Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
6. mar 2012

@bambi2 tak ja som len za to ze si spominala, ze neces testovat, potom si tusim pisala, ze budes, tak som uz ani sama nevedela, hlavne ze tam su // a bude uz len dobre a krasne tehulkovanie cez leto jaaaaaj super tesim

bambi2
6. mar 2012

@kacena85 hej, nejako mi to nedalo... 😀 😀 😀 ale uz som spokojna 😉

kacena85
6. mar 2012

@bambi2 tak to ti verim, ja ocakavam netrpezlivo ms, heh 99% bab ju na konikovi nechce heh a ja sa budem tesit jak blaazon

kacena85
6. mar 2012

babuleeeeeeeeeeeeeeeee dosla mi ms ja odpadneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi2
6. mar 2012

@kacena85 no to zato, ze si sa na nu tak tesila!!!! a zrejme jak si jej pekne hovorila, sa tesila aj ona na teba 😵 😵 😵

kacena85
6. mar 2012

@bambi2 vies jak sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, strasne, nechapem, akoze po roku mi normal ms nabehla, uz druhy krat,sice kalendar mi ju vyratal na 10.1 ale co tam hore dole par dni nie?ci?

monika2712
6. mar 2012

@kacena85 no super, tak uz mas druhu! to je zazrak fakt toto.

bambi2
6. mar 2012

@kacena85 hej, kasli na to, hlavne ze tu je. a kratsi cyklus je aj tak lepsi, nie?!!! 😉 😵 😵 😵

bambi2
6. mar 2012

@kacena85 po kolkych dnoch prisla??

delideli
6. mar 2012

@kacena85 : to je pravda..ma taku znesitelnu chut,aj ked ho clovek pije dlhsie,vacsinou mi bylinkove dost rychlo zacali vadit,tento ani nie..teraz som ho prvykrat vlastne vyskusala aj vramci MS a zda sa mi,ze troska pomohol aj od bolesti,ktore mavam prvy,druhy den dost silne.

kacena85
6. mar 2012

@monika2712 ja ani neviem co som chcela ist robit od radostiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 😀 😀

bambi2
6. mar 2012

@kacena85 tes sa teraz s mrskou!!!!!!!! to je ovela dolezitejsie 🙂

kacena85
6. mar 2012

@bambi2 veru hlavne, ze prisla, ved pokial sa mi to este upravi, po 24 dnoch

kacena85
6. mar 2012

@delideli presne ja ho tiez pijem a pijaval som ho aj pred problemami po potrate a ked prisla ms tak uplne takyy super je,ako keby citim dole take teplo zvnutra

bambi2
6. mar 2012

@kacena85 no ved, to potrebuje cas... mozno buduca pride o 28 dni a potom pride az o 2 roky tak ako moja 😉

kacena85
6. mar 2012

@bambi2 noo inak veru veru, pekne sa zajtra objednam ku gynekologovi nech mi zmeria sliznicu a ak bude ok ide sa na toooooooooooooooo jupiiiii

kaculiatko88
6. mar 2012

@kacena85 tak to je super keď ti nebeháva normálny cyklus 🙂 🙂 🙂

sabaka
6. mar 2012

@delideli dakujem za odpoved aj ja beriem nieco ako obdobu zenskeho caju aky je mozne dostat na SK, kedze zijem mimo a okrem toho alchemilku. Ten mysi chvostik vraj okrem posilnenia maternice posobi aj detoxikacne & protizapalovo a kedze som ma uz potrapili aj zapaly tak som si ho naordinovala k tomu. normalne ma vsetky tie bylinky zacali zaujimat 🙂
ja stale cakam na mrsku a nic nejako sa jej nechce. take cudne to je cele
no nic chce to trpezlivost 😝

sabaka
6. mar 2012

@kacena85 vyborne! tak odmerat sliznicu m. a ide sa na vec! 😀

kacena85
6. mar 2012

@sabaka jaj vies jak sa tesim strasne, som uz aj drahemu volala a on sa tesil zlato moje jaj

a kolkosi od cistenia uz?

kacena85
6. mar 2012

@kaculiatko88 je veru je to super a velmi ma to prekvapilo aj ked dosla skor ale radsej skor ako cakat rok na nu 😉

sabaka
6. mar 2012

@kacena85 skoro 5 tyzdnov... no, vsak hadam cim skor dojde citim sa cudne nejako.
Tak uz nech len pride 😀 ako sa clovek vie tesit z takej mrchy - ja som to vzdy brala ako samozrejmost ze chodi ako hodinky

kacena85
6. mar 2012

@sabaka presne tak,clovek dostane za zivot kopu lekcii a uz iste veci nebere ako samozrejmost,ja sa hnevat na to,ze ms prisla nebudem aj ked sa uz budeme snazilkovat,radsej nech chodi a je vsetko ok a ked nedojde a tehu test vyjde to bude radosti
Tak kazdu chvilu dorazi,musis verit xi pise odbornik

lucianak
7. mar 2012

@lucka23 A testík??? Neskúsila si urobiť? Už musí predsa ukázať... Skús 10tkový, ten je fest citlivý a musí ukázať tú druhú čiarku, aj keby čo bolo.

lucka23
7. mar 2012

@lucianak no dnes rano som testla a znova neg. ☹ takze je to jasne, problem je niekde inde. ☹

lucianak
7. mar 2012

@lucka23 Čosiiiiiiiiiiiiiii?!?! To naozaj nič? tak to ma mrzí ☹ Netrebalo by zájsť k dr., nech pichne vyvolávačku? Alebo počkáš ešte?

lucka23
7. mar 2012

@lucianak pockam do zajtra a ak nic budem volat. ale tvoje kolajnice su uzasneeeeeeeeeeeee. 😵 😵 😵 😵

lucianak
7. mar 2012

@lucka23 Ďakujem 🙂 Snažím sa nenamáhať. A chcem sa íssť dať čím skôr vypísať. Už len čakám na šéfa v práci, aby som mu povedala, že v piatok idem na kontrolu a pravdepodobne ma nechá doma.

lucka23
7. mar 2012

@lucianak tak silno presilno drzim palceky a tentoraz to urcite dopadne na vybornu. 😵 mas pravdu radsej len oddychuj a nechaj sa vypisat. 🙂 opatrnosti v nasom pripade nikdy nie je dost. 🙂

lucianak
7. mar 2012

@kacena85 🙂 hurááááááááááá, tešííííííme s tebou.... takže konečne sa to dalo doporiadku a vyzerá to tak, že to už bude dobré..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre