Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

majaja86
6. feb 2011

@mimi1111 to mi je ľúto, že patríš medzi nás, ale hlavu hore zvládneš to 😉 .... všetky to musíme zvládnuť... viem že je to ťažké, sama s tým ešte nie som celkom vyrovnaná a sú to už 2 mesiace, ale táto stránka a skúsenosti iných žien mi veľmi pomohli 🙂

janie80
6. feb 2011

@majaja86 @mimi1111 Ahoj, aj mne veľmi pomohlo, že nie som s mojím trápením sama... Baby sú tu úplne úžasné, každá pomôže a poradí... Alebo aspoň psychicky podporí...
Ja som dnes 44 dní po aborte a konečne prišla mrcha... Teším sa, že cyklus sa dostáva do poriadku... 😉

majaja86
6. feb 2011

@janie80 presne tak... je však pravda, že som si vyberala iba to čo bolo pozitívne a čo mne vyhovovalo, ale to len preto, že som potrebovala povzbudenie, nádej.... to zlé sa snažím nevnímať, akoby som to ani neprečítala 🙂 🙂

janie80
6. feb 2011

@majaja86 Aj ja presne tak... 🙂 MM nemôžem povedať všetko a tak často, akoby som to chcela rozoberať z každej strany ja... Aj keď viem, že on to prežíval aspoň tak bolestivo, ako ja, nemôžem a ani nechcem ho až tak zaťažovať... Len by sa trápil ešte viac tým, že ešte nie som úplne OK. Ale dievčatá tu to tiež majú za sebou, tiež odovzdajú svoje skúsenosti, tiež si vylejú srdiečko... A hlavne sa "vyrozprávame" 🙂 Dievčatá (tu aj v iných témach) ma kopec vecí naučili a vďačím im fakt za veľa... Neviem, ako by som sa s tým vysporiadavala sama.... ☹

majaja86
6. feb 2011

presne... ja občas aj tak zaťažujem svojho MM až mám občas výčitky... no niekedy to čo ma trápi potrebujem povedať nahlas, nestačí iba napísať do modrého koníka ☹
no dievčatá su tu naozaj super... je to super stránka 🙂

leleh
6. feb 2011

ahojte babenky, prave sme sa rozhodli s priatelom ze teda pockame tie 3 mesiace a potom sa zacneme snazit 🙂 , aby sme mali srdce na mieste ze keby daco tak sme preto spravili maximum aby sa abort nezopakoval...I ked to mi nikto nezaruci aj ked rok pockam ze sa to nezopakuje 😒 Neviem ako to vydrzim tak dlho cakat ale uz sa tesim. Prva mrcha od kyret mi akurat konci, mozeme sa pohnut dalej.... Baby myslite pozitivne 😉

mimi1111
6. feb 2011

@majaja86 dakujem dufam ze sa nam to vsetkym raz podarii

mimi1111
6. feb 2011

@janie80 prave preto som prisla medzi vas lebo viem ze tu najdem potporu dakujem

janie80
6. feb 2011

@mimi1111 Tak vitaj a dúfam, že sa stretneme niekedy aj v nejakej tehuľkovskej alebo mamičkovskej témičke... 😉

mimi1111
7. feb 2011

@janie80 dakujem a verim ze mas pravdu stretneme sa aj v inej teme s ktorej sa budeme tesit s tehu

solinkarka
7. feb 2011

Kurna aku mam silnu prvu mrchu po kyrete ☹ mal niekto tiez taku silnu?? 😝

adikad
7. feb 2011

Ahoj, aj ja som mala dost silnu, oproti tomu co som mavala.

adikad
7. feb 2011

Ahoj, aj ja som mala dost silnu, oproti tomu co som mavala.

adikad
7. feb 2011

Ahoj, aj ja som mala dost silnu, oproti tomu co som mavala.

mimi1111
7. feb 2011

@solinkarka ak sa smiem spitat kolko po kyrete si dostala MS?

solinkarka
7. feb 2011

@mimi1111 po 31dnoch..presne ako za starych cias...vobec mi to neovplivnilo cyklus 🙂

solinkarka
7. feb 2011

@adikad tak som rada ze nie som v tom sama 🙂 a mala si ju aj dlhsiu ako zvycajne?

adikad
7. feb 2011

@solinkarka ano bola aj dlhsia, ale lialo sa zo mna ako z krhly. V piatok uz cakam dalsiu, tak uvidim aka bude.

solinkarka
7. feb 2011

@adikad si ma nepotesila :/

adikad
7. feb 2011

@solinkarka 😖

solinkarka
7. feb 2011

@adikad a kolko ti asi trvala??

adikad
7. feb 2011

@solinkarka sedem dni.

adikad
7. feb 2011

@solinkarka sedem dni.

solinkarka
7. feb 2011

@adikad tak mne trva sedem dni normalne...aj ked od siesteho to je uz len take spinenie

adikad
7. feb 2011

@solinkarka no mne normalne 4-5 dni aj so spinenim,ale krvacanie mavam uplne slabe.

adikad
7. feb 2011

@solinkarka no mne normalne 4-5 dni aj so spinenim,ale krvacanie mavam uplne slabe.

solinkarka
7. feb 2011

@adikad tak to mas super...ja mam teraz 5.den mrchu...prvy den to bolo iba take spinenie ale teraz stale krvacam..uff hroznee 😝

mimi1111
7. feb 2011

@solinkarka kiez by to tak bolo aj u mna dakujem

solinkarka
7. feb 2011

@mimi1111 postupne sa urcite upravi 🙂

mimi1111
7. feb 2011

@solinkarka som zvedava ja som este len tyzden po kyrete ale co som citala niektore dostali aj po 8 tyzdnoch a to sa mi zda nejako moc dlho

solinkarka
7. feb 2011

@mimi1111 noo ano aj take su..a co ti povedal doktor?

habibi78
7. feb 2011

@mimi1111 mne tak prisla az po viac ako 8 tyzdnoch....

horalka007
7. feb 2011

babky, ak sa vás smiem spýtať, kedy ste šli do práce po kytere? Mne ju robili 27.1. ešte mám také tmavohnedé špinenie... Ako som už hovorila bola som 17 t tehotná... Ani neviem či to špinenie tak dlho je bežné, na kontrolu idem až v túto stredu...

mimik9911
7. feb 2011

Ahojte dievcata, chcela by som sa opytat, ci sa precistenie vykonava vzdy pod narkozou, alebo sa niekto z vas stretol s tym, ze cistenie bolo vykonane bez narkozy? Dakujem vam za odpovede.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre