Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

sabaka
24. apr 2012

@lucianak krasa! 😉 mozno z malinkeho bude nejaky tanecnik - alebo zeby tanecnicka?

lucianak
24. apr 2012

@kaculiatko88 tak rozhodne si to vychutnaj... bude to super...

lucianak
24. apr 2012

@sabaka to jeednooooooooo, hlavne nech niečo bude 🙂

kacena85
24. apr 2012

@lucianak neviem ja to berem tak ze ked sa mame vziat tak sa vezmeme a je jedno kedy ci teraz alebo o rok o dva, osobne ma to nejak netrapi a nasi by nam aj pomohli s financiami ale je toho vela teraz tak sme radi ze sme radi :D tak sa uvidi

kacena85
24. apr 2012

@kaculiatko88 a to mas aky zapal?akoze mykozu ci nieco ine?

kaculiatko88
24. apr 2012

@lucianak vychutnám, ja sa už teraz neviem dočkať 🙂 🙂 Tak my si to oveľa viacej vychutnávam ako iné. Po tom všetkom je to pre nás neuveriteľné a neskutočné nádherne.

kacena85
24. apr 2012

@sabaka nuuuram sa na wz a kuk som graf, ked budes zajtra hore uz by ti malo aj vyznacit zelene nie??

kacena85
24. apr 2012

@kaculiatko88
@lucianak presne je to ine ako ked ide baba co ma vsetko ok aj ked aj to je isto radost ale to co sa nam stalo je proste v nas uz, je to mnohonasobne vacsia radost
kamoska potratila pred dvoma rokmi,po roku v auguste otehotnela a ked im isiel dr povedat pohlavie vzala aj priatela a ten tam normalne slzy ronil a ona s nim
to sa neda ani opisat co to pre clovek znamena a nepochopi kto to nezazil

kaculiatko88
24. apr 2012

@kacena85 tak presne neviem čoho mám zápal. Mňa včera večer začalo bolieť na ľavej strane. Manžel ma chcem brať na pohotovosť. 🙂 🙂 Gyn. sa nepáčil výtok a že je tam začínajúci zápal. Maternicu to posunulo doprava. Ale v nej nemám nič, všetko v poriadku. Daj mi Rosalgin na vyplachovanie a ešte jedne tbl, ktoré budem mať až vo štvrtok. No a vo štvrtok mám prísť na výter a odbery. Ponáhľal sa tak som ho nechcela veľmi zdržiavať.

kacena85
24. apr 2012

@kaculiatko88 aha ok tak som zvedava co ti povie, ja len tak ze ci nepovedal coho alebo z coho, ci si prechladla alebo co?mna tak boli uz dva dni podbrusko a tiez som uvazovala ci som neprechladla, sak to pocko otrasne, rano zima poobede ked slnko svieti teplo neviem ako sa mam uz obliekat

kaculiatko88
24. apr 2012

@kacena85 tak ja som nemala kde prechladnúť keď už druhý mesiac ležím doma a viac času aj v posteli. S mm spolu nesexujeme. Takže tiež mi je to divné. Ale hlavne, že je to na začiatku a podchytíme to. 🙂 🙂

kacena85
24. apr 2012

@kaculiatko88 no tak to uz teda fakt neviem potom ako to ze zapal,ale jasne das tabletku, aj rosalgin a bude vsetko ok 😉

kaculiatko88
24. apr 2012

@kacena85 povedal, že to neohrozí tehotenstvo. Takže v pohodičke. Všetko prejde. len dúfam, že sa túto noc vyspím.

kacena85
24. apr 2012

@kaculiatko88 a to ta boli ci preco nespis?ci zle ti byva?

kaculiatko88
24. apr 2012

@kacena85 tak neviem si nájsť polohu. Na ľavom boku balí bruško kvôli zápalu a pravo nie som zvyknutá. Na brušku nemôžem, lebo prsia bolia a na chrbte neviem spať.

kacena85
24. apr 2012

@kaculiatko88 no to som mala ja problem ked som si zacala ten obklad od bylinkarky davat, na brucho spim ako babo a na chrbte ani za svet, ale ti poviem od decembra som si zvykla aj na chrbte aj na boku spat, lebo ked si lahnem na brucho tak som celaaa od toho 😀 😀 😀

kaculiatko88
24. apr 2012

@kacena85 tak ja sa aj dosť často budím počas noci. A neviem prečo. Ale nechodím do práce takže vstávam okolo 8 - 9 z postele. Takže to doženiem. 🙂 🙂

kacena85
24. apr 2012

Ozaaaj babule v hypernove som nasla opat nieco zaujimave,,,,mussli tycinky s kyselinou listovou som len pozerala 😕

chrustik1
24. apr 2012

@lucianak super, že ti kontrola dopadla tak parádne, vidíš, netreba sa zbytočne strachovať, všetko je ako má byť. Ale to hovorí tá pravá, ktorá po tom potrate ešte nešla na poradňu s obavami. Ale tak ja viem, že to nieje ok, len to čo sa nám stalo je moc silný zážitok na to, aby sme to brali tak vpohode. Ale musíme sa snažiť kvôli anjelikom 🙂

kacena85
24. apr 2012

Aha moji trhaci hehe stena a sucasnost 😎

anuska30
24. apr 2012

@kacena85 dakujem a aky pomer a to ma pomoct nejakemu problemu alebo je to cisto na oteh.?

kacena85
24. apr 2012

@anuska30 to je kazdy obklad na nieco ine, tento je na moj problem takze to sa neda len tak naordinovat

sabaka
24. apr 2012

@kacena85 no, som zvedava co graf zajtra vyznaci. a aj na tvoju bt zajtra rano 🙂
ale mam pocit, ze ten graf si nevieky vyznaci, co sa jemu viacej hodi - aj minuly mesiac mne vyznacil ovu s 5 dnovym rozdielom oproti mojim vypoctom. nechame sa prekvapit

sabaka
24. apr 2012

@kacena85 jeeej, aki podareni havkaci. aj na seba ziarlia ci sa maju radi? lebo moja mama ma tiez doma dvoch a medzi nimi rivalita riadna, sa biju o pozornost a nedajboze jeden nieco dostane a druhy nie, no koniec a galimatias 😀

kacena85
24. apr 2012

@sabaka no aj ja som zvedava na rano ani nevies ako strasne, asi pojdem frisko spat nech je uz rano hehe ako male deti pred vianocami alebo ked sme sli na vylet
rivalita ani nie krpece je dnu a velky na dvore a sa cudujem, ze sa este tak znasaju lebo enny vlciacky ked zbada ineho psa tak by aj plot rozkusala a on si sedi krpec vedla nej a este jej aj zle robi a kradne jej jedlo hehe poza chrbat ale tak sem tam sa stane ze sa pochytia ale tak havkaci 😀

kacena85
25. apr 2012

@sabaka doobreeeeeeeeeee ranko dnes som ledva spala, hafan zvracal kazdu hodku skoro ma porazilo ale ovuuuuuuuuuuu je hadam za nami co ty na to?tvoj graf pjekny tfuj tfuj 😉
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/gra...

kaculiatko88
25. apr 2012

@kacena85 teplotka ide hore už len nech sa tam drží 🙂 🙂 🙂

lucianak
25. apr 2012

@kaculiatko88 Tak to hej, je to úžasný pocit a odporúčam vziať manželíka so sebou, nech vidí človiečika, ktorý v tebe rastie 🙂 Nech má aj on zážitok...

lucianak
25. apr 2012

@kacena85 Asi tak, je to tiež isto krásne, keď ideš prvýkrát a nevieš poriadne, čo ťa čaká a nakoniec povedia.... je mi ľúto... A potom ak sa podarí znova a ty vidíš toho človiečika ako tam vystrája v brušku, tak to je ozaj niečo neuveriteľné 🙂 Len škoda, že som nevidela manžela ako sa tvári, lebo sedel za mnou na gauči... Ale ani nemukol, možno sa potajomky usmieval 😀

lucianak
25. apr 2012

@kacena85 Inak pekný grafík a pozerám, že aj hviezdičiek tam je pekne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre