Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kaculiatko88
15. apr 2012

@kacena85 tak ste si užili celkom pekný víkend a teraz oddychujete ... ale krásne princezné máte

kacena85
15. apr 2012

@kaculiatko88 su velmi krasne hlavne nech su zdrave ale ta vacsia ta ma viac ako rok cert nas a malinka ta je furt usmiata, obe su krasne a velmi zlate, ja som krsna tej mladsej, aj sme s tou segrou viacej spolu, a mne bude krsna zase ta nastarsia co ma tu malu blond, to sme sa tak dohodli, ze aby bola kazda niektorej
no uzili, ale mohlo to byt vsetko v jeden den a hotovo, vcera bola oslava dnes len kostol a oba dni rozhadzane, dnes este boli u nas babky aj nasi na kafe aj tortu sme si dali, takze som nic nestihla ani navarene nemame ani upratane no a oddychovat budem asi zajtra v robote heh

kaculiatko88
15. apr 2012

@kacena85 tak už nech sa ja Vám podari malý zázrak do rodinky. A budete veľká šťastná rodinka 🙂 🙂 My máme krstiny o týždeň. Tá predstava toho chaosu má desí. Už teraz to chcem mať za sebou.

kacena85
15. apr 2012

@kaculiatko88 presne u nas vzdy je problem na kazdej rodinne oslave sa nieco zomelie, a ja mam pocit ako keby som bola uplne mimo vsetkeho, chcem niekam ujst co najskor a mimo toho vsetkeho chaosu, aj ja som rada, ze je to za nami a najblizsia udalost budu asi Vianoce 🙂 a to som este zvedava ako sa dohodneme lebo sme boli vdzdy u nasich ale asi sa tam nepomestime
no ja dufam, ze tento mesiac bude nas, hehe segri ma zacarovali, obom sa zadarilo v aprili tak ze tak to bude aj u mna a pekne ako oni v januari porod hehehe juuuj bodaj by 😀 😀 😀

kaculiatko88
15. apr 2012

@kacena85 tak to je super keď ťa podporujú. 🙂 🙂 🙂 A hlavne prajú. Ja mám pocit, že mne neprajú. ☹ ☹

kacena85
15. apr 2012

@kaculiatko88 aaaaaaaaaaaale co si!!!!isto ti to praju, preco by nemali?
no podporuju tak ako tak, niekedy mi vycitaju,ze to prehanam, ze nech aj teplotu nemeriam ze to dojde aj samo, ze nech na to stale nemyslim, pri tom obe cakali par rokov kym sa im zadarilo a teray mi taketo rozumy davaju, to mam najradsej ked niekto kto je za vodou uz potom mudruje pri tom vie ake je to niekedy zufalstvo ked ta mrcha predsa dojde.ale tak nejak to neriesim...zadari sa a hotovo predsa hehe

kaculiatko88
15. apr 2012

@kacena85 tak to vie aj mňa nahnevať. Keď mi ide radiť žena s deťmi, ktorá mala bez problémové tehu. A nazažila to čo ja.

kacena85
15. apr 2012

@kaculiatko88 ale ja sa cudujem prave tomu, ze obe sa snazili tiez dlhsie, jedna 5 rokov, druha 3 a teraz mi obe davaju rozumy a tie reci, ze co na to tak tlaicm, a ze nech na to nemyslim a to ako co zabudli zrazu ake ony mavali stavy alebo ako sa trapili ked sa nezadarilo zase???no niekedy nechapem a najviac ma najedoval segrin priatel vcera na oslave, kopu ludi a on pred vsetkymi a ty co?kedy budes konecne tehotna?a priatelovi, no zdenko uz by si mohol pochlapit akoze som ostala sedet ako obarena
on nevie, ze som potratila ale aj tak, sestra nanho hned zaganila ale akoze mala som chut zdvihnut sa a odist,,,som to dlho predychavala

kaculiatko88
15. apr 2012

@kacena85 tak to ti verím. Bolo to dosť nepríjemne. Aj mňa sa pýtajú, že čo kedy ideme na to, že jeden potrat je v norme. No ja v duchu si myslí, že druhý. Ale ešte nikomu som nepovedala, že sa zadarilo. Povieme to, až keď budeme vo 4 mesiaci.

kacena85
15. apr 2012

@kaculiatko88 presne netreba dopredu nic vraviet, ani rodicia nevedia?no u mna to bude trocha ine, lebo ja pojdem hned na pnku, takze si domyslia aj ked nepoviem ale ozaj len uzky kruh najblizsich to bude vediet potom po 3 mesiaci ostatok

kaculiatko88
15. apr 2012

@kacena85 najbližší vedia bo aj ja som išla hneď na PN ale pred ostatnými som povedala, že len naťahujem bo mi nechce dvihnúť plat.

kacena85
15. apr 2012

@kaculiatko88 heh dobra vyhovorka, ok idem ja do vane, drahy uz sampano a jahody nachystal no toto 😀 😀 😀

sabaka
15. apr 2012

@kacena85 moooja! on to tak hadam nemyslel, ten segrin priatel. ludia casto jednoducho len nerozmyslaju, kym nieco vypustia z ust. to poznam veru, katastrofa. ja som sa velmi neskoro vydavala a tie reci predtym ze "no a kedy sa ty uz budes vydavat" a podobne cha! to poznam. vsak to je moja vec! a ked sa mi nechce, tak aj nikdy.
tie reci s dietatkom to poznam tiez velmi dobre, ja uz na to pre istotu nereagujem som sa obrnila! ale vie to dozrat nervy.
no ale vsak v nasom pripade, uz je to len otazka casu, no 😀 nie? s mrchou sme sa uz predsa dohodli, nech si da pohov 🙂 🙂

kacena85
15. apr 2012

@sabaka no on je proste pripad sam o sebe, s nim sa neda ani normal pokecat len same kraviny a prasaciny nikto nechapem ako s nim segra moze vobec byt ale jej vec, ale on to povie ako keby sa im hned zadarilo a tiez tri roky im to trvalo a mne tam ide mudre reci davat pred vsetkymi vrr neva predychala som a je dobre
sak jasneeee ziadne ms nebude min rok heh sak sme sa dohodli a ja slovo dodrzim velmi rada 😀
a my sme tiez neni zobrati ani sa v blizkej buducnosti nechystame veru, neni su peniaze a budem rada ked budem tehu a nie svadbu v tejto dobe si myslim, ze prezijem aj bez toho

sabaka
15. apr 2012

@kacena85 zatial je grafik nudny ale cochvila sa to rozprudi! ja uz len cakam na ovulku tesim sa na ten vyskok v grafe 😝 a idem fest snazit! grepovy dzusik uz je pripraveny 😀 😀 sranda, ze sme rovnaky dc

kaculiatko88
15. apr 2012

@kacena85 to nieje ani výhovorka, ale pravda. 🙂 🙂

kacena85
15. apr 2012

@sabaka jeeemine ozaaaaj no ja som zacala vsetko pekne aj lan.semiacka,aj obklad,aj cvicenie troska,juj uz nech je tu taaaa ovu ;)) tesim ako budeme dalej grafy porovnavat,ja sa tesiiim neviem ani preco ako keby mi niekto slubil,ze teraz to proste vyjde heh ako blazon som
A veru grep.dzusik tiez nachystany aj grepy cerstve
Juj stvrtok idem v nitre na vystavu gardeniu,urobiiim si radost kvietky,kvetinace vselicoo pokupim
Nejaka dobra nalada ma pochytila,dufam,ze na konci nebude plac

lucianak
16. apr 2012

@tinasc Presne, treba sa tešiť z toho, čo práve prežívame, je to púredsa najkrajšie obdobie, ktoré môže žena prežiť 🙂

lucianak
16. apr 2012

@kacena85 Asi máš pravdu, ale keď ja som taká tvrdohlavá ☹ Už sa fakt chcem tešiť a nie furt strachovať...
Tak verím, že všetko u vás dobre dopadlo a oslava sa vydarila 🙂

lucianak
16. apr 2012

@svintekova na budúci týždeň ho idem pozrieť a dúfam, že bude ako taký cirkusant robiť akrobatické kúsky 🙂

lucianak
16. apr 2012

@kacena85 No teda, tak to si si užila nedeľu, isto to na teba bolo už veľa, po celom týždni... Niekedy ozaj človek potrebuje vypnúť a oddýchnuť si od všetkého aj toho príjemného. Ale aj napriek tomu oslava isto stála za to a fotky sú nadmieru vydarené 🙂 Malé slečny chutné a vy sestry sa nezapriete 😀

kacena85
16. apr 2012

@lucianak no veru podoba tam je a hlavne tymi nosmi xixi
A vcera ked seci isli uz het tak som si sadla na terasu...to tichoooo a vecer silna romantika vana,sampus a jahody xi.musis si uzit vanu,sice mam zakaz ale pred ovu hadam raz neuskodi a potom uz ee.malinke boli nadherne moje zlatee
Uzivaj si veru je to naj obdobie a dufam,ze sa k vam uz konecne pridaam

lucianak
16. apr 2012

@kacena85 No teda, to nemohol byť už krajší večer u vás domka 🙂
Ja teraz na vaňu radšej ani nepomyslím, musím vydržať toľko... Aj keď niekedy mám chuť napustiť do plna 🙂
A že už pod tvojím menom vidím nejaké číslo v zátvorke do konca mesiaca!!! 😉

kacena85
16. apr 2012

@lucianak bolo bolo super velmi,ja sa velmi tesim,ze sa mozme snazilkovat a hadam je vsetko ok,a veeruuu aj ja tam cem mat uz cisielko v zatvorke,ale neboj,ja budem taka ista a kazda z nas co uz o min jedneho anjelika prisla ;(
Ale ked dosla ms,priznam sklamanie bolo chvilu,ale ako mi aj ms skoncila som uplne super naladens,ako si mi poradila,rozlucila som sa s ms a pekne som jej aj zakyvala na rozlucku ;))) ze je zlata ze dosla po roku,ze ma potesila ale teraz budem tehu a tak nemusi chodit uz

alenkam.
16. apr 2012

@kacena85 paci sa mi tvoj optimizmus... ja idem v piatok k dr. na kontrolu, som zvedava co povie.. hlavne dufam, ze uz bude mat po ms... 😕 ja teraz prezivam take divne obdobie... mame 18mesacneho krasneho syna, robi nam radost... na dohodu robim vo firme, kde som spokojna.. robim cca 20 hodin tyzdenne, od augusta by drobec mal ist do jasiel, mne tam spravil super ponuku... a teraz som ostala na vazkach... ci to druhe trochu neposunieme... ale zase.. mam 32, muz 35.. 😒 ach jaj... mozno to nebudem riesit a nechame sa prekvapit...

kacena85
16. apr 2012

@alenkam. No snazim sa a niekedy mam pocit,ze som aaaz moc dobre naladena
No to je teda faky dilema moja.bud alebo,ale zas ak sa vam peniazky hodia a crs dat maleho do jasiek tak nevahaj,mozno sa zadari o mesiac,mozno o pol roka,mozno o rok nebodaj a budes si vycitat ale tak ja keby som na materskej nejdem ani za svet z nej,ked tak nieco popri ale predsa je to ine ked mas maleho doma,aj ty si kludnejsia,ako ked sa mas nahanat,tie tri roky su neni predsa vecnost a treba si to uzit

sabaka
16. apr 2012

@kacena85 noo ktovie, mozno uz aj cisielko v zatvorke mas a ani o tom nevies (napr. 2 😀 ) a mozno ho mam uz aj ja 😝 ja si idem teraz mysliet, ze to bude uspech tento mesiac a sice az dovtedy, kym ma pripadna mrcha nevyvedie z omylu! a ak dojde, tak bude jednoducho dalsia sanca na dalsi mesiac. 🙂
@alenkam no, ak je ta prac. ponuka dobra tak ju prijmi a nechaj to s 2 babom na osud. nikde nie je napisane, ze to hned musi klapnut a ak predsa ano, tak to tak malo byt, nie?
@svintekova kedy si to chcela testovat, moja? nejako si podozrivo ticho 🙂

anuska30
16. apr 2012

ahojte.Dievcata,citam ze niektore pijete grepovy dzus.Rada by som vedela naco je dobry a kedy ho mam pit a kolko.Ja som mala MA v oktobri a zatial sa nedari.

svintekova
16. apr 2012

@sabaka ahoj moja , testovat budem teraz v piatok. To čakanie ma ubíja-neviem na čom som ☹

svintekova
16. apr 2012

@kacena85 držím ti palce moja 😉 . Baby prajem nám s celého srdca aby sme už mali zdravé fazulky a aby sme si už mohli tehotenstvo len užívat 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre