Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

trinitka87
30. dec 2009

ahojte lenkaxy a cukruska

tak co lenka, zalozila by si novu temu?

myslim, ze sa nemusi zamykat tato tema, i ked je depresivna, obcas mozme aj sem napisat aby sme si nekazili novu temu zlymi prispevkami, ale aby tam boli len tie lepsie, povzbudzujuce, prijemne a dobre spravy

trinitka87
30. dec 2009

lenka

aspon si trosku oddychnete, a potom budeme pokracovat

lenkaxy
30. dec 2009

No som čítala, že by som mala založiť tu novú témku? 😉 Jaaaj, no a nemal by to byť niekto, kto bude prvý tehu? Ale asi je to jedno, kto to bude, určite v 2010 budeme všetky 🙂 postupne tehošky. Ako by to malo vyzerať, ten názov, asi takto? ♥Anjelik(y) v nebíčku, šťastné brušká v roku 2010♥ 🙂 to je pekné

trinitka87
30. dec 2009

ano, tak ako si napisala by podla mna mohlo byt.

mohla by sa zalozit aj dnes, sme sa tak vcera bavili zeby sa zalozila do konca roka aby sme vstupili do noveho roka aj s novou temou.

lenkaxy
30. dec 2009

Ahojte tinka a cukruš. Hodil by sa nám tam aj niaky pekný uvodný popis, napíšeš trinitka?☺

cukruska1920
30. dec 2009

aaaanooooo

trinitka87
30. dec 2009

ja???? 😅

keby nas tu bolo viacej urcite by sme spolu nieco vymysleli. ja by som sa skorej pridala uz k niecomu

lenkaxy
30. dec 2009

taaak idem založiť........ŠŤASTNÝ VSTUP nám všetkým 🙂 určite to bude super optimistická téma.
PS: aj mna by zaujímalo čo je s antiqou, kt. založila Kyretáž?

lenkaxy
30. dec 2009

no myslela som niečo také, ako čím sme si prešli, ale že už sme predsa: šťastné brušká 2010, teda dúfame že budeme🙂

trinitka87
30. dec 2009

mozno sem ani nechodi uz, aj ma malo prispevkov

trinitka87
30. dec 2009

len nieco kratke co bolo a co bude, ze nas caka urcite lepsi a krajsi rok

lenkaxy
30. dec 2009

Som kukla, či Anjelik/y v nebičku, v roku 2010 zdravé babatko/á v brušku, al. Anjelik(y) v nebíčku, v roku 2010 šťastné brušká ♥ nie je to prve dlhé, al.?- - joooj to by bolo aj pre dvojičky v brušku.

lenkaxy
30. dec 2009

a ideme do téme Snažilky, že? Či už tehošky, tam by som išla, až ked to bude aktuálne? Hmmmm 🙂

cukruska1920
30. dec 2009

juchu....tak nech vykrocime tou spravnou nohovou a nech je rok 2010 uspesnejsi ako ten minuly a nech sa vsetky dockame rastucich brusiek a potom placucich miminiek 😵 😵

trinitka87
30. dec 2009

mne sa paci prva moznost s mnoznym cislom

trinitka87
30. dec 2009

asi tema snazilky.

velvet26
30. dec 2009

ahojte...tak uz som aj doma...lekaxy, podla mna je ten nazov velmi pekny a ozaj vystizny....a nevadi, ze je dlhsi...len dufam, ze nam ho nezamknu......
a s tymi fotkami, baby, aj ja by som navrhovala, ze by sme si tam dali fotecky, predsa len toto je dost anonymna tema, no z pochopitelnych dovodov, no do tej novej by sme si aj fotecky mohli dat, co vy na to...nech sa lepsie spozname, hm... 😵

trinitka87
30. dec 2009

velvet aj ty si za ten dlhsi nazov ? aj ten zaver sa mi paci, zdrave babatka v brusku

cukruska1920
30. dec 2009

nekecajte a otvarajte 😀

velvet26
30. dec 2009

trini, ja som kludne za ten dlhsi, mne sa paci... 😉

lenkaxy
30. dec 2009

ahoj velvetka,
tak sa vám páči tá prvá varianta: Anjelik(y) v nebíčku, 2010 zdrávé babtká v brušku? O.K, idem na to, tak držte palec 🙂

velvet26
30. dec 2009

lenkaxy......sup, sup, uz sa nevieme dockaaat.. 🙂

trinitka87
30. dec 2009

ja osobne uz cakaaaaam a tesim sa 🙂

lenkaxy
30. dec 2009

táááák už sme tam ŠUP sem do ♥ Anjeliky v nebíčku, 2010 zdravé babatká v brušku ♥ sa mi nedalo vyhnuť sa tomu prvotnému vstupu, myslela som, že ho napíše trinitka, al. niektorá z vás 😀 Dúfam, že sa vám tam bude páčiť 😀 😀 😀 Bude to naša nová NÁDEJ 🙂

velvet26
30. dec 2009

baby......lenkaxy ju uz urobila, ja som uz tam...tak podme na to...tesim sa na vas....a tuto staru uz mozme konecne hodit za hlavu, najvyssi cas... 😉

lenkaxy
30. dec 2009

A lístok ♣ je tá nová nádej, preto som to napísala do vstupu. Ked prídete skúste dať niaky pekný vstup 🙂 Jéééj tak sa teším, že opúšťame túto stru temu, rok 2010 bude pre NÁS určite oooovellla lepší a hlavne ŠŤASTNÝ a to pre všetky!

micicka
30. dec 2009

ahojte kočandy, tak ja som až teraz domov dorazila. už máme nový názov témy? idem si prečítať, čo sa tu dialo 😀

lenkaxy
30. dec 2009

Tak super MÁME TO!
Ja sa idem zbaliť na tú našu lyžovačku s MM. Tešííím 🙂 Konečne mám pozitívne myšlienky, tak dúfam, že sa nedolámem pri mojom lyžiarskom umení 😀 . A teším sa na šampus, víno, fernet a taaak, už aj teraz toho mám celkom dosť. 😀 😀 😀 - že aká dámička 🙂 aspoň mám iné myšlienky 🙂

trinitka87
30. dec 2009

ahoj micicka, ano, uz mame novu temu 🙂 🙂 🙂 🙂

lenka, uzi si pekne lyzovacku, oddychni si a cakame ta po prichode domov.

prajem prijemne prezitie Silvestra a STASTNY NOVY ROK 2010 🙂 😎

lenkaxy
30. dec 2009

ahojte
mici šau 🙂 kukni na ♥ Anjeliky v nebíčku, 2010 zdravé babatká v brušku ♥

trinitka - prepáč, neuverejnila som to na českú stránku ☹ ani sa to už spätne nedá, som to pozerala 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre