Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

poisonblu
19. mar 2012

@kacena85 vyskusam...

lucianak
19. mar 2012

@kacena85 Asi tak... len sa pekne snažte s priateľom a isto sa vám to vyplatí onedlho. Veríííím v to 🙂 Budeme si vymieňať skúsenosti a čo už doma máme a tak...
Isto bude aj ovu test pozitívny, len musíš trošičku vyčkať

svintekova
19. mar 2012

@kacena85 ved ja sa na nu teším a verím,že nedá na seba dlho čakat 🙂 . Myslím pozitívne a teším sa na snažilkovanie 🙂 . Tak ako si napísala len pozitívne mysliet a o chvílu si už budeme písat ako nám rastú brušká a ako nám je zle..... 😉

kacena85
19. mar 2012

@lucianak akurat sa chystam testovat,neviem,ci to ma takto neskoro vyznam vobec,drahy robi tak pustim nejaku romantiku na dvd,stiahol mi film tak pozriem,zajtra mame obaja volno taaaaak tesim budeme vegetit a zajtra skusim poobede test,jaj zrava nemoc dnes,jem jedno cez druhe,pred chvilou syrceky samotne a teraz brusnicovy jogurt ach tie hormony moje ;))))

kacena85
19. mar 2012

@svintekova juuuj ani nevrav,sme sa smiali so segrami,ze to by bola uz aka sranda keby rodim v januari,jedna neterka 7.1.2011,druha 9.1.2012,ze postupka heh.mne je to uplne jedno aj pod vianocny stromcek by to bolo kraaaadne

lucianak
19. mar 2012

@kacena85 Jeeeeej, až ti závidím, ja by som si tiež dala... Ale nemôžem nič do seba dostať ☹ Mala som strašnú chuť na fornetky, tak som dala upiecť (mali sme mrazený polotovar) a zjedla som asi 3ks. supiš, no. Aj by som jedla, ale neviem čo. A ak by som aj vedela, veľa do mňa nevojde. Ale ešte aspoň jabko si dám.
Neviem, či sa má takto testovať večer, ale vyskúšaj, čo to spraví. Mne koleg. požičala film na usb a mám ho už asi 2 týždne u seba a neviem sa k nemu dostať. Ale zajtra si už nájdem čas 🙂 A eče sa pôjdem dať strihať, lebo mám strašne zničené vlasy eče od trvaly, tak idem pod kombajn na boba 😀

monika2712
19. mar 2012

@lucianak ahoj moja, no to co opisujes presne poznam, tiez som mala take stavy, ze hlad bol ale chut na nic.. neboj ono to prejde.. hlavne treba nieco do seba dostat, aby si nehladovala 😉

kacena85
19. mar 2012

@lucianak no tie prve mesiace su tazke co??neboj prejde to a budes papat papat a papat xi
Neviem,ci to ma vyznam,baby v grafoch,ze mozem,ake zas negat.tak uvidim co to spravi zajtra poobede,veru aj ja pojdem kadernicke,mam strasne huste vlasy,musim dat podstrihnut a preriedit,juj nelubim byt takto vecer sama,heh bojim xi

alenkam.
19. mar 2012

Ahojte kocky, len hlasim, ze som dnes uz aspon konecne prestala spinit... Aspon cosi... 🙂 baby, kolko po zakroku ste sa milovali s muzom? Treba s prezervativom ci sa spolahnut, ze to muz stihne? Pytam sa ako debo, ale fakt neviem... 🙂
Inak krasne vam pribudaju tyzdne...tesim sa s vami... 😉

@kacena85 dufam, ze tam zacnu za chvilu pribudat aj tebe... 😉

kacena85
19. mar 2012

@alenkam. Ahoj,tak min dva tyzdne ziaden sex ak si dobre pamatam a ziadna vana,ja milujem vanu ale som s nou sekla,predtym som sa kupala stale stale,teraz tak max dva x do mesiaca,len sprcha radsej.vana neni dobra na zenske organy ani na muzske spermose
Jaj tak to dufam aj ja,fnuk takeee to tam maju pekneee

sabaka
20. mar 2012

@alenkam. @kacena85 @svintekova dievcata, tento rok je osudovy, citim to v kostiach. a este sa musime poponahlat, lebo v tejto teme je uz veru viac tych co su uspesne tehu ako nas "cakateliek". to je moralka, kazi to statistiku, no! 😀 😀 😀
ale nie, normalne je to tu na koniku ta najpozitivnejsia tema, lebo sa neustale nieco deje a stale pribudaju texty typu "caka babätko, termin ma ...." ! 🙂

sabaka
20. mar 2012

@svintekova ehh ja by som bola tak rada, keby mi uz bolo tak riadne zle! 😀

kaculiatko88
20. mar 2012

@lucianak
@monika2712
Tak ja by som zase jedla jedla jedna radosť ale neviem čo dať do toho žalúdka. A keď niečo zjem celý deň sa mi to odgrcava. Tak som oklamala žalúdok. Každé ráno zjem čisté pečivo a potom hoci čo môžem.

monika2712
20. mar 2012

@kaculiatko88 ahojky,a inak ako? u doktora si uz bola? si nepamatam..

kacena85
20. mar 2012

@sabaka heh aj tu siii 😀 😀 😀
no moja ja som tu od feb ako som potratila a niekedy mi bolo az do placu co tu stale pribudali babule, ktore potratili, a veru nebolo ich malo
klop klop teraz je to ooooomnoho menej ked to berem tak rok dozadu a je to super ako sa to tu zaplna tehulami
ja tiez vravim tento rok bude nas, a aj rok 2013 ked mozno bude termin, mozno este aj rok 2012 stihneme
ale kde mozno istooooooo 😝

sabaka
20. mar 2012

@kacena85 na 100%! mne by sa celkom pacilo, keby som bola tehu do 9. septembra - to by bol byval moj termin porodu ... aby sa tie vahy osudu vyvazili 😉
a ty si chudatko cely 1 rok cakala na ms, len tazko si viem predstavit tie stavy. clovek sa nauci vazit si to, co pokladal za samozrejme. aj mne veru lepilo, ci ms dojde ako ma. chvalabohu dosla 😉

henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacena85
20. mar 2012

@sabaka no ja som tu uz pisala asi to je na predchadzajucej strane svitekovej ako mi bolo, a veru clovek sa nauci vazit si to co predtym bral ako samozrejme, teraz aj po priatelovej nehode je vsetko inak aj nas vztah ako keby nabral inu vahu, nehadame sa tolko, vieme si lepsie vyrozpravat aj problem, ked sa nam nieco nepaci, nie som taka taka nervna stresovana vybusna
no ja som mala termin 13.9 ☹ a narodky mam 23.9 tak mato tak potesilo ale neva, ja budem rada ked to vyjde, staci mi ze budem tehu termin porodu mi je uplne jedno kedy bude a hlavne nech to ma stasny koniec

kacena85
20. mar 2012

@henrietad je mi luto,ze ta musim medzi nami privitat, aj ja som po potrate hned zmenila dr, dobre si spravila, aj mas grafik?meraj dalej je to super, ja meriam druhy treti cyklus a aspon viem co a ako, lebo dr si aj tak mysli svoje ale teploty potrvdia aj ovu aj prichadzajucu ms tak si mozu vraviet co chcu 😝

sabaka
20. mar 2012

@henrietad to je mi luto ze si aj ty prisla o svoj maly poklad. A ano, mas uplnu pravdu, tema je to tu plodna v pravom slova zmysle 🙂 baby su tu velmi zlate a zostavaju tehotne pekne za radom

bambi2
20. mar 2012

@henrietad ahoj, to ma mrzi... Ale neboj toto je iba prechodna tema na "kratky" cas... ;o) a coskoro budes v inom klube tak ako kazda z nas...

henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi2
20. mar 2012

@henrietad pockaj si na prvu mrchu a potom zacnite skusat. Nema vyznam dlhsie cakat.. Ak si ty psychicky a fyzicky pripravena tak zacnite. Cim skor po potrate zacnete tym lahsie a rychlejsie to klapne... Ja som mala 2 mrchy, tretia uz neprisla, ta pride az o 2 roky 😉 Ale ja som mala spontanny potrat, nemusela som na kyret...

kacena85
20. mar 2012

@henrietad si v spravnej teme, isto sa dockame opat // na teste, ja sice uz rok cakaaam, ale ja som ojedinely pripad 😒 ale uz konecne tento cyklus snazilkujeme tak duuufam, ze sa nam to o chvilu aj podari
ak si bola na cisteni odporuca sa 3 cykly pockat, ale poznam baby, ktore pockali na prvu ms a sli na to

monika2712
20. mar 2012

@bambi2 kocka ako sa dari?? fazulka poslucha? kedy ides na kontrolu? 😉 nejake tazkosti nemas?

henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi2
20. mar 2012

@henrietad vdaka.. Ale niet na co cakat. Ak sa vajko ma kde uhniezdit tak sa uhniezdi. Ak nie tak to klapne nabuduce... najlepsie to vie posudit tvoja hlava a tvoje telo, ziadny dr.. Nikto ti totiz nezaruci, ze ak pockas 3-6 mesiacov, ze sa to nezopakuje. Takze to je v podstate jedno. Ale cim skor, tym lepsie... 😉 vyhras cas!

bambi2
20. mar 2012

@monika2712 diky, my v pohode... 🙂 A vy??? Chystam sa az koncom aprila, skor nie. To uz budem v 13 tt, teda podla uhniezdenia v 12tt... To staci, my sa nikam neponahlame 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre