Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

vivienkata
9. máj 2011

@solinkarka mne dal hned ako sme prisli na to ze som tehu povedal ze toto tehu budeme brat ako rizikove a budeme davat pozor na prve vysetrenie som bola v 4ttt v tedy sa potvrdilo ze som tehu a dal lieky a potom som bola pred tyzdnom a uz bolo vodno srdiecko a mam brat tabletky dalej

solinkarka
9. máj 2011

@vivienkata mne povedal ze po sone, t.j. v pondelok ked uz uvidime bublinku tak mi ho da tak som zvedava 😉 v kolkom tt si potratila?

vivienkata
9. máj 2011

@solinkarka ja som bola v 12tt

solinkarka
9. máj 2011

@vivienkata to ti uz koncil prvy trimester ☹ ja v 10tt

vivienkata
9. máj 2011

@solinkarka to ano tak teraz dufam ze uz bude všetko ok .ja už mam jedno dieta vola sa Vivien ma 2,5roka a je to kočka rodila som sekciou ,mala 3860G a 52cm

solinkarka
9. máj 2011

@vivienkata aj my chceme Vivien, dufam ze to bude dievcatko 😵 vsak s tebou som tusim uz davnejsie debatila cez IP ci nebol problem zapisat toto meno...aku mam dobru pamet 😀

vivienkata
9. máj 2011

@solinkarka myslim že ano

solinkarka
9. máj 2011

@vivienkata urcite...no nic idem ja pomalicky het bo rano vstavam a tak sa mi uz teraz nechce..tak dobruuu

vivienkata
9. máj 2011

@solinkarka dobruuuuu a určite sa potom ozvi že ako sa mate

odrik
9. máj 2011

@vivienkata
@lenkaa222
@solinkarka
Dakujem velmi pekne za podporu! Drzim sa a budem sa drzat. Je to tazke a zle, ale pomalicky, pomalicky...

odrik
9. máj 2011

A vsetkym Vam drzim palceky, aby uz vseeetko dobre dopadlo!!!!

tatiana77
10. máj 2011

@solinkarka si tehotna? gratulujem...davno som tu nebola, my este nie sme ☹ ale nevadi ...budeme....tak nech je vsetko v poriadku a nech sa tesite !!

moncici
10. máj 2011

@odrik Ahoj tak zajtra ma čaká nemocnica aj ked neviem čo bude ,dnes som stretla v Gyn five kamarátku tiež je z Trnavy a ukázala mi fotečku myslela som že sa neudržím ale došla som domov a dobre sa vyrevala ani neviem či budem schopná sa vrátiť do práce,dúfam že to máš za sebou a budeš v poriadku prajem ti aby si čoskoro napísala že patríš k šťastným tehulkám veľa veľa šťastia

odrik
10. máj 2011

@moncici
Moje zlato! To ma strasne mrzi. Ja som isla vcera na tie predoperacne vysetrenia a dnes som mala podstupit kyretaz. Ale moj, inak strasne dobry pan doktor, je z toho celeho smutny, a tak sa rozhodol, ze budeme cakat do piatku. Tak si predstav, co mam v hlave! Neviem, ci to bolo najlepsie riesenie, ved ani vcera sono takmer nic neukazalo, stale mierne krvacam, a mozno aj zo stresu, sa uz vobec necitim tehotna. No tak cakam na piatok na ortiel!!! Tusim som to uz radsej mala mat dnes za sebou, ale nemozem lekarovi povedat, ze nepockam, ked on sam to navrhol. Vies, len sa to, mam taky pocit, zbatocne natahuje a mne to strasne ubera sily! Myslim na Teba! Neboj vsetko bude dobre. U Teba uz nechcu cakat? Preco?

moncici
10. máj 2011

@odrik Doktorka mi povedala že sa vačok nezmenil a že rano sa mam hlásiť v Ružinove ani neviem či zaspím,kázali mi vysadiť lieky a ak začnem krvácať tak mám isť hned ale ja sa necítim nato že mám začať krvácať a ked si spomeniem že v novembri som ležala v nemocnici na laparke tak mi bolo hrozne sestričky a všetko okolo toho bojím sa ani neviem či už budem môcť mať budem mať 40 a už nemám chuť bojovať muž stále veril malo to byt jeho prvé dieťa a nechcem aby sa trápil on je podnikateľ a ma teraz sezonu nejde mi o tie peniaze ale že to bolí strašne ako keby mi mali vytrhnúť srdce

odrik
10. máj 2011

@moncici
Chapem Ta velmi! Aj ja uz mam 38 rokov a mam 11 rocneho syna, teraz sa nam podarilo otehotniet, no a vidis, je to na figu! Ty sa hlavne teraz zameraj na seba! Asi budem potvora, ale skus poprosit v nemocnici, nech Ta este predsa len pozru. Ja viem, ze Tvoja lekarka ma urcite kvalitne sono, ale malinke moze narast zo dna na den, ako hovori moj pan doktor! V ktoro si teraz tyzdni priblizne? Ved ani to nemozme vediet presne, ci bola ovulacia v planovanom case. Pokojne sa mohla posunut aj na neskor. A musis mat chut bojovat! Mojej priatelke sa pred pol rokom narodil chlapcek a ma 42 rokov. A co, je plna ELANU! Ja viem ako ta to boli! Ja som plakala cely vikend a spala som asi 2 hodiny. A zakroku sa neboj, ale zatial na to nemysli!!! Myslim na Teba!

moncici
10. máj 2011

@odrik dakujem za radu aj ja budem myslieť na teba nech ti dobre dopadne pa

odrik
10. máj 2011

@moncici
Pa a drz sa! Ziadne vzdavacky z nas nebudu!

odrik
11. máj 2011

@moncici
Zlato, a ked budes moct, daj urcite o sebe vediet! Budem myslieeeeet!!!

odrik
11. máj 2011

@hagarka
Ahoooj, dufam, ze poctivo snazilkujete, a ze uz je Tvoja dusicka na tom lepsie. Ja bojujum ako viem!!! Pa

lea1333
11. máj 2011

@moncici aj ja som lezala v ruzinove v marci ....drzim palce ....

odrik
11. máj 2011

@lea1333
Ahoooj, clovece, ja do too piatku asi radsej upadnem do komy! To je nevydrzatelne! V hlave mam taky zmatok! Som doma, len sa tu motam a cakam na piatok, jezis to je strasne. Myslim aj na moncici, aby jej vsetko dopadlo OK. Pekne snazilkuj! Drim palec!

lea1333
11. máj 2011

@odrik ahoj no nezavidim ti tu situaciu lebo ked nevies to je najhosie ale rozpravaj sa z babetkom a ja budem na teba mysliet aby bolo vsetko v naj poriadku!!!!nevzdavaj to!my sa snazilkujeme no moja len niak test neukazuje plodne dni a to som uz niaky 18 alebo 19den ciklusu mozno som ani nemala ovulaciu !co uz"

odrik
11. máj 2011

@lea1333
Ale len sa pekne snazte! Ovu moze byt posramotena hocicim! Prechladnutim, stresom... Skus merat teplotu a ak je nad 37 a nie si chora, tak sup sup! Moja priatelka, predstav si, otehotnela v prvy den menstruacie. Neskutocne! Dalujem za podporu a drzim palec!!!

lea1333
11. máj 2011

@odrik no len ci sme tu ovu nepresvihli alebo naozaj nebola!niekedy sa zacinam vzdavat!

hagarka
11. máj 2011

@odrik ....to vieš že sa snažíme....len teraz neviem či mám väčší strach z toho, že sa to nepodarí, alebo z toho, že keď sa to podarí ako to dopadne 😒

odrik
11. máj 2011

@hagarka
No hovoris mi z duse! Moj manzel vravi, ved sa este posnazime! Ale ja sa presne bojim toho co ty! Potesim sa a potom to bude zasa zle! Jejda, to neviem ako by som uz zvladla, a preto tiez este nemozem s istotou povedat, ci ma manzel presvedci! Ja viem, ze aj jeho to boli, ale zena je zena! Drzim palec, aby to vam vyslo cele super!!!

odrik
11. máj 2011

@lea1333
No opovaz sa to vzdat! Aj mna vselico chyta, hlavne v noci, ked nemozem spat. A tiez si vravim, ci mi siblo, ze som sa na to dala v 38 rokoch. A ze ved mame uz jedno a zdrave! A potom si precitam ine diskusie a tam baby plne snazilkuju aj po 40. Tak ziadne vyhovorky a cakam od Teba info a foto pozitivneho testu!

lea1333
11. máj 2011

si zlata... 😀 aj ja ocakavam to iste!!!

odrik
11. máj 2011

@lea1333
Tak sme cakatelky dobrych sprav!!! Pekny den! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre