Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

bambi2
21. máj 2012

@kacena85 hej to vazne???? gratulkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!! tesim sa s tebou!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

bambi2
21. máj 2012

@kacena85 to je super!!!! aj ja chceeeeem bars aj 3 😀 😀 😀

kacena85
21. máj 2012

@bambi2 dakujeeeem,joj ja este furt neverim,ze sa jedna o mna,ze to ja a dvojicky??dr ze no a ostal ticho kuk sme na sono a ja ze srandujete????on ze ani nahodou

bambi2
21. máj 2012

@kacena85 no parada!!!! dvojite stastie!!!!! ja by som tiez nemala nic proti takemu balicku!!!!! 😀 😉

bambi2
21. máj 2012

@kacena85 mate v rodine nejake??

kacena85
21. máj 2012

@bambi2 z priatelovej strany,moje stastie strieda panika ;))))))

nelynka
21. máj 2012

@alenkam ja som raz bola na kyret uplne,raz na docisteni,
dvakrat sa to pustilo samo a sledovali len hcg ci klesa..

bambi2
21. máj 2012

@kacena85 preco?? ja by som hned brala... to co si si vytrpela za ten rok sa ti teraz dvojito vratilo.. tes sa, nedostatne do daru kazdy 😉

bambi2
21. máj 2012

@nelynka to je zaujimave, mne hcg nesledovali ci klesalo. ono to klesa pomaly väcsinou klesne vzdy.. nechapem, vsade sa vsetko robi inak...

nelynka
21. máj 2012

@bambi2 detox chemiou som neskusala,ale ja sa
celkovo dobre stravujem si myslim..co ja viem
podla poslednych vysledkov jedy v tele nemam..

monika2712
21. máj 2012

@kacena85 moja co to ciiiiitaaaam??? to fakt ze dvojicky??? ja odpadnem!!!

bambi2
21. máj 2012

@nelynka colonix je na prirodnej baze, ten je super... ja som tiez neskusala iba odkyslenie, to je tiez strava, chemicky som neskusala tiez ani neskusim. chemia nie je nic pre mna... ale podla mna kazdy clovek v tele jedy ma. lebo ked postriekaju napr. ovocie, zeleninu, dostane sa nieco aj do vlakniny celkom iste... mozno o tom nevies, napr. aj sol kuchynska jodidovana a fluridovana, to mas tiez jedy... prirodny jod a fluor je nieco ine, tie vie telo lepsie prijmut. a tie ecka v potravinach, o tych radsej uz ani nehovorim... tomu sa vyhnut neda...

kacena85
21. máj 2012

@bambi2 tesiiiim strasne velmi velmiiiii
@monika2712 si mala mna videt,obarena,uplne mimo,tesiiiim a ty mas uz akeee cisielko krasne

monika2712
21. máj 2012

@kacena85 no verim ti. ja som mala podobny sok minule tehu, tiez boli dva vaky, potom jeden. bohuzial nakoniec nic ani v tom.. ale tak u mna to bolo skor divne, kedze dvojky nemame v rodine.. drzim moc palceky, nech to vyjde! 😉

kacena85
21. máj 2012

@monika2712 z priatelovej strany su,uvidime v jednom vaku bolo vidno aj srdiecko druhe je mensie

monika2712
21. máj 2012

@kacena85 no to tak byva ze jedno je vacsinou mensie, ale ono dorastie neboj.. no je to haluz, ale neboj.. zvladnes. ja som napr velmi chcela dvojicky.. ale tak ked nemame v rodine.. staci aj jedno 😉

kacena85
21. máj 2012

@monika2712 xi ved jasneee,no to mi segri privolali,ze najprv nic a potom hup dve

tinasc
21. máj 2012

@lucianak ok skúsim sa opýtať, dúfam, že na mňa nebude kukať že čo chcem 🙂

tinasc
21. máj 2012

@kacena85 veeelka gratulácia, vidíš, že je všetko ok, toľká radosť 🙂

nelynka
21. máj 2012

@bambi2 mne ho napr v cechach sledovali,ci kleslo a pak
som nemusela na kyret. Behom tyzdna som bola na nule.
Teraz mi z histologie doporucili aj hcg odsledovat,ale skusala
som test a uz ani naznak,tak je uz tiez prec.
S tymi jedami..bola som teraz na jednom merani,na magnet.
pristroji a tam sa mi ukazalo kadeco ale ze ziadne jedy nemaw

bambi2
21. máj 2012

@nelynka ok... a to zisti vsetky jedy ci iba niektore?? ja som zvedava co vytiahne ten pflaster...

sabaka
21. máj 2012

@kacena85 waaaaaaaas? wau! 🙂 moja, gratulujem velmi! ze dvojite stastie 🙂 🙂

kacena85
21. máj 2012

@sabaka dakujem moja,este teraz som mimo

nelynka
21. máj 2012

@bambi2 no sleduje sa tam:
- Toxíny tvorené hubami (to mam OK)
- Povzbudzujúce nápoje (to mam OK)
- Elektromagnetické žiarenie (to mam trošku zvýšené, ale len nepatrne)
- Tabak/nikotín/iný smog (to je OK)
- Zvyšky jedovatých pesticídov (to mam OK)

lucianak
21. máj 2012

@kacena85 Moja zlatunká, fakt sa veľmi teším.... za to všetko, čím si si prešla, ťa ten z hora odmenil a hneď 2x. Nemusíš posielať mms, počkám kľudne do večera. Podľa mňa je to jasné, zakríknutá v tom dobrom už si, takže nič sa nemôže stať. Okrem toho, že všetko pôjde pekne hladko... zlé už bolo a teraz bude len dobre. Len musíš tomu veriť aj ty.
A moje slová o dokim sa potvrdili... krásne číselko teraz vyšlo 🙂 Na ďalšie sono kedy máš prísť, teda na druhé srdiečko? A keby mi ťuklo, že čo sa stane, tak ti pošlem hneď 2 srdiečka, aby už tlkotali obidva... Ale hneď to idem napraviť a nech sa hneď v tebe aj to druhé roztlkoce...

nelynka
21. máj 2012

@kacena85 no moja, gratulka obrovska... teraz uz len vydrzat dokonca..
jaaaaj by som prijala dvojicky 😀 😀

lucianak
21. máj 2012

@tinasc Snáď nie, povedz, že zo zvedavosti chceš vedieť 😉

mata_ba
21. máj 2012

@lucianak dakujem za tip 🙂 aaa chuti to koprovo?lebo ja kopor neznasam 😅

alenkam.
21. máj 2012

@kacena85 jejo, ze obrovska gratulka... 🙂 tesim, tesim s tebou....

mata_ba
21. máj 2012

@kacena85 gratulujem 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre