Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kaculiatko88
4. máj 2012

@kacena85 no pekne moja krásna. Len nech sa teplotka drží hore a v utorok krásne //.

kacena85
4. máj 2012

@monika2712 ano ano ;)))

kacena85
4. máj 2012

@kaculiatko88 dakujeeeem

lucianak
4. máj 2012

@tinasc Tak môžeme založiť tému vápenaté tehule 😀 Ja by som sa aj trošku poopaľovala, ale teraz radšej nie. Aj keby ma nechytilo vôbec, len taký nádych štvrť odtieňový 😀
Ja som sa dneska pýtala hematologičky, že ak sú dobré výsledky, čo som mala dnes zasa 🙂 či je vporiadku aj mimčo a že áno, samozrejme... Tak ma potešila, že si ani nevieš predstaviť 🙂

lucianak
4. máj 2012

@kacena85 Ta ty siiiiiiiiiiiii... to čo za testy tam vidím, nedočkavec? Ale krása, ja tam tiež vidím čáročku a bude silnieť, viem to... Jupííííí.... januárovka 😝

lucianak
4. máj 2012

@kacena85 A grafík som až teraz pozerala, nádhera, tusím to bude šampión 🙂

lucianak
4. máj 2012

Ci ako sa tu rozpršalo... a sused na poli kosí trávu v tom lejaku 😀

kacena85
4. máj 2012

@lucianak juuuj moja potichu sa tesim ale vies ako,v nedelu uvidime

lucianak
4. máj 2012

@sabaka Vyskúšaj ms pohroziť po nemecky, slovensky asik nerozumie 😀

lucianak
4. máj 2012

@bambi2 Ahoj, dobrá rana... Ale pred rokmi sme boli u jednej kočky na veľkú noc a išla rezať šunku na takom el. krájači a dopadlo to tak, že sme leteli do nemocnice. Tam jej vzali kožu z vnútornej strany ruky (kdesi spod pazuchy) a prišili jej to na ten palec... 😖

lucianak
4. máj 2012

@kacena85 Jooooj, keby si vydržala aspoň do nedele, tak isto by bola silnejšia, ty trdielko... 😝

kacena85
4. máj 2012

@lucianak aaaaale co uz.nedockava som

lucianak
4. máj 2012

@kacena85 Tak hádam tá nedočkavosť sa oplatila... ale čo by... isto sa oplatila a podľa grafu je to isté. Ja som tiež tak nejako mala...

kacena85
4. máj 2012

@lucianak dufam,ale este tak netesim.az ked budu poriadne

kacena85
4. máj 2012

@lucianak a este som skusila preto,lebo bylibkarka,mi kazala ked zistim mozne tehu tak hned prestat so vsetkyyym

chrustik1
4. máj 2012

@kacena85 ale ale čo to tu čítam?!! 😀 😀 😀 supeer parádička, som pozerala tie testíky, teda neviem aké si mala min. cyklus ale tuším si čosi písala o dušíkoch ale toto teda duchovia niesú to sú už krásne čiaročky, no supeer gratulujem moc moc!! 😵 😵 😵 Takže vzor troch sestier je aprílové počatie čo? 😀 😀 😀

chrustik1
4. máj 2012

@lucianak gratulka k hematke, len tak ďalej, každá kontrola už musí byť iba takáto super, jasné? 😀 Ak založíte takú témičku pridávam sa aj ja 😀

trish22
4. máj 2012

@nelynka No ahoj moja, no tak už to máš za sebou. ☹ ☹ ☹ ☹ Dúfam, že sa rýchlo zotavíš a budeš fit.
Ja som dnes vyfasovala antibiotiká na 7 dní, lebo ma veľmi bolí brucho, ale nekrvácam.
Tak pre istotu ich budem brať. Lekár mi radil počkať min. 3 mesiace s otehotnením. Skôr u mňa by odporučil aj ž mesiacov.
Tak teraz neviem čoho sa mám držať. Ale určite počkám aspoň 2 cykly aby som sa zregenerovala.
Robil mi sono, a maternicu mám pekne čistú.

kacena85
4. máj 2012

@chrustik1 dakujem moja,ked bude silniet uverim,ale si zlata,xda sa mi silnejsi,nooo to ked im poviem to bude radost a ked datum porodu odpadnuuuuu

kaculiatko88
4. máj 2012

@kacena85 tak teraz som si všimla testíky vyfotené. Tak tam je krásny duch. To bude už len a len silnieť. 🙂 🙂 Dúfam, že na budúci týždeň už budeme gratulovať. Silno držím palčeky, aby len silnelo. 🙂 🙂 🙂

kacena85
4. máj 2012

@kaculiatko88 dakujem moja,dufam dufam,uvidime

kaculiatko88
4. máj 2012

@lucianak výsledky máš dobre, bábätko sa má tiež fajn. Len tak ďalej až do pôrodu.

nelynka
4. máj 2012

@trish22 aspon ze tak, ono aj maternica sa stahuje tak aj to trosku boli..
ja vpohode, jak som sa zobudila neskutocna bolest v bruchu, trosku som aj krvacala taku ciernu krv a teraz uz dobre, len som zlta od toho dezinfekcneho roztoku 😀 😀
inak mi dali do zily antibitoika,preventivne a este pichli injekciu na stiahnutie maternice k tomu..
a taka mlada dokina suprova ma cistila, tak sme si pokecali kym som cakala, dobre mi to padlo velmi..

dokonca mii plod poslala na genetiku, nie len na histologiu..vraj to mozno nic nevyriesi lebo to bolo este v mladom tyzdni ale ze nikdy nevieme, ze mi to tam prida, za to nic nedame a mozno motyka vystreli..

tiez mi tak vravela, ze tie 3mesiace pockat, ale ja neviem ci vydrzim tento cyklus nie este 3mesiace, predsalen, marodku mi nenechaju len tak ze cakam na KET..
a vlastne uvidim ako sa budem citit kym pride prva normalna MS a potom uvidim ci do toho pojdem hned alebo este pockam dalsi cyklus..

fliacik
4. máj 2012

@nelynka Moja, co to citam? Nieeee, preco je osud taky nespravodlivy??? Tak som sa s Tebou tesila...

nelynka
4. máj 2012

@fliacik tak nic s tym neurobime, bohuzial to tak je ☹

fliacik
4. máj 2012

@nelynka ☹( Držkaj sa a keby niečo, píš, som tu...

tinasc
4. máj 2012

@kacena85 aj ja vidím druhú čiarku, držím palce, aby len silnela 🙂

tinasc
4. máj 2012

@trish22 ja som tesne po kyrete prvé dva dni bolesti nemala, potom na tretí, štvrtý som mala veľké bolesti, ešte zo mňa išli aj veľké kusy... a potom to už bolo ok...

tinasc
4. máj 2012

@lucianak no ja sa vôbec neopaľujem, ani v Chorvátsku som sa neopaľovala, mi hovorili, že som od mora prišla biela 😀 ale na tom mi nezáleží 🙂 a prednison Ti ešte nechala, keď máš dobré výsledky?

zitaje
4. máj 2012

@nelynka moja lekraka ma 10 dni po kyrete moc nechcela vypisat do roboty, ze sa mam setrit. Takze podla mna ked sa nebudes dobre citit, pokojne ta necha doki na pn-ke aj dlhsie.
A inak ozaj treba dat telu cas, nech sa zotavi a spamata - snad to bude co najskor. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre