Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

cukruska1920
21. dec 2009

Ahoj velvet ja som tu

velvet26
21. dec 2009

ahoj cukruska...ako sa mas???
ja som uz taka vyklepana, som zvedava, co sa zajtra dozviem na tej hemato.. 😕

cukruska1920
21. dec 2009

velvet.. no balime tak tak chaoticky... a co sa bojis? ked nieco zistia aspon budes vediet

velvet26
21. dec 2009

moja, co sa stahujete, ci..?
no ani neviem, co je lepsie, ci to ze budu vysledky ok...alebo ze nieco najdu...no nezmenim to, budem musiet prijat, to co je realita...inak, aj ten gyndos mi povedal, ze niekedy je lepsie, ked sa nieco najde, aspon sa vie, kde je problem...este mi hovoril, ze jeho sestra 5 krat potratila, ze jej robili vsemozne vysetrenia a nic nezistili a nakoniec na 6 krat sa to podarilo a nebrala ziadne lieky, nic...tak asi je to niekedy tak, ze proti tomu aka je silna priroda nic nezmozeme, hra svoju hru...

cukruska1920
21. dec 2009

hej...ideme naspat do nitry...4 roky sme boli v Blave a stacilo..a co sa tyka tych vysledkov ja som urcite rada ze nieco nasli..aspon sa bude tomu predchadzat a dalsie tehu uz bude hadam v poriadku..aspon tak som to brala ja...keby vyjde ze je vsetko ok idem do toho s tym ze co ak zas..

velvet26
21. dec 2009

cukruska..to verim, ze vam blavy stacilo, ja ju tiez nemam rada...a co praca, mate robotu v nitre? ci budete dochadzat?
nuz ja viem, ulavilo sa ti..ked si zistila co je vo veci...a urcite vam to nabuduce vyjde..vy uz aj snazilkujete, ze? dufam, ze nam hned napises, aby sme sa s tebou mohli tesit.... 😵

cukruska1920
21. dec 2009

no muz uz ma a ja to budem riesit az tam... nie nebudeme cestovat...budeme tam byvat aj robit... ja som vlastne odtial a mame tam celu rodinu...tu v blave nikoho 😒 hej snazilkujeme... som 4DPO tak uvidim o par dni

velvet26
21. dec 2009

tak to je fajn, ze on ma a ty pojdes na matersku, tak to je jasna vec.... 😉
4 DPO, to sa ako presne rata to DPO, to su 4 dni od ovulacie, ci ako?

cukruska1920
21. dec 2009

hej presne tak...styri dni od ovulacie

velvet26
21. dec 2009

tak to potom na zaciatku januara aj budete vediet, ci sa zadarilo...bolo by krasne, keby si bola prva tehulka.. 😵 😉
ja som si na babywebe ratala plodne dni a vychadzaju mi este tento rok od 29. decembra...no nebudeme este pokusat...pockame pekne do februara a mozno aj marca...

cukruska1920
21. dec 2009

no 31.12 mam alebo nemam dostat menzes tak sa uvidi...ale pochybujem zeby to hned vyslo

velvet26
21. dec 2009

juuuj, tak to by bolo krasne, ze by si na silvestra vedela, ze je bejbinko uz na ceste...drzim ti moooooc palceky... 😵

velvet26
21. dec 2009

cukruska a ako si dohodnuta s hematologickou, ked ostanes tehu, tak mas hned k nej prist a da ti liecbu, ci ako? pojdes najprv ku gynekolovi, alebo ti staci, ked budes mat pozitivny test a pojdes hned k nej...?

cukruska1920
21. dec 2009

velvet...chi dakujem...ale taku moznost si ani nepripustam...ved uvidime... hej...ked otehotniem hned na hematologiu a gynekologovi staci aj neskor ..podstatna je ona aby mi dala liecbu

velvet26
21. dec 2009

cukruska, tak super, ze ste tak dohodnute...ze najprv k nej...gynekolog pocka, hlavne, aby bola liecba..budes si potom pichat injekcie, ci..?
nooo, len aby si nebola prekvapena, ze vam to vyjde hned..nas to tak zaskocilo a verim, ze aj druhykrat budeme opat tak krasne prekvapeni... 😵 😉

cukruska1920
21. dec 2009

neviem...uvidim co mi povie..este mi brala nejake vysetrenia tie maju byt zaciatkom januara tak sa uvidi ale baby beru injekcie na tu diagnozu tak uvidim...ako ja by som sa nehnevala keby to vyjde hned.. 😀

lu.lu.
21. dec 2009

ahojte 🙂

my sme sa vratili z mesta, kupila som konecne femikvapky, tak mi daju dufam cyklus do poriadku 😕
a neodolali sme a sli sme sadnut do nasho oblubeneho coctail baru na kavicku a par drinkov.....jaaj dobre bolo, ja by som takto aj kadzy den mohla..... 😎 ved treba si aj uzit,ci nie?

velvet- ked si povedala, ako ti bilo srdce, uplne ten pocit poznam- adrenalin....musis uz len do rana vyckat a budes vediet na com si, ja si myslim, ze vysledky budes mat dobre, a ak aj nie, aspon ti nasadia liecbu,tak drzim palceky,ok? 😉

lu.lu.
21. dec 2009

trinitka- pisala si, ze si to mala take iste. a vyslo ti vsetko po prvom menzes alebo az druhom?

velvet26
21. dec 2009

luli...tak si tu..super, jaaaj, par drinkov, to moooozem... 😉 viem si predstavit, ako fajn si sa citila...jasne, treba si uzit... 🙂
s tym bitim srdca...normalne mi islo z hrude vyskocit, tak hlasno a rychlo mi bilo...dakujem moja, zajtra uvidim, na com som...kazdopadne, prijmem vysledok, ci bude taky alebo onaky...pred casom sa mi snivalo, ze som mala vsetky vysledky dobre..tak uvidim...hovori sa, ze sen je opak pravdy..tak zajtra ma ta pravda caka..ozvem sa potom, ked pridem do prace..ked bude cas, lebo tam mam brutal nabity den zas...po praci ideme s nasimi rodicmi aj manzelikovymi na drink na vianocne trhy, dam si medovinku uz sa tesim... 😵
tak prinajhorsom sa ozvem az vecer...

zuztek
21. dec 2009

ahojte baby, drzim palce aby vysledky dobre dopadli
ja mam zatial len ten zvyseny testosteron, a bohato mi to staci, dufam ze mi uz nic ine nezistia 😨

zuztek
21. dec 2009

lulu - ja som spinila tiez tak dlho ako ty, myslim ze si pisala 18 dni, ale posledny tyzden som brala ten ascorutin, tak azda pomohol... a teraz spinis po 1.MS? ci si este nemala?

lu.lu.
21. dec 2009

velvet- moc moc moc ti prajem, nech su vysledky dobre...a aspon sa mas v praci na co tesit-pohar alebo tri medovinky 😀

lu.lu.
21. dec 2009

ahoj zuztek 😉

zuztek
21. dec 2009

inak niekedy ze staci pichnut oxytocin, take 2 - 3 inekcie a zvysky vyjdu von, kamoske to zabralo...

lu.lu.
21. dec 2009

no, ja som spinila 18 dni po. 31. den prisiel ,menzes, ale taky o nicom a uz je to 11. den a este stale spinim...
dal mi ascorutin aj dicynone(to je tiez na zastavenie krvacania)

neviem,neviem, co mi povie v stredu, ale netvaril sa velmi nadsene, ja mam do toho aj tu eroziu na krcku, tak aj tu bude chciet asi riesit, asi sa budem musiet zmierit s tym , ze making babies odlozime minimalne do marca 😒

cukruska1920
21. dec 2009

baby vam nedali hned po kyrete injekciu? mne dali dve...jednu este na prebudzacke a druhu na izbe

velvet26
21. dec 2009

ahoj zuztek...neboj, testosteron ti daju urcite rychlo pod kontrolu.. 🙂
lu.lu...diky moc...no uvidim zajtra...co a ako..
oxytocin je dost silny...mne davali namiesto neho ergometrin..a zvysky vysly...no este taky maly mi tam ostal, no myslim, ze po tejto prvej mrche je uz isto vonku, lebo zo zaciatku isla taka tmava husta krv az potom svetla..

zuztek
21. dec 2009

cukrus - mne vraj dali do zily este kym som spala, teda aspon v sprave je napisane ze oxytocin, a potom este vraj antibiotika, ale ked som sa zobudila tak mi uz nic nepichali...

a ty si Rh-? lebo vtedy pichaju dalsiu inekciu

zuztek
21. dec 2009

joj dievcata, zavidim vam trosku ze uz budete mat vsetky vylsedky, ja este len cakam na vysetrenie v januari... 😒

velvet26
21. dec 2009

mne co viem injekciu nedavali bezprostredne po kyrete, mozno mi nejaku dali este kym som bola v anesteze,no ako som sa prebudila uz nie..inak rh som pozitiv...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre