Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

katkarv
15. apr 2011

@lea1333 mne po prvom potrate prisla na 29den a po druhom na 44den.Ved ona o chvilu dojde,ja to u kazdej ine a zrejme zavisi aj od tyzdne v ktorom bola,Ja som mala kyret stale v 11tt ale pri druhom uz bolo aj srdiecko a potom uz nebolo.A pri prvom to bola asi len anembriomola.

lea1333
15. apr 2011

@katkarv aj sa som podstupila kyret v 11tt ale boabo bolo male na 7tt tak ze neviem ako sa to rata!ja uz som taka vydepkovana ze dovi lebo mam toho uz naozaj dost!

katkarv
15. apr 2011

@lea1333 len klud,ved ona dojde 🙂

lea1333
15. apr 2011

@katkarv sak jasne ze dojde ale uz dnes by bolo neskoro!!!chcem aby dosla aby sme mohli ist do toho co najskor!

katkarv
15. apr 2011

@lea1333 jasne chapem,aj ja som na nu kazdy den cakala,no my sme sa hned snazili a este stale sa asi nic nedeje ☹ Vam kedy odporucil lekar?

lea1333
15. apr 2011

@katkarv nam az po 3mes...ale skusime to po dvoch mrchach asi!

janie80
15. apr 2011

@katkarv ahoj, a ako ti chodili dalsie mrchy? ja teraz necakam tretiu mrchu, ale uz som 38DC a nic... tehu test bol v utorok biely, skusim zajtra dalsi... my sa uz naplno snazime, tak dufam, ze to je tehu a nie nejaky zdravotny problem... 😒

katkarv
15. apr 2011

@lea1333 Ja som po prvom cakala tri mrchy a potom sa aj tak nedarilo este 5mesiacov,cize spolu 8mes a dopadlo to zase zle.Preto sa teraz snazime od zaciatku.

katkarv
15. apr 2011

@janie80 no druha ms na 29den A tretia na 28den.A bazalku si nemerias?Alebo vies kedy si mala ovulaciu?Mozes ju mat posunutu a potom ti test este nemusi ukazat

janie80
15. apr 2011

@katkarv nemeriam... povedala som si, ze zacnem od leta, ak by sa dovtedy nepodarilo... a keby som si aj odmerala teraz, tak netusim, ake mam predovu a poovu teploty, takze by mi to aj tak nic nepovedalo... pravdepodobne bola posunuta ovu, alebo mi hcg stupa pomaly... citala som aj o dievcatach, ktorym test ukazal ducha az na 22DPO... takze mi ostava len cakat a ak by neprisla dalsi tyzden a test by bol biely, tak idem k doki...

katkarv
15. apr 2011

@janie80 velmi drzim palce nech tam mas //.Ja tiez cakam mrchu ktora dufam nedojde o 6dni 😉

lea1333
15. apr 2011

@katkarv jasne chapem ....tak ale bojim sa ze ostanem tehu a maternica bude slaba a dopadne to zle

janie80
15. apr 2011

@katkarv tiez drzim palce... 😉 a hlavne nech to potom dojde az do uspesneho konca... 🙂

flowerfairy
15. apr 2011

@lea1333 Dakujem 🙂 Ano, vyzera to dobre, ale nejak sa velmi netesim, lebo po tom, co sa stalo by som aj tak bola neskutocne nervozna a teraz som navyse este chora, takze si nerobim velke nadeje. ☹ Mozem len cakat.
Pytala si sa na prvu mrchu po zakroku, mne dosla az na 39 den, druha potom ako hodinky 28 a tretia tudim 34, takze za chvilu ti urcite dojde. Mrzi ma, co sa ti stalo.

@katkarv Juuuuj drzim palceky na nedelu 😉

katkarv
15. apr 2011

@lea1333 no to je risk.Snad to bude ako ma byt a vsetky sa dockame.Verim ti ze teraz ti plynie cas neuveritelne pomali ale hlavne ze plynie,musime sa nejak zamestnat aj ked je to velmi tazke.Mne sa nic nechce len furt pocitam kolko do mrchy a co ak pride a tak same hluposti dookola ☹

lea1333
15. apr 2011

@flowerfairy tak uvidime ako to dopadne ale prajem ti to...
@katkarv sak ja viem ja to poznam....ja uz mam toho dost za ten to rok!uz nevladzem

katkarv
15. apr 2011

@flowerfairy dakujem,snad sa budeme stretavat v inej,krajsej teme 🙂

spagetka_
15. apr 2011

baby, ale cim viac budete na to mysliet, tym skor to nepojde... poznam to... cim viac clovek po niecom tuzi, just sa to akurat nebude darit... 😖

katkarv
15. apr 2011

@spagetka_ no my ti verime ale to sa fakt neda nemysliet na to ked sa blizi mrcha ☹

spagetka_
15. apr 2011

katkarv, ja viem ze je to tazke ☹
najprv clovek caka, ci pride mrcha... potom zas caka, kedy uz konecne skonci... potom cakame na plodne dni... a po plodnych dnoch zas cakame na mrchu...
co z toho vyplyva? ze stale len na cosi cakame 😀

mimi1111
15. apr 2011

@katkarv skus mne ukazal uz tyzden pred mrchou ciarku dnes ma strasne boli lavy vajecnik zasa som asi prechladla ☹

katkarv
15. apr 2011

@mimi1111 neblazdni bo utekam kupit 😀 😀 😀

mimi1111
15. apr 2011

@katkarv myslim to vazne neverila som tomu no ked mi nedosla MS vedela som z je to iste no bohuzia som sa dlho netesila

katkarv
15. apr 2011

@mimi1111 ja som si predtym robila v11den po ovu a mamatest ten 10jednotkovy mi ukazal ducha

mimi1111
15. apr 2011

@katkarv aj ja pouzivam iba mamatest uz by som chcela mat babo uz som zufala ktovie ci sa to niekedy aj podari

vivienkata
16. apr 2011

Ahojte kocky neviem ci si namna spomeniete ale pred tym som tu pisala ze som prisla o mojho anjelika v decembri . a chcem vam povedat že som tehu . 🙂

slavka96
16. apr 2011

@lea1333 6 týždňov :( Bola som aj na kontrole, doki povedal, ze este mesiac mame vydrzat aby sa maternica dobre zahojila. Tak vydrazime 🙂!

solinkarka
16. apr 2011

@vivienkata ja si ta pametam....si tehu?? 😵 gratulujeeeem 🙂

vivienkata
16. apr 2011

@solinkarka dakujem dufam ze bude všetko dobre 🙂 tak si mala v čera pravdu mamatest ukazal dobre 🙂

solinkarka
16. apr 2011

@vivienkata jasne mamatest je najlepsi, chvalia si ho baby a aj ja 🙂 kedy by si mala mat termin?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre