Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

jarulai
24. mar 2009

twiti, tak to si bola len pár dní po mne ☹ to ja som sa už domka snažila dať s mužíkom do poriadku

a čo keby sme prestali na to už myslieť? ja viem, že nikdy nezabudneme, ale nahodme si niečo pozitívne 😉

twiti
24. mar 2009

Akurat som to chcela navrhnut 🙂
Par dni som tu uz nechodila,a normalne mi to pomohlo aby som nato nemyslela a prestala som to rozoberat 🙂
Bolo to dobre ked sme sa o tom vtedy porozpravali,ale myslim,ze uz je to za nami 🙂
podme dalej.
Musime si vytvorit zachvilku novu temu. Co ty nato?
Mohla by sa volat napr "Po kyrete zaciname znovu" 😀
Budem musiet koncit musim si odskocit ale o chvilu som spet. 🙂 🙂

jarulai
24. mar 2009

twiti, presne preto som tu aj ja nebola dlhší čas - aspon som sa k tomu stále nevracala a nepreberala som to. takže - založme fakt novú tému 😉
no asi sa už nestretneme, lebo mne o 15.00padne a utekám domkov za mužíkom. tak sa uvidíme zase zajtra 😉
pekný večer prajem 😉

bettynka222
24. mar 2009

sjuzi verim, ze ti to je tiez luto, baby to urcite nemysleli tak, ze to mas lahsie... trapi ta to rovnako ako nas, co ziadne nemame. nas len trapy to, ze nikdy nebudeme mat vlastne....ale to sa urcite nestane 😉

jarulai
24. mar 2009

betty 😠 už sme sa dohodli, že na takéto niečo nebudeme ani myslieť! jasné, že budeme mať - každá z nás a nebude to dlho trvať. ja viem, ty to máš najčerstvejšie, ale takto nesmieš nad tým rozmýšlať 😉

jarka4982
24. mar 2009

Bettynka,Sjuzi vitajte....aj ked radsej by sme vas vitali v nejakej veselsej teme...


Baby,mne sa velmi paci ten napad s tou novou temou 😀 Aj ked my sa s manzelikom este nesmieme snazit,tak by som tam zatial nemala o com pisat 😒

jarulai
24. mar 2009

ahoj jarka 🙂
neboj, určite bude na pretrase kopu vecí, kde sa zapojíš 😉 len vymyslieť názov aký tu ešte neni, aby nám ju nezamkli náhodou 😉

babulky, prchám domkov za mužíkom, tak zase zajtra 😉
pekný večer a hlavu hore 😉

domka28
24. mar 2009

...ahojte...tak ja suhlasims novou temou...aspon trochu prestaneme mysliet na to , co sa nam stalo a zacneme odznovu...v novej teme...s novou nadejou... 😀

bettynka222
24. mar 2009

a aky bude nazov? ja som sa sem sice pridala lem dnes - teda uz skor, ale dnes som sa toho zakroku "zucastnila".... tak sa budem tesit. ja sice mam teraz stresy, lebo kvoli tomuto vsetkemu nestiham statnice a diplomku...ale co uz

twiti
24. mar 2009

Ja som uz svoj napad na nazov temy napisala 🙂
No neviem ci je vhodnyyyy a ci sa tu uz nenachadza.
Skuste dat aj vy nejaky typ. 🙂

janulcek
24. mar 2009

Ahoj bettynka.Pisala si tu o tej naladovke,ja som ju dostala a v nemocke ju dostavala každa jedna,ale mne akosi nezabrala... ☹ ☹ ☹ horzne som sa citila...bolo mi zle,pocit že nemožem dychat.. 😖 😖 Takže tak...
Jaru,prosim daj si nejake fotku kde Ta je pekne vidiet... 🙂 🙂 🙂
A tušim tu pribudla dalšia neštastnica... ☹ ☹

janulcek
24. mar 2009

Sjuzi,krasny text hned na začiatku si napisala,o tom ake maš pocity...smutne,ale pekne napisane..Tešim sa že aspon tvoje prve zlatko TI dáva silu prekonat tu bolest..my,ktore tu nemame ešte žiadne mimi,je to trošku horšie..ale verime každa jedna,že v zime budeme spolu kočikovat... 🙂 🙂 🙂

janulcek
24. mar 2009

Sjuzi,aj pre mna to krvácanie čo naznačovalo odchod mimi,bolo horzne.Strašny pocit...A teraz,ked som po 8tyž.od zákroku dostala,tak sa mi to znovu vrátilo...Stislo mi srdce,ked som zbadala tu krv.Je to zvlaštne,tie pocity..Co všetko Ti to pripomenie..Test som schovala...topánočky schoval manžel,aby som každy den nad nimi nerigunala...A každy den intenzivne myslim na to,ako budem znovu tehul.. 🙂

jarka4982
24. mar 2009

Baby pre mna to bolo take hrozne prekvapko,lebo ja som ani nekrvacala.Mne gyn.nahodou zistila ze miminku uz nebuje srdiecko....Ked by som mala aspon nejake naznaky ze babo neprezije,ale ja vobec nic...

janulcek
24. mar 2009

Tak aj taky priebeh ma odchod mimi,jarka.. ☹

bettynka222
24. mar 2009

ja som krvacala stale - teda spinila a vobec sa mi to nezdalo. ale uvidite, ze to vsetky zvladneme 😀
ja so dnespresla hodinovym placom po zakroku, cez chvilkovy pocit nejakej cudnej veselosti, potom zase takmer celodenny smutok a ked ma o stvrtej pustili (vdaka tomu, ze som nemala tu naladovku), tak na mna zase prisla ta veslost. ani tomu nerozumiem, preco som tak v pohode...a strasne sa bojim, ze sa tie pocity zase zmenia ☹
inak dobre je, ze som sa prestala obvinovat...nasla som si sice ine dovody, ktore babatku zabranili v spravnom vyvoji, ale nevinia nikoho...lemn proste existuju.
a sice po dnesku rozhodne nemam chut na plodenie deti...a ani na tehotenstvo nedokazem ani pomysliet, verim, ze to coskoro prejde. musim teraz hlavne odpocivat a my vsetky musime zahajit boj proti stresu, jasne?

martinka211
24. mar 2009

inak ja som nekrvacala vobec,a zacala som az 5 dni po a to sa asi telo cistilo neskor 😕

inak mna uz davno napadlo zalozit novu temu lebo tu sa stale vraciame k bolestnym spomienkam ☹ a my musime mysliet pozitivne a pripravovat nase bruska na zdrave babenka 😵

jarka4982
24. mar 2009

Martinka,mas veeeelku pravdu!

martinka211
24. mar 2009

inak ja som uz premyslala ze by sme sa mohli zapojit aj do nejakej temy co uz existuje a ma krajsi nazov ako tato ☹
matusko uz spinka?

bettynka222
24. mar 2009

twiti teraz som nasla tvoj novy nazov...vyzera dobre. tu si baby precitaju cim sme presli a ked uz budu v pohode, tak skocia do novej temy, kde sa dozvedia, co sa s nami dialo dalej 😉

jarulai uz som vesela...a amni sa nebvinujem - vid vyssie. teraz musim mysliet na skolu (a liecit sa) a potom vas vsetky dufam najdem v superstastnej teme Znova zaciname po kyretazi. Nazov sice nie je velmi vesely, ale uz to bude navzdy sucast nasho zivota....takze preco nie?

jarka4982
24. mar 2009

Martinka,my mame taky divny rezim....moj Matusko spinka rano aj do 10h,cez den si pospi niekedy aj 3h a vecer potom chodi spat az o 22h 😀 takze nie,este nespi,ale uz sa pojdeme kupkat a pomali ukladat.Tvoj krasavec uz spinka?
Inac,mne tento nas rezim celkom vyhovuje....rano si oddychnem a pospim aj ja a vecer si ho uzije aj manzel.Kedze chodi dost neskoro z prace,tak by si syna ani nepoznal,keby te chodil spinkat uz o 20h 😀

martinka211
24. mar 2009

NO my mame Tomaska nauceneho chodit spinkat uz vecer medzi 19.30-20.00 ale zato rano vstava pred siedmou ale uz som si zvykla ze je take ranne vtacatko 🙂 aspon vecer pekne zaspinka sam v postielke 😵 a nas tatinko chodi z prace okolo piatej tak sa este s malym pohraju trosku 😉

jarka4982
24. mar 2009

No,to mate statie.U nas je to ako-kedy.Niekedy(malokedy je doma uz o 17h a niekedy az o 19h.No,kazda si prisposobime rezimi ako nam to najlepsie vyhovuje.
Ozaj,Martinka,si spominala ze by sme sa mohli zapojit aj do nejakej teme ktora uz je zalozena.Mas nam nejaku odporucit...lebo mne sa nechce hrabat v kazdej.Od kedy sa nam to stalo,tak chodim len sem...vsetko ostatne este stale "boli",aj ked je prave dne uz 5 tyzdnov od zakroku.

lucka33
24. mar 2009

babulky, nemusíte zakladať novú tému. My máme založenú tému V roku 2008 sa nepodarilo, rok 2009 to istí, chodím tam ja, janulček aj jarulai odtiaľto, tak sa tam k nám pridajte, len sa potešíme novým snažilkám 🙂

lucka33
24. mar 2009

a máme tam už dve nové tehulky, jedna ešte čaká, resp. nečaká na mrchu, tak je to také motivujúce, baby si aj merajú teplotu, posielajú si grafy a tak, je to tam super 🙂 tak poďteeeee, už som vás aj uvítala 😉

jarka4982
24. mar 2009

Lucka dakujeme 🙂

martinka211
24. mar 2009

no super Luci si to vyriesila skvele 🙂 dakujemeeee 😉

jarulai
25. mar 2009

dobré ránko 🙂
tak uzatvárame túto tému a ideme do roku 2009? 😉 čakám vás tam 😉

lucka33
25. mar 2009

dobré ránko, tiež vás tam už vykúkam 🙂

twiti
25. mar 2009

oki baby idem pozriet 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre