Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lucianak
3. mar 2012

@sabaka Neopustíme, nebojaj 🙂

lucianak
3. mar 2012

@poisonblu Ja som písala bambi, nech sa mi ozve, lebo že sa tam sama nedostane, tak snáď sa ozve aj tebe aj mne 🙂

kacena85
3. mar 2012

@monika2712 no len sa moc nenamahaj,vies,pre istotu,nevravim,ze mas len sedet,lezat,nohy vylozene ale nic take ectra namahave nerob.no a uz mame po slniecku na dnes,dufam,ze zajtra bude tiez tak krasne ako dnes ;)

kacena85
3. mar 2012

@sabaka neboj,ono to prejde a aj to pocko ti pomoze,lepsie ako v zime ked je hnusne depkovo...

poisonblu
3. mar 2012

@lucianak co myslis? tu sukromnu temu...? ved tam nas pridala, by sa ti mala objavit v ponuke vsetkych tem

monika2712
3. mar 2012

@kacena85 no muz dopadol horsie, ten chudak skoncil az teraz.. upratovali sme so susedmi lesik za zahradami, takze taka nutna brigada.. uz lezim a oddychujem, zajtra uz nic nebudem robit, ale toto som fakt musela.. nech nerobi vsekto muz.

kacena85
3. mar 2012

@monika2712 ved jasne aky taky pohyb je len dobre pre vas 🙂 no my sme tiez trocha upratali po vonku ale tak skor len take lahsie prace a potom lenosenie na slniecku 😀

monika2712
3. mar 2012

@kacena85 no pre moje hnile telo to bol dost sok.. budem musiet zacat troska cvicit na lopte aspon alebo co, lebo citim ze ma pobolieva chrbat casto a to sa bude s rastucim bruskom len zhorsovat.

yasmin0001
3. mar 2012

@bambi2
@poisonblu
@lucianak
baby co to tu citam??? tak sa vam vsetkym naraz zadarilo!!! Klobuk dole! Tesim sa a veeeeeeeeeelmi drzim palceky. Coskoro sa pridam.

poisonblu
3. mar 2012

@yasmin0001 cakame ta 🙂 a dakujeme...

kacena85
3. mar 2012

@monika2712 lopta je super,kamoska ju vyuzila aj po narodeni baba,sadla,zacala hompalat a maly o chvilu ko,hajal hned ;)))

bambi2
3. mar 2012

@lucianak mas to nalavo hore pod skupinami, novembrovky 2012

svintekova
3. mar 2012

@lucianak gratulujem 😉

lucianak
4. mar 2012

@yasmin0001 Ďakujme a radi ťa tam uvítame, nech si už taaaaam 🙂

lucianak
4. mar 2012

@svintekova Ďakujem a ty šup do decembroviek.... 🙂 Bude sa už dať?

svintekova
4. mar 2012

@lucianak jasné,že sa dá 😉 . Doktor povedal, nie je načo čakat. Tak vyskúšame.

lucianak
4. mar 2012

@svintekova Juuuuj, tak to je supeeeeer 🙂 Tak želám, aby ste tam boli hneď ako sa dá...

svintekova
4. mar 2012

@lucianak dakujeme, budem informovat 😉

kacena85
4. mar 2012

@lucianak aoj no co ako tehula??? 😀 ja sa psychicky pripravujem na zajtrajsi nastup do prace- psychiatrie, jaj asi aj vredy mam v zaludku z toho ale co uz, pojdem sa prejst, babku pozriet, drahy mi pracuje

kaculiatko88
4. mar 2012

Gratulujem všetkým tehulkám. A snažilkám prajem čím skôr //.
Ja mám teraz zápal. Vedľa nosa sa mi urobil vred. Od zajtra idem na ATB.

sabaka
4. mar 2012

@kaculiatko88 teda, to musi byt pekne neprijemne... Tak pekne vyber tie antibiotika ak je to nevyhnutne, nic sa neda robit. chvilu so snazenim po tom pre istotu pockaj. ja sa v aprili alebo najneskor v maji k tebe pridam 🙂

sabaka
4. mar 2012

dievcata, vy sa tu dobre vyznate: odporuca sa po aborte pit striedavo alchemilku a mysi chvostik?

svintekova
4. mar 2012

@sabaka ahoj ja pijem ženský čaj (jedenkrát denne),kt. obsahuje aj jedno aj druhé. Ale neviem čo sa odporúča. Naordinovala som si ho sama 😕

sabaka
4. mar 2012

@svintekova dakujem za odpoved, ano aj ja pijem zensky caj ale okrem toho aj alchemilku cistu a jem lanove semiacka na radu @kacena85 a zda sa mi, ze sa odvtedy citim naozaj lepsie. citala som kdesi, ze to treba striedat s mysim chvostikom na este lepsie posilnenie maternice a kedze bylinkami som sa donedavna nezaoberala, chcem si tu u skusenych overit 😕

kacena85
5. mar 2012

@sabaka dobre ranko mozes aj mysi chvost ale nepi vsetku druhy v jeden den,ja kombinujem do ovu gynastan a alchemilka a po ovu len gynastan,skus pozriet,co obsahuje ten zensky,ake bylinky,aby si to poton nemala moc naraz,ja som raz pila naraz urologicky a gynastan a normal mi to zaludok pokazilo.niekedy je menej viac ;)

sabaka
5. mar 2012

@kacena85 dobre rano no to mas pravdu, vsetkeho vela skodi. uz chodis do prace?

bambi2
5. mar 2012

@sabaka mozes kludne, mysi chvost tiez dobre vplyva na zenske problemy. kludne ho pi dalej... ale ja by som mysi pila 2 polku cyklu ked uz. tak. prvy alchemilku a potom mysli chvost 2 polku cyklu...

kaculiatko88
5. mar 2012

@sabaka tak po konzultácii neidem na ATB. Vredím sa zmenšuje a jedná výhra nemám teplotu. Tak ATB netreba 🙂 🙂

sabaka
5. mar 2012

@kaculiatko88 to je velmi dobre!
je najlepsie sa im vyvarovat, ak sa da 🙂

sabaka
5. mar 2012

@bambi2 @kacena85 dakujem som si myslela ze vy viete 😵 ja stale cakam na mrchu, ale nechodi, stale nechodi... co je s nou... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre