Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

trish22
21. máj 2012

@lucianak ja som pri prvom pociťovala pohyby tiež okolo 17-18 týždňa. Je to super 🙂

nelynka
21. máj 2012

@trish22 ja bolesti nemam,len fakt pri velkej ale uz sa
to zlepsuje. Predtym po kyrete som toto nemala..
Ja som od piatku uz nespinila ale dneska rano zase trosku.
Ale vraj to je ok.
V piatok idem na gyndu na kontrolu tak som zvedava co
mi povie..
Inak som ok,aj psychycky,ale to som bola od zaciatku.
Len sa snazim stale patrat kde je chyba a akosi na nic
neprichadzam..

bambi2
21. máj 2012

@nelynka dala si si aj testy robit?? niekedy sa to stane proste aj ked je clovek zdravy.. a ja vidim chybu jedine v tom, ze to jenespravny cas... 😖 aj u mna vsetko ok, teda na hematku sa chystam este len ale to bude tiez ok... ja mam za sebou uz 2x.. proste nespravny cas...

bambi2
21. máj 2012

@mata_ba ahoj ako moja?? stupnuje sa to ci uz to mas za sebou??

nelynka
21. máj 2012

@bambi2 no mne po 4 potratoch uz akosi nepride,ze
je to nespravny cas.. Tak 1-2x budiz,ale nie 4x a cca vzdy
v rovnakom tyzdni :/
a ake testy mas namysli?

mata_ba
21. máj 2012

@bambi2 ahojky.zial,este to za sebou nemam..na vlozke len par kvapiek,no ked sa utieram toaletnym,je tam toho dost..tak neviem,ze co..skor to mam ako kramy,ale len na kraji susky..hadam sa to dnes rozbehne..aj som rozmyslala nad brusakmi a drepmi,ale ked sa dvihnem z postele,brucho ma uzemni..

lucianak
21. máj 2012

@tinasc By si sa divila, že sú 🙂 Na anatómii sme mali mrtvolu človeka a črievka vyplňali celú brušnú dutinu. Škoda, že už nemám foto z pitevne 😀
Tak to pekne skoro budeš mať výsledky, waau... Potom si všimni čísla, lebo ja som sa nikde konkrétnych čísel nedopátrala. A preto ani neviem, aký je "ideálny" výsledok testov. Ty náhodou nevieš?
Ja som nešla nalačno, zisťovala som, že nemusím byť. Tak som sa radšej najedla. Nerada chodím z domu s prázdnym žalúdkom 🙂

lucianak
21. máj 2012

@trish22 Ano, parádny pocit 🙂

bambi2
21. máj 2012

@nelynka stitnu zlazu, mne na endokrinologii dala zistit aj cukor, hematologiu, imunologiu a genetiku... Ty uz mas 4 za sebou??? Mne povedal dr. ze normalne su 3 potraty. Az po 3 posielaju na vysetrenia. Ale ja som trvala teraz.. poslem ti ip neskor..

nelynka
21. máj 2012

@bambi2 ja mam vsetky vysetrenia ok, dokonca som
si pichala preventivne fragmin na riedenie krvi a aj tak
nic nezabralo.
V piatok idem na gyndu,este raz chcem nechat stitku nech
mi urobia oni,ci sa nieco nezmenilo nahodou.
A cukor mam ok,nedavno som bola na merani..

bambi2
21. máj 2012

@nelynka neskusala si urobit detox?? alebo reflexnu masaz chodiel??

lucianak
21. máj 2012

@kacena85 Poslala som ti srdiečko pre šťastie a čakám tú najsamlepšiu správu poobede 🙂

tinasc
21. máj 2012

@lucianak no vidíš, tak som sa kopla... takže to budú asi naozaj tie črevá, hoci neviem, či okolo pupka či aj tam... no však ono to bude silnieť a potom si budem istá 🙂 neviem či mi ukáže aj čísla a či sa to zapisuje do knižky... takže neviem, či sa k číslam dopátram...

bambi2
21. máj 2012

baby skusali ste niektora tieto detoxikacne naplaste?? http://www.schwanger-werden.ch/product/detox-vi...
ja som ich objdenala.. teraz ale nechapem, lebo koncovku ma stranka .ch, cize svajciarska stranka, ceny su v eurach a platila som to do tatrabanky sk. teraz nechapem, ze by to bola slovenska stranka alebo co???? 😕

bambi2
21. máj 2012
zitaje
21. máj 2012

@bambi2 ja som mala nejake detox naplaste, mne sa to paci 😎 😀 , kazdopadne na detox u mne neporovnatelne lepsie zabera surova strava, ktoru teraz praktizujem, teda nie na 100%, to sa mi neda, ale snazim sa co najviac. Aj sa citim ovela lepsie.

alenkam.
21. máj 2012

@kacena85 myslim na teba, aka vytesena prides a povies, ze vsetko ok 😉
@bambi2 a @nelynka vy ste mali viacnasobny MA ci potrat? Ja som tiez bola v tom, ze nespravny cas, lebo ved jedno krasne dieta mam... Tak uvidime co do tretice....

bambi2
21. máj 2012

@zitaje ja sa tiez zdravo stravujem, snazim sa.. ale ked uz ani to nepomaha tak skusim aj nieco ine. ja som robila detox colonixom a hned nato som otehu. by som to zopakovala najradsej ale kura trva 2 mesiace a ja uz nevydrzim cakat... ☹ toto je na tyzden. no vyskusam, 20 eur ma nezabije... my ideme dnes- zajtra na to.. no vyskusame.. ak neklapne, nevadi.. tieto naplaste pouzijem teraz tak ci tak. dufam, ze coskoro pridu..

bambi2
21. máj 2012

@alenkam. hej ja som mala 2x ale prirodzeny. aj ja uz jedno dieta mam... tak verim tomu, ze to bol iba nespravny cas a teraz to klapne...

delideli
21. máj 2012

@mata_ba : drz sa mati, dufam,ze to uz pojde rychlo,nech to mas cim skor za sebou..

lucianak
21. máj 2012

@tinasc Ja to už beriem tak, že to bol drobček. Predtým som takto črevá necítila, že by mi až tak "vyskakovali". takže si myslím, že aj u teba to už neboli črevá 🙂 A ak by neukázali čísla, tak sa neopýtaš? Lebo sestrička dnes nemala nejako náladu, tak som sa nechcela pýtať, aby náhodou nezazerala po mne, že čo ešte od nej chcem.

lucianak
21. máj 2012

@mata_ba Ak môžem poradiť, skús kôprové semienka. Kúpiš ich v bylinkárni. Ja som si to spravila asi 2x, keď som chcela dostať ms, lebo mi meškala a tehu som isto nebola. Ráno a večer som si zaliala 2dcl vriacej vody 1 čajovú lyžicu a na druhý deň som mala ms ako lusk. Počas tehu sa neodporúča, lebo môže vyvolať potrat. Ale ak sa trápiš a nechce to ísť samé, tak vyskúšaj ešte toto, ak máš možnosť.

kacena85
21. máj 2012

@lucianak dakujeeem mojaa.

Babyyyy suuu tam dve !!!!!!!!!!!este som v soku

lucianak
21. máj 2012

@kacena85 Čožeeeeeeeeeeeeeeeee???? Dvojka???? Ja odpadávaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam....

lucianak
21. máj 2012

@lucianak A foto máš????

lucianak
21. máj 2012

@kacena85 A foto máš?

kacena85
21. máj 2012

@lucianak ja som este mimo,dr sa na mne smial,dal mi pre istotu dufik, mam ale cez fon mi to nejde

evakva
21. máj 2012

@kacena85 Super, gratulujem. Tak sa drz a daj fotku 🙂

lucianak
21. máj 2012

@kacena85 Ješinky, tak to je super, veľmi, preveľmi sa teším a konečne viem, z čoho mi ráno bolo na odpadnutie. tak sa mi hlava zamotala a zahmlelo pred očami... som myslela, že ozaj odpadnem... A to z teba 😀 Nejako to skús dať do albumu, lebo chcem vidieť tú nádheru, prosííííím... A priateľ bol s tebou??? Čo on na to?

kacena85
21. máj 2012

@lucianak nejdeee mi to ;((( volala som segram,rodicom,koniec svetaaa a drahy bol v praci a skoro odpadol ostal ticho a ze co si z neho srandu robim ;)))) poslala som foto na mobil,ak ces posli mi cislo do ip alebo potom musis pockay do vecera,ale neviem,mam dat foto este sa bojim nech to nezakriknem
Este to ani v profile nemam,na jednom bolo vidno uz aj srdiecko byt,druhe je mensie ;)
Inaaak vidis sak ty si vravela,ze dr oci vypadnu aj vypadli,sak prve hcg 176 a druhe 3369 vaaaaaa ja stale neveriiim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre