazdy mesiac take prekvapenie a ocakavanie ci to vyslo alebo nie, a ked to clovek najmenej caka, zrovna sa podari

lu.lu.
29. dec 2009

inak kocky, beru aj vasi partneri nejake vitaminy? lebo ja chcem mojmu nasadit nejake, su podobne ako pre zeny planujuce tehotenstvo, ale zlozenim su urcene pre muzov-na zivotaschopne spermie 😅

micicka
29. dec 2009

no nám to snaženie vyšlo na prvý šup, ale bola som tiež nedočkavá a nesvoja, čo to vyšlo a stále som v podstate na to myslela, aj keď som nečakala, že sme s mojim drahým taký šikovný 😉

cukruska1920
29. dec 2009

lulu...moj berie vitamin E a macu

micicka
29. dec 2009

no baby skúsme dať ten názov, čo vy na to?

micicka
29. dec 2009

môj veru neberie nič ☹ zajtra sa chystá k dr. či náhodou aj on nemá tie chlamýdie....

trinitka87
29. dec 2009

lenkaxy, niesom som typicky rak. ako si na to prisla??

lulu mojmu som kupila nejake vitaminy, ale uz ich prestal brat, vzdy mu to musim pripominat aby nezabudol a ked nepripomeniem neda si, ze ved si mi nepripomenula 🙄

a pri tej nasej novej teme by sa mi pacili take srdiecka co su pri niektorych temach len neviem ako sa davaju, vsimli ste si?

velvet26
29. dec 2009

lori..pisala som ti aj do kyretaze, ja mam tiez leidena heterozygot..precitaj si tam a potom uz mozes pisat sem k nam, ked chces...
tak dost navrhov ste dali...nooo. paci sa mi viacej...mna este napadlo, ze tentokrat k nam bocian prileti... 😉

lenkaxy
29. dec 2009

ahoj lora, mrzí ma čo sa Ti stalo 😨 Je pravda, že po prvom MA zvyknu gyndoši odpálkovať ženu, že sa to stáva....ale tie vyšetrenia su fakt dôležité, veľa nás už vie aj verdikt a to je dobre, pretože už vieš čoho sa vyvarovať, príp.nastaviť liečbu. Neboj, ak naozaj veľmi chcete mimi, tak sa to určite podarí. A hlavne, ked máš nastavenú liečbu. Aj si picháš Fraxi, príp.niečo iné?
Daj potom vedieť o sebe....pa

trinitka87
29. dec 2009

aj ten bocian by tam mohol byt.

takze by mohlo byt: bocian, rok 2010, stastie, tentokrat sa to podari, babatko, radost.
uz len poskladat vetu 😅

trinitka87
29. dec 2009

veru lora, aj mne povedal dr ze to bola len nahoda, ale pri druhom raze tomu urcite neverim a az teraz mi zacali robit vysetrenia.
tak aj ja cakam co a ako. co so mnou bude

micicka
29. dec 2009

no trinitka to pekne zosmarizovala, už len to usporiadať 😉 aké jednoduché 😎

rozmýšľam, rozmýšľam

micicka
29. dec 2009

v roku 2010 nám bocian prinesie šťastie.... ??

lenkaxy
29. dec 2009

trinitka som myslela, že ked máš 26,5 tak okolo juna máš 27....tak ako ja. A ja som blíženec, tak preto som myslela 🙂
Tie srdiečka sa páčia aj mne, myslím, že to tam dávaju cez ascii kody, tak to idem kuknut.

trinitka87
29. dec 2009

teraz sme ako v skole ked sa pise sloh alebo nieco podobne, aby to malo aj hlavu aj patu, nieco zmysluplne

velvet26
29. dec 2009

lori, pisala som ti do trombofilie...teda sa uz pletiem.. 😅

trinitka87
29. dec 2009

mne sa tiez pacia ale ani netusim ako sa tam davaju...

zaciatkom jula mam 27 🙂

alebo Tentokrat sa nam to podari, v roku 2010 nam bocian prinesie vytuzene / alebo dlhoocakavane /stastie....

cukruska1920
29. dec 2009

baby o bocianovi je uz tema... tak aby tuto potom admini nezamkli ze taka uz existuje

trinitka87
29. dec 2009

no neviem ako vam ale mne by sa to pacilo nejako takto.

velvet26
29. dec 2009

no mojmu muzikovi som kupila calibrum pre muzov este ich nezacal jest, ze v januari zacne, on si kupil tiez nejake vitaminy a tie si dava, no tiez sem tam, ked je to trikrat do tyzdna, tak aj vela...musim mu tiez pripomenut..ti muzi su hrozne nedisciplinovani... 😀

trinitka87
29. dec 2009

nevsimla som si ze uz je o bocianovi.
dik cukruska.
tak este nejako pozmenit 😵

micicka
29. dec 2009

Po sklamaní nám bocian prinesie šťastie.

V roku 2010 vymeníme slzy za šťastie.

to tak skúšam, že čo ma napadne 😀

velvet26
29. dec 2009

mne by sa pacilo, tentokrat sa nam to podari a to srdiecko na koniec vety..hm...? 😉
aby sa pripadne vedeli aj zapojit dalsie baby, co sa im to stalo tiez...

lenkaxy
29. dec 2009

ahaaa mám to ♥♥♥ ☺♦♦♦ ♣♣♣ jaká som ja frajerka že. No tie ♥ sú pre vás 🙂 🙂 🙂

trinitka87
29. dec 2009

ktovie potom ci to ma aj take ucinky, ked len obcas ten moj berie...
a to este nejako v aprili mohol, odvtedy nic. co uz narobim.

cukruska1920
29. dec 2009

jaj len chytro nieco vymylite ..lebo tato tema ,,kyretaž" je uplne ze hroznaaaa 😝

trinitka87
29. dec 2009

ooooooooo, no parada lenkaxy.
dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre