Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

micicka
29. dec 2009

lenka ty si aká dobráááá 😎

trinitka87
29. dec 2009

co ta tema?
na mna to uz je akosi neskoro rozmyslat 😅

velvet26
29. dec 2009

lenkaxy, tz si sikulka...ty budes musiet asi tu temu zalozit, lebo my ostatne nevieme tie srdiecka dat...takze ako sa bude teda volat?? 🙂

trinitka87
29. dec 2009

a nieco pekne napisat na ten uvod

trinitka87
29. dec 2009

co take aby tam teda nebol ten bocian ked tu take nieco uz je.

trinitka87
29. dec 2009

alebo nieco take ze na Vianoce chceme byt uz stastnymi mamickami aby toi slo tym smerom koncorocnym

velvet26
29. dec 2009

baby, ja som uz tiez nejaka unavena, vsak nemusime to rozhodnut dnes..kludne este porozmyslajme a zajtra napr. by sme to uzavreli alebo 31. v stredu no a hned by sa mohla potom aj ta nova tema otvorit..hm...aby sme vstupili tou spravnou nohou do novej stastnej temicky... 😉

lenkaxy
29. dec 2009

joooj tak ja tam dám toooolko srdiečok. Dnes to určite vymyslíme. A čo to ....tehotna na druhy šup?
K tým vitamínom MM bral Quantum multivitamíny, ale to nie pre tehu, ale ako prevencia proti chrípke, aspoň tak sme to prezentovali. To je taký oblbováčik pre chlapošov 🙂 🙂 Kys. listová je tam 13,87mg v 100g - ale to sme ich brali spolu, tak ta listovka samozrejme pre mňa, nie pre MM. Ale celkovo si nemyslím, že by MM mal bezpodmienečne brať vitamíny, skôr myslím, že veľa záleží od vyváženosti stravy. To ak by sa naváľal slaniny - čo našťastie môj neznáša, tak určite sper.nebudú fitkovia 🙂

velvet26
29. dec 2009

alebo ze tato temicka nam prinesie babatko... 🙂

trinitka87
29. dec 2009

ze uspesne vstupujeme do noveho roka, na Vianoce budeme stastne mamicky

trinitka87
29. dec 2009

alebo nieco so vstupovanim do noveho roka spravnou nohou + mozno s temou vianoce aby to bolo take celorocne

velvet26
29. dec 2009

baby...napady su to vsetko dobre...tak zahlasujme teda nejako...

trinitka87
29. dec 2009

zeby sa to nejako suvisle spisalo a potom kazda vyjadrila svoj nazor a pridala hlas? a tak by sa rozhodlo?
napisala by meno a hlas a to co vyhra by bolo

micicka
29. dec 2009

baby mne nejako prestal fungovať mozog, ja už dnes asi nič nevymyslím, nechám to na zajtra?

ja by som to asi termínovo neohrabičovala, ak by sa pridali baby aj neskôr. ale neviem.

idem asi do hajan, zajtra zase idem s tatom do SCS do Viedne kupiť umývačku riadu, tááák sa mi nechce 😠

velvet26
29. dec 2009

trini..tak nejako by to bolo dobre...hm? neskusis to nejako zosumarizovat, ja mam take tazke prsty z toho vinka.. 😀

lenkaxy
29. dec 2009

Je fakt, že to nemusíme hned vymyslieť, padlo už veľa návrhov, tak si to necháme prejsť hlavou a potom to uzavrieme....veď "ráno moudrejší večera" ako sa hovorí.
A zatial je ta kyretaž vystižná, pretože to stále bolí...... No ja mám čo hovoriť, ved ja som na nej nakoniec nebola - - to som vám ešte nepovedala, že? No tak sa priznávam, že mne kyret hrozil po MA, tak som sem prišla do témy a zostala som tu. Potom som sa vyčistila svojvoľne....Čo bolo dobre, že to telo takto dokázalo zvládnuť. Ale na druhej strane, naozaj vám neprajem zažiť, ten pocit ked vám samovoľný potrat prebieha so všetkým všudy doma naživo. My sme s MM videli všetko, aj plod, všade toľko krvi jaaaaaaj bolo to hrozné, už to nechcem zažiť. A tá neskutočná bolesť, vtedy hlavne fyzická, potom psychická ☹ ☹ ☹

micicka
29. dec 2009

no mali by sme to spísať dokopy tie jednotlivé návrhy postupne by sme pridávali hlasy, vždy by sa to skopírovalo a pridal by sa ďalší hlas, aby sme nemuseli počítať

micicka
29. dec 2009

lenka, no muselo to byť hrozné. ja som mala tiež samovoľný potrat,a le aj tak ma čistili. ale ja som ani bolesti nemala, ani som nejako veľmi nekrvácala, teda utekala som hneď na toaletu a našťastie som nič nevidela. v ktorom tt si bola?

velvet26
29. dec 2009

lenkaxy, jaaaj,hroza...radsej uz na to nespominaj, neviem si to teda takto predstavit vidiet to vsetko nazivo, ja mam stale pred ocami tie zabery baba zo sona a tak zas nanho spominam...hm...moja, nebojkaj, bude lepsie..netrap sa uz nad tym..

trinitka87
29. dec 2009

podla mna by to tak mohlo byt ze sa to nejako da dokopy, napise a potom kazda zahlasuje.
a potom sa rozhodne ked nas tu bude viacej, tak do stvrtka by sme to mohli stihnut rozhodnut.
zajtra by som to nejako spisala, par navrhov a z toho by sa rozhodlo, popripade vylepsilo.

lenka tiez to muselo byt tazke doma.

lenkaxy
29. dec 2009

No tak som sa rozpísala.......a už budem pomaly končiť.
Tak niako dáme tie názvy dokopy a zahlasujeme. 😅

micicka
29. dec 2009

super trinitka, tak skús to dať dokopy, prípadne pridať nový a budeme hlasovať 🙂

babula dobrú noc vám prajem, pekné sníčky 😀

trinitka87
29. dec 2009

velvet, sono ani nespominaj, vtedy v nemocnici som videla svoje babo naposledy ako tam lazkalo a nehybalo sa. ☹ ☹ ☹

aj taku knihu som kupila podrobnu o tehu s foto a tam je jeden zaber aky som videla ja na sone. vzdy ked ho vidim si zmyslim.

velvet26
29. dec 2009

trini..tak skus to zajtra dat nejako dohromady a zahlasovali by sme do toho stvrtku 31 by sme si mohli dat termin a otvorila by sa tema..hm...?
tak ja uz idem tiez off...som unavena..zajtra tu vecer nebudem, mam sa strentut s kamoskou, co dosla z anglicka na vianoce kuknut domov...no cez den do takej 17 hod. budem z prace nakukat a popisem..tak papa 😉

trinitka87
29. dec 2009

vsetkym prajem dobru noc.
a zajtra prajem prijemny den, zase sa stretneme a rozhodneme. neviem sice kedy ale asi az navecer tu budem.

lenkaxy
29. dec 2009

Bolo to naozaj hrozné, stááále ma to prenasleduje, nedá sa zabudnúť.... ☹ ☹ A teraz tie sviatky, som sa naplakala, niekedy potajme, niekedy nie, taká som precitlivelá. Bola som v 11tt. Miminko malo byť Jakubko asi.....

trinitka87
29. dec 2009

pa velvet

lenka aj ty ides alebo este ostanes?

lenkaxy
29. dec 2009

Pa dobruuuu

trinitka87
29. dec 2009

pa leni

lenkaxy
29. dec 2009

Bože, stále to bolí, idem si poplačkať. ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre