Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

micicka
29. dec 2009

velvet mne sa vždy "páčili" staršie mamičky, zdali sa mi byť také spokojnejšie, ako keby si to viac užívali, neviem, možno to bol len môj pocit. môj brat mal prvé ako štvrták na strednej, tak ja budem mamina o trošku neskôr 😀

trinitka87
29. dec 2009

kazdy ma tolko na kolko sa citi a hotovo 🙂

micicka
29. dec 2009

trinitka presne, tie oči.... a ak náhodou nereagujeme na oči, tak príde labka a šťuchanie čumákom a ak ani to nezaberie, tak začne štekať a to už aj kvôli susedom musí niečo dostať 😀 ale už je na tom tak zle, že bohužiaľ musíme vydržať a len granule - dostal špeciálne na chudnutie, aj tá cena je špeciálna 75,- EUR 14kg 😒

micicka
29. dec 2009

jasné trinitka, a každý máme aj svoj názor, takže úplne v pohode, neboj 😉

velvet26
29. dec 2009

micicka, tak tvoj bracho sa teda veru rychlo posnazil... 😉
ja tiez nelutujem, ze este nemam deti...ja ked som bola mladsia,tak napr. do takych 26 rokov som nemala na dieta ani pomyslenie, boli pre mna uplne cudzou predstavou...aspon som si uzila, vyburila sa a teraz ako poslusna novomanzelka sekam dobrotu a moc si to uzivam...ved, ked si predstavim, ze by som mala dieta napr. v 20 tke s nejakym debilom, co som vtedy chodila, tak dakujem, urcite by som uz bola rozvedena...
oplatilo sa pockat na mojho muzicka... 😉

trinitka87
29. dec 2009

uplne rovnaky ako ten nas, si mysli ze ho nevidime a potom zacina druha faza a tahy.

a ta cena je teda fakt specialna, a za chvilku je po nich

trinitka87
29. dec 2009

velvet to mas pravdu ja som napr. v 24 tiez nemala pomyslenie na dieta az teraz to na mna prislo.

a ako sa tak zamyslam do minulosti, tiez by som uz nie asi ale urcite bola rozvedena.

co sa ma stat to si na nas pocka a nevyhneme sa tomu

micicka
29. dec 2009

trinitka, ale čo by sme neurobili pre tú nemú tvár, mamina by sa zbláznila, keby ho musíme dať utratiť, je v poriadku, len tie kĺby a ak sa to dá zlepšiť diétov, tak to skúsime.... čo narobíme 😉

velvet, no veru môj brat bol šikovný, je o tri roky mladší odo mňa a majú chlapca a dievča. zvládli to aj keď boli veľmi mladí a mali aj kritické obdobia, ale keď rodina pomôže, všetko sa dá zvládnuť.

a správny partner je myslím veľmi dôležitý, radšej neskôr ako si potom búchať hlavu, že kam som sa tak ponáhľala. ale samozrejme je to všetko subjektívne a záleží na situácii, v ktorej sa človek nachádza a aké má podmienky a tak, veď chápete čo myslím, veď ste budúce maminy 🙂

cukruska1920
29. dec 2009

ja som chora... od 25.12 ma to drzi... a teraz to konecne trosilinku ustupuje... ani nesnazime lebo absolutne nemam nato chut 😝 ale tak ovulacia este daleko tak nic nezmeskame 😀

velvet26
29. dec 2009

micicka, tak to je super, ze to bratovi a jeho manzelke vyslo, prekonali vsetky prekazky a su stale spolu, lebo poznam dost parov, co sa brali dost skoro ako mladi a uz nie su spolu...
presne tak, co sa ma stat, sa stane..ale urcite uz len to dobre nas caka.. 🙂

micicka
29. dec 2009

cukrus tak sa vylieč, a radšej asi počkajte chvíľku, aby si bolo ok 😉 inak v poslednej dobe ani ja nemám veľmi chuť na sexík, neviem čo sa deje ☹ možno sú to tie antibiotiká, kto vie 😨

velvet26
29. dec 2009

cukruska...aj ja ti zelam skore vyliecenie a potom uspesne snazilkovanie... 😉

trinitka87
29. dec 2009

veru micicka my toho nasho mame 10rokov uz. / hovorim my ale byva u rodicov / . a neviem si predstavit kebyze ho nemame, ako sa tesi ked pridem. skace a nosi svoje najoblubenejsie hracky na privitanie.
nuz ostalo v nom kusisko steniatka

velvet26
29. dec 2009

baby, teraz ked je nas tu takto viacej, mohli by sme sa dohodnut na tej novej teme, na jej nazve, co poviete? lebo od januara by sme uz mohli pisat do nej a tuto staru opustit..hm... 😉

micicka
29. dec 2009

a budeme sa presúvať až keď budeme tehotné alebo hneď?

trinitka87
29. dec 2009

veru je nas tu dost, dat nejake navrhy a urobit anketu nasledne.

i ked mna nic nenapada. nieco vystizne aby to bolo

micicka
29. dec 2009

niečo ako: aj napriek potratu šťastné mamičky

trinitka87
29. dec 2009

zalezalo by aj od nazvu temy, ale mohli by sme aj hned, kebyze je len jedna tehu co tam bude robit sama?

pri dvoch by si trosku uz pokecali

velvet26
29. dec 2009

micicka, ja by som navrhla, presunut sa tam hned od 1. januara, bude to aj take symbolicke pre nas vsetky ako novy zaciatok, proste vsetko zle skonci v tomto roku a aj tato tema a pojdeme do novej,co vy na to?

ved si predstav, ze by sme sa tam presuvali postupne, ako by sme ostavali tehotne, to napr. taka cukruska by si tam potom mohla sama pisat aj par tyzdnov v januari, ze... 😉

trinitka87
29. dec 2009

este jeden detail nieco s takym nazvom, aby nam temu nezamkli a pokracujte napr. tu

trinitka87
29. dec 2009

presne to co napisala velvet som myslela

micicka
29. dec 2009

ja úhlasím s presunom od prvého januára, ja len aby som vedela 😉

no aby nám ju nezatvorili, mali by sme preskúmať, aké už sú

velvet26
29. dec 2009

presne tak trini, aby nam to nezamkli...lebo je tu aj ta tema tehotna po potrate...ta je sice v sekcii tehotenstvo..tak aky nazov jej dame???

cukruska1920
29. dec 2009

velvet... 😀 nezartuj....este aby som si tu nepisala sama ked sa vsetky presuniete 😝

trinitka87
29. dec 2009

tak uz by sme sa ako tak dohodli na datume presunu, este co s nazvom...chcelo by to nieco originalne

trinitka87
29. dec 2009

normalne mam problem s nacitanim stranky, strasne dlho mi trva nez sa nieco otvori.
aj vam ci to len mne?

neboj cukruska, sama tu nestanes, pojdeme vsetky naraz. 🙂

lu.lu.
29. dec 2009

ahojte babule 😎 , idem vas docitat....

trinitka87
29. dec 2009

ahoj lulu

velvet26
29. dec 2009

trini, aj mne blbol teraz konik, facebook isiel normalne, no uz je tusim ok...
ahoj luli.. 😉

cukruska1920
29. dec 2009

trini...dohodnute 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre