Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

katus193
19. júl 2011

@katusap tak to si ma velmi potesila,zajtra si skusim asi urobit iny,ci mi na druhom vyjde silnejsia ciarka,ale aspon som kludnejsia.Skoda ze nemam ten mamatest ale nevadi,hlavne ze sa tam nieco ukazalo 🙂

lea1333
19. júl 2011

ahojte babi ako sa mate kukam ze nieco oslavujete?
@katus193 ???

elise
19. júl 2011

@katus193 super dobrá správa, nech sa // pekne vyfarbuju🙂 ja som používala dr. max text stál 1,90€ boli tam 2 testy. ale výborná správička, povzbudzujúca🙂

katusap
19. júl 2011

@katus193 ja som mala doma vtedy woman secret 10 aj 25, ocuravala som testy 3 dni a potom sa manzel nastval, pobehal vsetky lekarne v meste a zohnal mammatest a len co som ho namocila, bolo to tam ....dufam, ze zajtra nas budes informovat, popripade uz pridas fotecku // do novej temicky 😉

lea1333
19. júl 2011

@katus193 kolko sa snazite?nemas odfotene?myslim test!

odrik
19. júl 2011

@katus193
Presne ako pise nasa katusapka zlata, zalezi aj od testu. Myslim, ze mozme otvarat flase, bude sa teda pit, dievcata moje 🙂 !!! Krasny dnik!

katusap
19. júl 2011

babule, ja mam uz narobenu zasobu ovu aj tehu testov ....pekne su pripravene na dalsie snazilkovanie 😅

katus193
19. júl 2011

@lea1333 nemam to odfotene lebo je to strasne slabucko vidno,takze neviem ci by to bolo dobre vidiet,ale vo stvrtok urobim druhy a hned to sem hodim aby ste sa vsetky nakazili 😉

katus193
19. júl 2011

@odrik no ja budem spokojna az vtedy ak to bude uz na svete 😀 ale aspon ste ma potesili ze ten test neni dobry

lea1333
19. júl 2011

@katus193 tak drzim palce...!!!!moccccccccccccccccccc 😉 aj si si bazalku merala?

katus193
19. júl 2011

@lea1333 nie nemerala a mozno je to tak lepsie 😉 dakujem a aj tebe drzim palce,nech to vyjde vsetkym kockam 🙂 ze zalozime novu temu

odrik
19. júl 2011

@ernuska296
Joooooj pokladik, veru nejako to musime dobojovat a zacat snazilkovat a hlavne tehulkovat!!!! Ale kukni moja, uz sa to rozbieha, katus193 velice uspesne zacina 🙂 !!! A potrebuje podporu v nasledovnickach, babulky, idemeeeeeeeee!!!

lea1333
19. júl 2011

@katus193 neboj raz sa v tej novej temy vsetky stretneme ci skor alebo neskor! 😉 tak potom daj vediet!kolky den cyklu si?

katus193
19. júl 2011

@lea1333 dnes je to 30 DC

odrik
19. júl 2011

@kikuska_nr
Pekne si len dovolenku uzijeme, zlatusik!!! No urcite si nenecham pokazit vytuzenu dovolenku sedenim v kresle alebo na lehatku! Pekne sa vykupeme v mori, preliecime boliestky telicka a kupime si nieco pekne na zahojenie srdiecka a za odmenu, ze sme silne zienky 🙂 ! Zasluzime si vsetky zopar peknych dni nicnerobenia iba oddychovania!!!

lea1333
19. júl 2011

@katus193 ja ked som bola prvy krat tehu tak ma ani nenapadlo ze som tehu a robila som si test na 40dc a to boli uz riadne kolajnice tak dufam ze duch zosilnie a budeme sa vsetci tesit!ked si bola po kyrete bola si aj na niakych vysetreniach?

odrik
19. júl 2011

@katus193
Ja viem, ze strach uz bude stale, ale ten je vzdy! Bojime sa, ci sa nam zadari, potom aby sme uspesne tehulkovali, potom aby dobre dopadol porod, potom aby dietatko bolo zdravunke, ked je starsie, aby sa mu nic nestalo a, a , a a stale sa bojime a stachujeme! Ale na to nesmieme mysliet!!! Uz bude vsetko v poriadku a hotovo 🙂 !!! Daj o sebe vediet!

katus193
19. júl 2011

@lea1333 no ja som mala kyret tu v AT a tu robia testy hned po prvom kyrete a mala som vsetko v poriadku aj genetiku.Ja som mala prve tehu uplne ine,este pred mrchou som mala vsetky mozne priznaky a teraz ani jeden jediny priznak,iba to ze mrcha neprisla,dokonca ani prsia ma nebolia a to ma bolia vzdy.Tak uvidime,snad je vsetko v poriadku a mimi sa bude dobre vyvyjat

katus193
19. júl 2011

@odrik presne mas pravdu,clovek sa asi boji cely zivot a ty si skusena maminka takze ty mas za sebou urcite vela skusenosti.Jedine co si prajem je aby som uz do tejto temy nemusela prist s dalsim kyretom,tak verim ze bude tento krat vsetko v poriadku 😉

odrik
19. júl 2011

@katus193
Vsetko bude v poriadku!!! Uz sa do tejto temy nikdy nevratis, iba urobis kuk, lebo budem zvedava, ako Ti krasne rastie brusko 🙂 !!! A presne ako vravis! O mojho syna sa bojim kazdu sekundu zivota, je to strasne, ale je to tak. Najspokojnejsia a najstastnejsia som, ked ho mam doma pri sebe 🙂 ! Ked je vonku, nic doma nespravim, lebo len beham od okna k oknu a cakam, kedy sa vrati! Ale tak to ma kazda normalna mamina 🙂 ! Tak sa drzkaj, brusenko hladkaj!!!

lea1333
19. júl 2011

@katus193 bude neboj!!!vsetko bude ok ani ja som nevedela ze som tehu mna sice len prsia boleli ale tak kazda sme ina tak vo stvrtok caka na info a drzim palce!

lea1333
19. júl 2011

@odrik ahoj moja...ty si sa ako dostala na hematologiu?

katus193
19. júl 2011

@odrik
@lea1333 dakujem vam kocky ste zlate.Vo stvrtok dam info,ale zajtra si aj tak skusim urobit este iny test,kedze ten woman neni dobry 😉

lea1333
19. júl 2011

@katus193 ak zajtra cakam! 😉

katus193
19. júl 2011

@lea1333 dam vediet.Inac a ty si ako na tom so snazenim???Beries este gynex?Mne prave prisiel uz druhy no ale ani ho nezacinam brat radsej.

lea1333
19. júl 2011

@katus193 vidis gynex je carovnik!neberiem gynex skusila som femi kvapky...no teraz to vyzera slubne lebo ja is aj meram bazalnu teplotu a zatial stupam...tak snad aj nam sa to ten to mesiac uchyti aj ked uz neverim nicomu...lebo na mna sa stastie asi neusmeje nikdy ☹ bradavky mam sice citlive uviidme... 😉

katus193
19. júl 2011

@lea1333 takze si cakatelka,tak drzim palce,ja som inac tiez neverila a este ked nebol jediny priznak,vlastne este stale tomu neverim.Mna predtym boleli tak prsia ze som ani na bruchu nemohla spavat,inac ani nezaspim ako na bruchu,takze bol problem a teraz nic,iba mam take naliate ale ani bradavky ma nebolia proste nic,akurat som nejaka viac unavena,ale ako sa hovori asi je fakt kazde tehu ine

katus193
19. júl 2011

@lea1333 a kedy cakas mrchu??
Neboj usmeje sa aj na teba stastie,ja verim ze kazdej ca sme tu sa to podari

lea1333
19. júl 2011

@katus193 no dnes som...27DC a na 32dc dostavam mrchu no uvidime zatial stupam na teplotach ...sak jasne niekedy ano len pre mna je uz aj teraz neskoro... ☹ na kolky den cyklu si mala ovulaciu?

katus193
19. júl 2011

@lea1333 ja som mala prvy krat od kyretu silnu ovu,presne som vedela ktory den to bolo,silny hlien a strasna bolest pri vajecniku a vtedy sme sa snazili najviac a od ovulky som mala taky vnutorny pocit ze to vyslo a asi ma ten pocit nesklamal.Ovulku som mala na 16 den a 7 den po ovulke som mala cely den bolesti pri vajecnikoch,co som sa docitala tak vajicko sa uhniezduje od toho 6 dna.A mrchu mavam 28-30 viac nie.ALe ved ked sa ti teplota drzi hore tak to je dobre.A ako sa citis?Neboli ta podbrusko alebo vajecniky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre