Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

bambi2
2. mar 2012

@kacena85 novembrova tema je uz zalozena.. ale ked bude @lucianak tehu, tak zalozime este jednu- sukromnu aku uz zalozena neni. v tej novembrovej je akosi divne.. pisu tam baby ktore tehu nie su alebo si myslia, ze su. nie tie ktore su tehu.. 😀 😀 😀

kacena85
2. mar 2012

@bambi2 tak to bude super ked tam budete obe,no to nechapem na co niekto pise do takej temy ked nevir,ci je tehu

bambi2
2. mar 2012

@kacena85 no ved to nechapem aj ja... 😕 alebo aj take co sa este len snazia a nie su tehu... neviem, nie je mi to tam sympaticke, tak som radsej tu 😀 😀

kacena85
2. mar 2012

@bambi2 no je to riadne divne,mne ked aj vyjde pozit.test tak az ked mi to dr potvrdi tak budem pisat v takej teme,aj to do toho 3 mesiaca velmi opatrne,radsej
Ale ved jasneee,s nami ti tu je bobre ;))

bambi2
2. mar 2012

@kacena85 ved to. ja tiez, ked neviem tak radsej to necham tak... aj ked u mna to je jasne. ja radsej pockam a uvidime... nerada by som v teme bola a potom odisla. tak kaslem na to teraz.. inak ja dnes podla ms uz taham 6 tt. teda 5+ 2tt... ale dr. pojdem az koncom aprila, po dovolenke... 🙂

bambi2
2. mar 2012

@kacena85 pisem jak madar... zle som to napisala, neviem kde som to tak blbo obkukala... 😀 😀 😀 dnes je to 5tt +2 😀 😀 😀

kacena85
2. mar 2012

@bambi2 preco chces ist tak neskoro k dr?mojs segra aj ja sme boli uz v tom 6-7 tt,segra si davala utrogestan a este nieco aby sa babo udrzalo a dnes ma krasnu bambulku

jenny6
2. mar 2012

Baby, keď čítam vaše príspevky, tak sa tešííííííím s vami 🙂 Držím vám silno pršteky, nech vám to víde 😎

bambi2
2. mar 2012

@kacena85 neviem, podla mna je to tak ok. neponahlam s tym. podla mna je utz skodlivy a viac zdola ako cez brucho. takze by som radsej uz ten chcela. u nas nedaju nic na udrzanie, nema to zmysel skor chodit. ale ja citim, ze tentokrat sa babo drzi ako kliest.. citim to... 🙂 😵

kacena85
2. mar 2012

@bambi2 aha nic na udrzanie?no tak to je teda veru zbytocne,ale tak sama vies,u nas ten zdola robia dlho kym je vacsie babo,ale tak isto sa drziiii

bambi2
2. mar 2012

@kacena85 ak sa ma babo udrzat, tak sa udrzi aj bez vselicoho neviem coho... prirode nezabranime. ale ja potrebovat nic nebudem!!! 🙂 ja by som chcela tomu praveze predist, takze preto az tak neskoro... v aprilli sa tesim, uz uvidim babo väcsie... 🙂

poisonblu
2. mar 2012

kočky, je to tam 😀 dve čiarky....neskutočne sa tešíme....🙂

bambi2
2. mar 2012

@poisonblu hej supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!! gratulka velika!!!! 😵 😵 😵

sabaka
2. mar 2012

ty kokso, novembroviek ako maku 😀

monika2712
2. mar 2012

@poisonblu waaaau.. to je parada!!! gratulujem velmi! 😉 😉

bambi2
2. mar 2012

@poisonblu a v ktorom tt si teraz??

poisonblu
2. mar 2012

@bambi2 podla poslednej MS 4tt....takze pockam este mesiac a niekedy koniec marca, zaciatok aprila pojdem ku gynekologovi...

poisonblu
2. mar 2012

@monika2712 @bambi2 dakujem, baby 🙂

kacena85
2. mar 2012

@poisonblu juuuj kraasna sprava gratulujeem,vidis konecne pozitivny juuuj tesiiim velmi

poisonblu
2. mar 2012

@kacena85 no zaklad by sme mali, teraz sa len udrzat 🙂 jaj, dufam, ze maly bude silny a vydrzi to...ja viem, ze by som nemala mat negativne myslienky, ale ked sa to uz cloveku stane raz, tak potom na to mysli stale ☹

monika2712
2. mar 2012

@poisonblu s tymi negativnymi myslienkami plne chapem, mne sa tento tyzden vratili depresie ☹ v utorok idem doktorke, ze co s tym, ci mi da nejake lieky alebo ako to budeme riesit.. zacinam zle spavat, je mi do placu. viem ze pre babo to je to najhorsie, ale nedokazem to ovplyvnit. 😖

kaculiatko88
2. mar 2012

@kacena85 Ahoj ešte sme sa definitívne nerozhodli. Iba sme sa prestali aktívne snažiť. 🙂 🙂

kacena85
2. mar 2012

@poisonblu tie myslienky a strach budy veru u kazdej,len sa treba nejak zamestnat,aby to bolo co najmenej.aj ste nieco nove skusali co vam mozno pomohlo?co si uzivala?

alyce
2. mar 2012

@poisonblu jeej, super, gratulujem, my sme tusim tak v jednom case minuly rok potratili, ja v septembri... Ked som po 3 mesiacoch zas otehotnela, mala som strasne stavy, uplne zachvaty strachu, ze sa to neudrzi, plac a proste nevedela som ani spat, tak som sa bala. Kazdy den som volala svagrinej, nech ma ukludni. Aj som spinila par dni v 6tt., a udrzalo sa aj tak 🙂
@monika2712
Takze bat sa, aj plakat je uplne normalne, aj tak nami teraz plieskaju hormony, takze babu urcite neublizi ani plac, ani smutok. Baby, tak nam drzim palce, nech je uz tu termin porodu a zdrave deticky vonku 🙂

poisonblu
2. mar 2012

@kacena85 uzivam len femibion800 a k tomu este bkomplex forte...a zamestnat sa moc nemam cim, lebo som doma, v praci davam vypoved, takze budem sediet doma na zadku a pracovat z domu...hm, budem si musiet urobit poriadok na pisacom stole, aby som nemala uz notebook na kolenach, aby to neuskodilo malemu

kacena85
2. mar 2012

@poisonblu no viem pamatam si ze si davala kvoli sefovi vypoved tak ale ja tiez ked zistim,ze som tehu tak idem hned na pnku, ja som femibion tiez brala ale teraz ked sa nemozme snazit tak som prestala, lebo nechcem brat vsetko naraz...a ten book no to uz davno nemas mat na kolienkach nie len teraz, aj priatela za to buzerujem 😀 😀 to len kuk nanho a uz vie kokaa bije

poisonblu
2. mar 2012

@kacena85 tak ja to nemam priamo na kolenach, mam pod tym taky stojan, takze sa mi nohy ani nic ine neprehrieva...

poisonblu
2. mar 2012

@kacena85 a inak ja pojdem radsej na UP ako na rizikove, lebo cez rizikove budem obmedzovana vychadzkami...

kacena85
2. mar 2012

@poisonblu co je up?no tie vychadzky zavisia od dr ako ti ich da,ja som bola 3 mesiace pn a vychadzky od 7-18 mi bohate stacili

poisonblu
2. mar 2012

@kacena85 UP je urad prace

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre