Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
13. feb 2012

@kaculiatko88 aha tak, ja si ho budem objednavat z netu, v lekarni to nenajdem, tak uvidim co zajtra dr a ked tak to objednam a skusim nechcem len tak sedet a cakat ci pride dalsia mrcha

kaculiatko88
13. feb 2012

@kacena85 len Dr. to nespomínaj. Lebo oni nemajú radi keď sa liečime sami bylinkami. Nechaj si pred nim sama pre seba.

kacena85
13. feb 2012

@kaculiatko88 no ved hej, sak ked mi nenavrhne nic ine ako antiku tak poviem, ze teda pockame mesiac ci ms nabehne alebo nie 😉

kaculiatko88
13. feb 2012

@kacena85 no tak to urob. Bude to najlepšie. Kúpiš si Gynex a určite ti to upraví cyklus. Za pokus to stojí.

kacena85
13. feb 2012

@kaculiatko88 ved to presne tak,,,,nechcem zase trpnut cely mesiac alebo mesiace ze co zase???budem pit vit e, femibion, kupim gynex a uvidime.ozaj a moze sa to kombinovat?napr pit aj alchemilku?ale tie lanove semiacka isto neuskodia,len ci nebude toho vela naraz 😒

sabaka
13. feb 2012

@eileeen tak daj vediet ak snazilkovanie prinesie "ovocie" 😉 ja uz by som najradcej tiez bola v tom stadiu, aby som mohla znova pokusat stastie, predbezne si dovtedy este planujem urobit hematologiu - testy , ci je vsetko ok....

sabaka
13. feb 2012

@monika2712 velmi som rada! Konecne ulava, vsak? 🙂

lucianak
13. feb 2012

@kacena85 Neviem moja, skús také, ktoré budú najvac baby odporúčať a potom sa rozhodneš.

lucianak
13. feb 2012

@kacena85 No teda, keby si toto všetko skladovala, tak si môžeš otvoriť čajovňu 😀

lucianak
13. feb 2012

@kaculiatko88 Ahojky, aj ja mám isť na hematku po potvrdení gravidity. A dokina sa stále na mňa usmeje, keď ma uvidí a ja ju stále sklamem, že idem len po fraxík.... Ale snáď čoskoro 🙂

lucianak
13. feb 2012

@kacena85 Inak, mojka, napadlo mi, že asi preto si dostala ms, lebo by si teoreticky bola po porode 4 mesiace(?) a niektorým ženám vtedy nabehne ms... Nemože to yť takto? 😉 Asi si telo uvidomilo, že je čas... No konečne, fakt že...

monika2712
13. feb 2012

@sabaka no tomu ver ze ulava 😉 a hlavne velka unava dneska.. v noci som takmer nespala, potom hned rano stresy, zobratej dost vela krvi.. takze som uplne kO.

kacena85
13. feb 2012

@lucianak ja som si tak dumala ze co mi mohlo tu ms privolat, jedla som tieto cukriky a az teraz pozeram zloenie
citr.melisa, lipovy kvet,kvet cerv.bazy, kvety harmanceku,yzop,rebricek,jitrocel,buvoli trava, rozrazil, kvety prvosienky,ibiskovy koren,bily jablecnik,kvety slezu,bedrnikovy koren, kontryhel alpsky a kontryhel obycajny emoticon emoticon emoticon emoticon
a este som si kupila tiez v dmke mlete lanove semiacka a tie som jedla skoro kazdy vecer v jogurte alebo musli s mliekom

kacena85
13. feb 2012

@lucianak no mne dr tiez vravel, ze telo sa tak sprava ako keby som tehu ale tak neviem ci je to ozaj tak ved hcg hormon som mala isto nizky a neviem od coho to zavisi, som zvedava co mi povie zajtra a ked mi neda nic tak kupujem gynex 😉

lucianak
13. feb 2012

@kacena85 Zlato, mne to nič nehovorí, v bylinkách sa nevyznám, je tam nejaký spúšťač ms?? 🙂

kacena85
13. feb 2012

@lucianak ja som to kupila ako cukriky ze mnaaaaaam brusnice a vies tie moje mocove cesty a kontryhel je alchemilka a su tam dva druhy tak som dnes oci skoro vyocila ked som zbadala zlozenie, ja som ich tak pocuckavala ze sak aj vit c a bobreee su xi

lucianak
13. feb 2012

@kacena85 Jaaaaaaaaaaaaaaj, takže taaak je to. Tak tam bol pes zakopaný... Vidíš, keby si tak cuckala skôr tie cukríky, tak aj ms by bola skôr.... Ale keby človek vedel, že?

kacena85
13. feb 2012

@lucianak ale tak neviem ci to praaave pomohlo, mozno jedno s druhym a som faaaakt zvedava co zajtra dr povie, bude kuk na mna jak na debila, ale ja uuuz necem hak fnuk 😢 lebo to je jedine co mi vie dat
ked tak citam baby mavaju na upravu cyklu vselijake tabletky tusim utroges. clostil a neviem co a on furt hak hak
ale tak budem ich cuckat dalej a ked skoncia ms budedm pit alchemilku do ovu ale neviem ako zistim ci bola ovu ked necem uz merat alebo este pomeram jeden cyklus aby som vedela ci je to ok??hmm a ja som uz tiez teplomer schovala 😀

lucianak
14. feb 2012

@kacena85 Ano, ja by som to tiež tak poriešila. Alebo pi len prvé dva týždne a potom do ms nebudeš piť. a po ms zasa takto, že dva týždne popiješ a zas pauza a tak dokolečka.
Ak ti bude chcidť dať hak, zmeň doktora, to je najlepšie riešenie. Ja som tiež zmenila, aj keď som bola spokojná. Teraz ma zakaždým pozerá utz, teda vaječníky, či je vše ok. A to nie som ešte ani tehu. Moja stará dr. nemala nič, ledva bolo vidieť na papieri, čo naklepala na písacom stroji.

lucianak
14. feb 2012

@kacena85 posielam srdiečko pre šťastie 😉

kacena85
14. feb 2012

@lucianak dakujem za srdiecko a prajem pekneho Valentina
No akurat ficim k dr tak som zvedava co mudre vymusli.od vcera ma to prechladnutie uplne dorazilo,smoklim,hrdlo boli este viac,pokasliavam,no fakt parada.nevadi vylezime s drahym xi.a vypotime ked mi skoncia mesiaciky ;)

kacena85
14. feb 2012

@kacena85 inak ja som uz tiez ovu aj tehu testy objednala ;)

kacena85
14. feb 2012

@lucianak pozri vyssie,sama sebe pisem

anuska30
14. feb 2012

ahojte.ja som mala po tretej mrche v januari od kyretu a myslela som ze teraz bude //,ale nic, vcera dorazila mrcha:( je mi z toho nanic a som z toho smutna. Prajem vsetkych krasneho Valentina ♥

kacena85
14. feb 2012

@lucianak
@monika2712
@sabaka
@kaculiatko88 babeny tak dr ze huraaa po roku.dili.a jedine co mi vie dat na upravu cyklu je nejaka speci HAK co potlaca testosteron,ze min na tri mesiace,ale dava sa od prveho dna ms.tak mam dojst,ked mi nabehne dalsia ms.neodporuca ani tehu,aj ked mam zvysenu uz sliznicu z 2mm na 3,6 este je to malo a asi by to skoncilo rovnako ;( zas ma nepotesil,tak po mrche opat meriam teplotu a kupim ten gynex a hotovo

monika2712
14. feb 2012

@kacena85 hm a chces si teda nechat nasadit tu hak? vies jej nazov, ze by si o tom nieco dopredu precitala?

monika2712
14. feb 2012

@anuska30 moja neboj, ono to pride.. len treba byt trpezlivy.. ja som otehu az 6 cyklov po kyrete.. ked bude telo pripravene pride to. uvidis. 😉

bambi2
14. feb 2012

@anuska30 a hlavne dusevne musis byt pripravena, potom to klapne aj v tele 😉
drzim ti palce!!!!!!

@kacena85 ja byt tebou, by som skusila radsej bylinky... teda caje. ale HAK v ziadnom pripade... ale je to len a len na tebe co urobis.. len aby to po tej HAK nebolo horsie. aj to sa moze stat...

kacena85
14. feb 2012

@monika2712 praveze neviem co mam spravit.viem,ze ked je nizko sliznica nie je to dobre pre tehu.ale zase ja som proti HAK tak neviem.on mi nepovedal nazov

monika2712
14. feb 2012

@kacena85 hm asi by som tiez este skusila tie bylinky, gynex. a potom uvidis..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre