Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

monulicka
27. máj 2011

@katusap ved to, clovek nikdy nevie....este v nejakom 16 tt nie je nic iste, kedze vtedy sa robia tripple testy...ja budem ozaj kludnejsia asi az po tom 17tt....hm, ak to tam teda dopracujem... 😒 tiez som pripravena na najhorsie, ale v reale, neviem ako to zvladnem, ked mi TO oznami

katusap
27. máj 2011

@monulicka ani ja neviem ako to zvladnem, ale nejako budeme musiet...mame tu babulky, co nas podporuju, presli tym istym a ziju...lebo musia a hlavne veria, ze bude dobre....ja verim tiez, ze raz sa dockame svojho stastia
a co sa tyka toho, kedy budem kludna....trosku pokoj budem mat, az ked budem mat drobceka v naruci, ale uplny klud nebudem mat uz cely zivot, lebo kazdy den sa budem bat o svoje dieta ...co sa tyka toho tehotenstva, kludne mi bude stacit, ked uspesne porodim

odrik
27. máj 2011

@monulicka
Vobec nevadi, ze pises a ja Ti zo srdca prajem, aby sa vyplnilo, ze sem nepatris, ani nebudes patrit!!! A ani pokladik katusap!!! A potom si Vas budem chodit citat do temy tehuliek! A mozno sa k vam potom niekedy pridam!!!

monulicka
27. máj 2011

@katusap tak to ano, syncek prave zacina bezkat a len trpnem aby sa mu nic nestalo....viem, ze ak to bude v pondelok zle, tak hlavne vdaka nemu to zvladnem.budem musiet, ako pises

monulicka
27. máj 2011

@odrik tak to je tutove! a hned dvojicky 😀

katusap
27. máj 2011

@odrik moja, urcite sa coskoro pridas k tehulkam, silno ti drzim vsetky prsteky co mam...teda 20 🙂 kazda zena, kt. si presla tym, co ty si zasluzi byt stastna a mat v naruci svoje babatko

odrik
27. máj 2011

@monulicka
@katusap
Ste zlate! Dakujem!!! Nooooo, ja mam v plane Vianoce uz s bruskom a pokojne aj s tymi dvojciatkami! Velmi rada! To by bola odmena za bolest, co?! 🙂 Moze byt!!!

katusap
27. máj 2011

@odrik tak to by bola paradicka veru....tak sa ti to snad aj splni 🙂

odrik
27. máj 2011

@katusap
@monulicka
Este raz dakujem!!! Drzte sa babulky! V pondelok budem mooooooooooooc mysliet a drzat palceky! Dobru nocku!

odrik
28. máj 2011

@monulicka
@katusap
Stale myslim!!! Posielam energiu!!! Drzim palceky!!! Prajem pekny den!!!

monulicka
29. máj 2011

tak uz len menej ako 24hod...to budu nervy!!

helenka12
29. máj 2011

dakujem za infošky🙂

odrik
29. máj 2011

@katusap
@monulicka
Mysliiiiiiim stale!!! Ja to babulky tak strasne prezivam s vami, ze ma dnes normalne boli brucho!!! Drzte sa obe moooc!

katusap
29. máj 2011

@odrik @monulicka joj, tak uz o par hodin to bude....ja sa strasne bojim....ani na statnice som sa tak nebala, lebo vtedy neslo o zivot....teraz ide...nech to uz mam za sebou, nech uz viem, na com som

odrik
29. máj 2011

@katusap
No mas pravdu! Ani ja som sa tak nebala na statnice a ani sa mi tak nozky netriasli! Ale uz si sa dost natrapila a je dobre, ze sa to zajtra vyriesi! Ja viem, ze je to tazke, strasne tazke! Ja som to prezila aj so zlou spravou na zaver, ale aj tak som bola rada, ze uz viem na com som. Potom som sa uz trapila pre ine, ale aspon uz s nadejou do dalsich dni! Tak Ti velmi drzim palceky a myslim na Teba, aby vsetko dobre dopadlo!!!

katusap
29. máj 2011

@odrik veru tak, jedine pozitivum na tom vsetkom je, ze uz konecne budem vediet na com som a nebudem musiet cakat a rozmyslat, co bude....ale aj tak je to strasne tazke....kazdy mi hovori, ze to bude dobre, ale to ma chcu len utesit asi, och, nech je uz zajtra rano

odrik
29. máj 2011

@katusap
Je asi samozrejme, ze Ta chcu utesit, snazia sa citit to s Tebou. I ked ja viem z vlastnej skusenosti, ze nie su slova utechy! Musis moja len vydrzat a ine Ti poklad moj nezostava. Ale aj ja Ti musim povedat, ze verim, ze to u Teba bude dobre!!! Myslim a budem mysliet!!!

lenkasop
29. máj 2011

katuskap, monulicka ....kočky držte sa, všetko bude v poriadku a potom šup späť do vašej témy 🙂 Zajtra čakáme od vás super správičky.
Odrik ....tak to ja by som mala mať trojičky 😀 , budem veľmi rada, ak bude ešte jedno babätko a zdravé a všetko aby bolo v poriadku.

Už aby boli výsledky krvi z genetiky a potom aj tá endokrinológia ( termín mám žiaľ až 28.7 😢 😢 )

katusap
29. máj 2011

@odrik @lenkasop dakujem babulky, velmi si vazim, ze prispievate k nasmu problemu a ste take optimisticke i ked vam nikto dobre spravy vtedy nepovedal ☹ co ma strasne mrzi, lebo kazdej zenuske prajem zdravucke babatinko, kt. si ho zela .....len v tom je ta hra osudu, ze zdrave deticky a bezproblemove tehu maju vacsinoou zeny, kt. o mimi ani nestoja a nakoniec su schopne sa ho este aj zbavit ☹ ☹ ☹ co je uplne najsmutnejsie
joj, tak rada by som zajtra napisala dobre spravy, ale stale ma hryzie podvedomie, ze dobre to nebude ....a potom zase na chvilu dufam, ze to bude super a zajtra uvidim svoje drobuliatko ....ale cervik, pochybnosti hloda a hloda 😖

lenkasop
29. máj 2011

katuskap...zajtra sa všetky pochybnosti rozplynú 🙂 Myslím na teba aj monulicku. Na nás to len ešte čaká, verím,že sa všetky osudom skúšané dočkáme 🙂

odrik
29. máj 2011

@lenkasop
Ahoj poklad, ja by som Ti zo srdca priala aj tie trojicky 🙂! Ale jasne, ze budeme vsetky vdacne za jedno zdravunke babulko!!! Tak sa drzkaj, neboj, cas tak leti, ze vysledky a vysetrenia budu o chvilu!!! Pekny vecer!

lenkasop
29. máj 2011

odrik.....to máš pravdu,ani sa nenazdám a bude to všetko za mnou a potom...... 😀 Pekný večer aj tebe.

odrik
29. máj 2011

@katusap
Len sa prosim netrap!!! Je uplne samozrejme, ze nevies "co so sebou"!!! Ale musis, musis verit, ze to bude dobre!!! Skus odohnat cervika prec a mysli len na drobceka v brusku! Posielam Tebe aj drobcekovi vela sily!!! A ja verim, ze zajtra nam napises HURA!!! velmi, velmi Ti to prajem!!!

odrik
30. máj 2011

@monulicka
@katusap
Myslim na Vas obe strasne mooooc!!!

myskahryzka333
30. máj 2011

@katusap
@monulicka
dievčatá tak obom Vám dnes moc držím palčeky..myslím na Vás..dlho som tu nebola a ani čítať nestíham. Ale ak si dobre pamätám tak dnes je ten deň a ja dúfam, že pre Vás bude šťastný deň.... 🙂

katusap
30. máj 2011

@odrik @myskahryzka333 ahojte....tak zajtra rano nastupujem na kyret

katusap
30. máj 2011

babule, prosim vas, co si mam zobrat do nemocnice, ja som tam nikdy nebola, co potrebujem tak na 2 dni?

myskahryzka333
30. máj 2011

@katusap Moja to mi je veľmi ľúto 😢 ..fakt ma to veľmi mrzí...
a čo sa týka nemocnice - pyžamo ale asi bude lepšia nočná košela, papuče, a hygienické potreby...to je asi všetko..
a je mi to ľúúútoooo...viem, čo prežívaš, vlastne to tu vie asi každá ktorá si tým prešla...Prajem veľa síl a pevne verím, že do Vianoc sa tu každá stretneme s tým, že sa nám na testoch objavili //...
Drž sa ....

katusap
30. máj 2011

@myskahryzka333 dakujem moja, som s tym zmierena, uz aby som to mala za sebou, dufam, ze ma zoberu hned rano ...a vela sa potom krvaca? aby som vedela, kolko vloziek si mam zobrat

myskahryzka333
30. máj 2011

@katusap chápem ťa...mne to od zistenia to bolo v piatok robili až o týždeň vo štvrtok a to blbé čakanie...
nooo popravde ja som išla domov asi 4 hodiny po zákroku a ja som zo začiatku dosť krvácala...ale 3-hodiny som ležala , nesmela sa pohnúť ani nič podobné..tak som ležala tak ako ma dali na posteľ zo sály.....
neviem moc posúdiť asi u každej ženy inak...ale určite si zober 1-2 balíky..veď donesieš domov...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre