Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

shania31
21. mar 2011

@katja23
fuha, a tiem ranne bolesti si dostala z nicoho nic? vcera si nic necitila? ani si nekrvacala?

shania31
21. mar 2011

Ahojte,
stalo sa Vam po kyretazi- ze niektore dni ste len slabo spinili a na dalsi den ste trochu viac krvacali a potom zasa len spinili?

katja23
21. mar 2011

@shania31 same od seba sla som na wc a tam ma to chytilo , som mala pocit ze sa vyskriabem po stene od bolesti , taku som este v zivote nezazila

shania31
21. mar 2011

@katja23

ja sa obavam, ze tiez nie je nieco u mna v poriadku- posledne dni som len slabo spinila, dnes dost- obavam sa, ci to je normalne- bolesti skoro vobec nemam 😒

katja23
21. mar 2011

@shania31 neviem , ale ked tak skus minimalne zavolat dokimu ak nie tak radsej zajdi , ja som bola na kontrole a mam zapal tak mi predpisal hned aj lieky

shania31
21. mar 2011

@katja23
hm zajtra chcem ist za nim, nech sa pozrie, ci vsetko ok
ak by sa to moc zhorsilo, tak by som isla na pohotovost- inak nie, lebo tu v BA ist na pohotovost - to je tak na 3-5 hodin si to odsediet v bolestiach a kaslu na cloveka

katja23
21. mar 2011

@shania31 nezavidim , tak skoc zajtra aspon budes vediet ako si na tom

shania31
21. mar 2011

@katja23
hm, a ty si jak dlho spinila po zakroku? aj si mierne krvacala?
prepac, ze som tak zvedava, len by som chcela vediet jak to u inych zien prebiehalo to zotavovanie 😝

katja23
21. mar 2011

@shania31 nic v pohode 🙂 ja som dnes 11 den po kyrete a cistenie uz stalo , hned zapal tak mam vytok , ale jedna babenka mi pisala ze som ho mohla chytit uz pri kyrete kedze boli otvorene porodne cesty

lea1333
21. mar 2011

@katja23 aha tak ze este budes pn ja idem zajtra na gynu moja ale ta tepla sprcha nie je dobra na bolesti!!! 🤐 🤐 lebo sposobuje krvacanie aby si este nezacala krvacat!!!ja som zvedava co zajtra mne povie ze do kedy budem pn

lea1333
21. mar 2011

@natalusik aj ja si cez den poplacem ked som sama!!!ale mam fajn chlapa! 😉 uz sa tesim na to ked zacneme pracovat na babu!a ty si kolko po zakroku?

katja23
21. mar 2011

@lea1333 tak chvalabohu krvacanie nenastalo , ale doki vravel ze ak chcem tak na vlastnu ziadost ma vypise uz do prace , mam sa rozhodnut podla toho ako sa budem citit ale ze ten zapal kym prejde aby som bola doma aj tie bolesti, takze uvidime , hlavne si vybeham vysetrenia aby som nemusela v robote vela absentovat

lea1333
21. mar 2011

@katja23 a ake vysetrenia ta cakaju?lebo mne nic nehovorili!alebo asi koli tej stitnej ze?

shania31
21. mar 2011

@katja23
ved toho sa aj ja bojim, ze nieco sa mi tam pototo.....pocula aj ja ze pri kyretazi je to riziko - ze sa tam infekcia zanesie

katja23
21. mar 2011

@lea1333 no ked so dala prepustacu spravu tak pisal a ze zrobi sono , tak som mu povedala o tu stitnu a uz to islo papier na endokrinologiu a tak mi povedal , viete co nech vieme ako sme na tom tak vam urobim vsetko a bude mat jasno aj ked sa tie vysetrenia robia az pri druhom tretom . takze my ideme aj na genetiku ,hematologiu a podla vysledkov zo sterov aj na imunologiu

katja23
21. mar 2011

@shania31 tak chod radsej k dokimu , nikdy nevies . a ja by som nechcela zasa zazit tol co rano

shania31
21. mar 2011

@lea1333
ahoj, citala som ze si pisala aj do forumu, kto chodi do GPN- ja tam chodim, mne aj oni robili teraz zakrok
aj ty?

shania31
21. mar 2011

@katja23
ved to presne......planovala som uz zajtra nastupit do prace, ale hm asi to budem musiet odlozit 😝
som si spomenula, ze ty si mala vcera vecer aj ten obrovsky apetit - nebolo ti tazko aj z toho? 😉

lea1333
21. mar 2011

@shania31 ahoj ja tam chcem zacat chodit teraz lebo ked som po tom kyrete tak neviem ani co sa poriadne stalo chcem aby som mala jedneho doktora ktory bude ku mne mili a mozem mu zavolat hocikedy ked budem potrebovat ty chodis ku komu?

katja23
21. mar 2011

@shania31 myslim ze s MC Donaldom to nemalo nic to by mi skor bolo blbo od zaludka , toto bolo vyslovene gynekologicke . Myslim ze kym mame nejake tazkosti tak radsej nech si to dame do kopy kym sme na PNke hoc ten plat resp.PNka bue smiesna ale co uz .ja som si hned sla dnes na SP dat papiere aby som uz bola pripravena do buducna

shania31
21. mar 2011

@lea1333
ja chodim k primarovi Demeckovi, ale posledne tyzdne, jak to tehu zacalo byt komplikovane- vybavovali ma aj Ditte a Mares (lebo Demecko mal dovolenku)- ani krive slovo na nich nemozem povedat 🙂
ja uz sa hlavne tesim, nech sa vratia na Partizansku

shania31
21. mar 2011

@katja23
jasne, ja viem- ja som len srandovala 😝

katja23
21. mar 2011

@shania31 😝 🙂 este pobudnime doma a tak do prace a potom na dovolenku :D ja sa uz neviem dockat

shania31
21. mar 2011

@katja23
a kedy ides do toho Finska? my sme boli vo Finsku v roku 2007 v novembri- takze to bola taka zimna dovca - stravu inak maju otrasnu- jedine co mi tam chutilo bolo tzv "muikku" 😎

lea1333
21. mar 2011

@shania31 a kedy sa tam maju vratit?to uz bude aj porodnica ze???to by bolo super!!!ty si odkial?

shania31
21. mar 2011

@lea1333
plan je jun-jul, ze by sanatoríum koch mohol byt dokonceny - tak dufam, ze v lete mi mohli zacat fungovat
ano, ano aj porodnica- vsetko by opat robili tam tak, ako predtym 🙂 - tym padom aj pohotovost by mali tam- co by bolo velmi fajn atd
ja som z Bratislavy - hm teda opravim sa - byvame v Bratislave 🙂

katja23
21. mar 2011

@shania31 😀 😀 😀 😀 my letime 27 juna , a ja urcite budem jest tam nas gulas 😀 😀 😀 😀 uz mam za ulohu nakupit majoranku 🙂))) no kostnem ich stravu ja som taky srotovnik 🙂 inac uz sa vazne neviem dockat vraj ked tam pojdeme tak budeme v dobe bielych noci tak som zvedava

katja23
21. mar 2011

@shania31 a to muikklu je prosim ta co ? 🙂

lea1333
21. mar 2011

@shania31 aha tak to by bolo super!ale kde presne byvate? 😉 musim co najskor sa tam ist nahlasit a ty si kolko po zakroku?

shania31
21. mar 2011

@lea1333
v Petrzalke byvame a ty? mne robili zakrok 14.3.- dnes je vlastne tyzden 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre