Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

renkaniki
20. júl 2011

@katus193 To znamenaaaaaa???? 😉

katus193
20. júl 2011

@renkaniki ja som si ista ze som tehotna,nejde o to,len mam velky strach aby sa drobcek vyvyjal

renkaniki
20. júl 2011

@katus193 Najprv moja kontrola u lekara a uvidis,ako a co.Drzim palce a nemysli na zle..ja som sa dost bala v terajsom tehu a myslim,ze aj to ma svoje..strach a obavanie sa.Prajem ti to,aby si bola Tehu..drz sa 😉

lenkasop
20. júl 2011

@katus193 moja super správička, nemysli na zlé veci, psychika je sviňa a ani tebe a mimi to nebude prospievať. Všetko dopadne dobre. 🙂

myskahryzka333
20. júl 2011

ahojte dievčence ...tak dlho som tu nebola.. Nebolo akosi času , v robote toho bolo dosť a doma tiež nestíhačky. Ani som Vás ešte poriadne nestihla počítať..hádam sa mi to dnes trošku podarí.
Inak ja už som v očakávani aj druhej mrchy ak sa nič nezmenilo tak by sa mala ukázať tento víkend a potom 5.8 smer HR a snaženie sa o miminko..hádam sa z dovolenky vrátime traja...tak veľmi by som si to želala....
Tak ja Vás idem pekne dočítať... 🙂

lenkasop
20. júl 2011

Tak kočky, čakateľky, pomaly sa to blíži,ktorá bude nasledovať? 🙂

myskahryzka333
20. júl 2011

@katus193 taaaakkkk, že by si to tu rozbehla a my ostatné Ťa budeme nasledovať ? tak to by bolo super. Hlavne držím palce, aby bolo všetko ok..a ver, že na ďalších testoch už budú obe // ako z rozprávky....

lea1333
20. júl 2011

@katus193 no tak vidis a keby si to mala odfotene tak ti poviem svoj nazor! 😉 a zajtra bude este silnejsi!!!

lea1333
20. júl 2011

@katus193 ja mam prsia navrete a inak nic...uvidime skus aj zajtra a aj v piatok lebo viem ze to nevydrzis ale pravdepodobne si tehu! 😉

myskahryzka333
20. júl 2011

@katusap ahoooj takže asi nie som jediná čo po kyrete pribrala? Ja som bola na kontrole u endokrinologičky a šup na váhe o kilo viac...tak som s tým začala bojovať....do ďalšieho tehu minimálne 3 kg dole ak nie aj viac..tak uvidíme či sa zadarí....
ale prečo sú tie tehu vitamíny také strašné.... ??

myskahryzka333
20. júl 2011

@odrik jééééj tak to sa teším, že mrcha dorazila....hádam posledný krát ťa navštívila..nech si dá pauzu jej vysvetli pekne po poriadku 🙂

marcela1992
20. júl 2011

ahojte baby.25.maja som potratila a potom som mala presne na cas menstruaciu.dnes by som mala dostat uz druhu ale stale nic.vcera som mala len jednorazove hnede spinenie.nebol tam ani naznak krvy,bolo to uplne hnede.no a od vcera nic.neviem ci je to ok...neviem ci sa mam objednat k lekarovi alebo co...nechcem zbytocne stresovat.alebo je mozne ze som znovu tehotna a je to vytok ktory sa objavuje pri usidlovani plodu?

katkarv
20. júl 2011

tak baby,ja som hodila flintu do zita,nemeriam BT a nic si nezapisujem.Uz som myslela ze zblbnem ze sa nam nedari otehu,ale konecne som sa stym zmierila a aj milovanie je takto uplne ine.Neviem ako som to dokazala ale uz mi z toho tak nesibe,prijala som aj to ze mozno sa to nikdy nepodari.Hlavne ze sa lubime,na nicom inom nezalezi...

ernuska296
20. júl 2011

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee vsetkyyyyyyyyyyyyyyy..fuuu vy ste ake poctive v prispievani do kyretaze...ja len ciham ked tu neni zidic a pak doma sa mi nece na notas vobec nece zapinat...tak vas ciham z mobilu🙂))))
a katus193 juj tesim tesim tesim ...neboj sa -ak ti to pomeze aj ja som po precitani moc sa potesila ale pak ze ako by som sa chovalala ja? kebyze najdem tie 2 ciarky...no asi tak ako ty na beton!!!!!! ked citis ze si tehu tak je to supis nestresuj sa ci tmavne netmavne ...bo to tebe ani mi mimi neprida....ja viem ze to bude dobre🙂))) tak sa tesim v new teme🙂))
baby aj u vas leje? no to je cas....dufam ze na sobotu najdeme last minute a idem tam kde neprsi a neplace sa🙂
myslim na vas pekny dnik

katusap
20. júl 2011

@renkaniki no to si ma moc nepotesila....no ale som si povedala, ze co sa ma stat, to sa stane a ked sa to malo podarit, tak sa aj podari 🙂 nechame sa prekvapit 😉

@katus193 pytala si sa, ci ovu test funguje aj ako ovu test.....z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze ANO ....takze je to jasne,piatok testuj znova a bude to tam ruzove na bielom 😀

katusap
20. júl 2011

No babule, tak som bola na infektologii.....takze ziadna akutalna choroba u mna nie je, prekonana ta mononukleoza.....celkovy zaver - nevidi tam nic, co by bolo sposobilo MA. Nic sa nemusi liecit, tak som radaaaaa, ze aspon nieco dobre.
A druha dobra sprava - volala som na hematologiu do BA, kedze v tom Martine ma objednali az na oktober....no a v BA ma objednali na 12.8., tak sa tesiiiiim , ze to bude skor 🙂

odrik
20. júl 2011

@katusap
Tak to sa velmi tesim!!! A uz potom len krasne snazilkovanie 🙂 ! Krasny dnik!!!

odrik
20. júl 2011

@katus193
Vyborneeeeee!!! Tesiiiiiiim!!!! Drzim palceky 🙂 !!!

odrik
20. júl 2011

@marcela1992
Nooooo, moze to byt aj tehulkovanie 🙂 ! Skus kupit dobry testik a uvidime 🙂 ! Drzim palceky!!!

odrik
20. júl 2011

@katusap
Zlatinko, spermijky pezivaju!!! Niektori odbornici hovoria, ze aj ked rodicia planuju dievcatko, mali by snazilkovat
2-3 dni pred ocakavanou ovulkou, pretoze spermijky "dievcenske" su pomalsie a kym pride ovulka, prave k vajicku "dorazia" 🙂 ! Takze tak, ale ved ked sa zadarilo, budete strasne stastni a uz bude len dobre!!! Nestresuj sa, ze este nemas vysledky. Si zdrava a krasna zienka a vsetko je v poriadku!!!

katusap
20. júl 2011

@odrik Inak si myslim, ze by som take stastie urcite nemala, ze by sa nam hned zadarilo. a keby aj ....ved ten fraxiparin budem pichat, vraj to miminku nemoze uskodit, tak co sa stresovat, vsak? bolo by to krasne prekvapenie, mimi by bolo splodene na manzelove narodeniny 😀

odrik
20. júl 2011

@katusap
To by bolo krasne!!! Tak uvidis!!! Budeme Ta veeeeelmi pozorne sledovat 🙂 🙂 🙂 !!! Krasny dnik!

marcela1992
20. júl 2011

@odrik su 2 ciarky :D este 1 spravim rano.Ale je fakt ten hnedy vytok normalny?ci mam ist k lekarovi?

katus193
20. júl 2011

@marcela1992 ahoj,takze podla mna je to normalne,ja som to mala pri prvom tehu,ked mala prsist mrcha tak iba hnedy vytok jeden den a potom uz nic,to znamena,ze plod za zahniezduje do maternice ,takze nemusis mat obavy 😉 a Gratulujem

renkaniki
20. júl 2011

@katusap Preco nepotesila,ved babo chcete nie???Tak uz ste sa dali da tetele metele,tak je mozne,,ze sa stane,ak ste sa nechranili moja.....ved uvidis ci si alebo nie 😉

katus193
20. júl 2011

@myskahryzka333 ahoj to cakam teda ze ma budete nasledovat,cim skor 😉

marcela1992
20. júl 2011

@katus193 Jooj tak si ma potesila :D dakujem :D :D tak sa tesim :D dufam ze vsetko dobre dopadne

katus193
20. júl 2011

@katusap citala som to tu na MK ze vraj ovu test funguje ako tehu test ,rano som na nom mala najviac viditelnu ciarku,hlavne nech to pekne supa HCG

katus193
20. júl 2011

@marcela1992 neboj sa na zaciatku je to normalne ze mozes mat to hnede spinenie ale akonahle by to moc stmavlo alebo by si zbadala krv tak utekaj k dr,ja som to tak mala v 7tt a to som potom potratila.Ja mam tiez teraz obavy,je to normalne ze sa bojime po tom co sme prezili,ale musime verit ze vsetko dobre dopadne 😉 ja si to cely cas hovorim

marcela1992
20. júl 2011

no aj ja som v 7tt potratila a uz to nechcem znovu prezit..teraz sa bojim...mam aj bolesti v podbrusku ale to je tiez asi normalne pri uhniezdovani.Teraz rozmyslam ci to uz mam povedat priatelovi :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre