Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

sabaka
20. apr 2012

@alenkam. no ano, doktori nas chcu vzdy zmiast komplikovane vyzerajucimi latinskymi chomoleninami je to na 1 riadok v latine a ked to prelozis je to väcsinou len kratky vyraz v slovencine 🙂 no spanielska dedina skratka. uz si vylustila, co bolo na vysledkoch z histologie napisane?

sabaka
20. apr 2012

@svintekova moja, skoda! dve ciarocky sme tu uz davno nemali a dnes som sa tu s ocakavanim nalogovala aby som pozrela, co pises. veru, nemusi to vzdy vyjst na 1 krat vsak to uz by sa rovnalo takmer zazraku, ze vzdy na 1 krat, nie? mozno mrcha nepride ako hovoria baby - ak bolo este priskoro na testovanie a ak by aj prisla, otvara sa dalsia sanca na uspech 😉

kaculiatko88
20. apr 2012

@svintekova a mrcha už dorazila?? Lebo ak nie tak nádej tam ešte je. Ale veríme, že raz budú krásne // a čoskoro.

svintekova
20. apr 2012

@kacena85 no možno máš pravdu a ovu bola neskor-uvidíme 😉

svintekova
20. apr 2012

@lucianak na testíku nič, no uvidíme či mrcha príde ak áno tak naposledy 😉

svintekova
20. apr 2012

@alenkam. držím palce 😉

svintekova
20. apr 2012

@sabaka no žeby ma tolko štastia postretlo 😨 no uvidíme, možno naozaj som mala neskor ovulku a bolo ešte zavčasu testovat. Uvidíme. ja by som to moje štastie dopriala babám ,kt. sa naozaj dlhooo snažia. Ja možem počkat-ale nie dlho 🙂

svintekova
20. apr 2012

@kaculiatko88 ahoj mrcha ešte nedorazila-tak ako píšeš nádej tam je 😉

kacena85
20. apr 2012

@alenkam. aoj no super spravy, tak chvalabohu ze je vsetko ok a sup sa na snazenie

svintekova
20. apr 2012

Babule už musím íst ale večer vás v klude dočítam a pozistujem čo máte nové. Pekný začiatok víkendu prajem 😉

lucianak
21. apr 2012

@svintekova Presne tak 🙂 Ale tentokrát už naozaj naposledy, ak by náhodou došla...

alenkam.
21. apr 2012

Ze vikendova pohoda, vsetci vonku, nikto pri pc.. ? 😀 vcera sme si s muzom uzili, sice ziadne plodne dni, ale zatial ani nejdem riesit, pocitat... Proste nejako bude... 🙂

kacena85
21. apr 2012

@alenkam. No ja mam otras vikend lebo robim fnuk...esteze aj drahy robi,inak by som bola nestastna heh,ja ocakavam ovulu tak som zvedava,joj stale to cakanie

alenkam.
21. apr 2012

@kacena85 moj bol od rana pomahat bratrancovi na byte, takze sme s drobcom boli sami, zmoril ma statocne.. 🙂 ale dobre padlo, sme mali den pre seba, akurat co hram ofucanu pred mm, lebo teda mohol prist aj skor, nielen maleho okupat a hotovo. To bolo vsetko, co ho maly dnes videl... Snaf ma to do rana prejde... 🙂 a ty mas nocnu, ci?

kacena85
22. apr 2012

@alenkam. No co ece oduta??mne to vydrzi vzdy len par hod chi
Nemam nocnu,tie chvalabohu uz zrusili,robim aj vcera aj dnes od 9-17.najblizsie volno utorok,nedela.vrrrr ale co narobim,ako hovori moj tato xi robit sa musi

sabaka
22. apr 2012

@kacena85 dobre rano, no ako - uz ovu dorazila? ja dnes 36,8 😉

kacena85
22. apr 2012

@sabaka ee hnusoba,vcera 36,4 a dnes 36,6 no a graf mi nejde hnusaak...ale od vcera ma podbrusko pobolieva taaak hadam panulka uz dorazi ;))

evakva
22. apr 2012

@bambi2 Prosim, nasla si tu info o caji na zlte teliesko, ci sa moze v tehotenstve? Dikk

kaculiatko88
22. apr 2012

Ahojte babenky ... tak krst v kostole máme úspešne za sebou. Ideme na obed ku švagrinke a potom oslavovať jej 30. Všetko v jeden deň. Tehu už neskryjeme ☹ ☹. V kostole som mala nohavice a celý rozporok rozopnutý len gombička zachytená gumičkou.

bambi2
22. apr 2012

@evakva stoji tam iba do pozitvneho testu... ale vraj by sa mala robit aspon dvojmesacna kura...

evakva
22. apr 2012

@bambi2 Dik. Chcela som to vediel len pre istotu.

stojdulka
22. apr 2012

@alenkam. ahoj, možno si ma pamätáš z temy oktobrovky2010 tiež som tam trochu prispievala, moja laurinka je z oktobra, a teraz ma postihol podobný osud ako teba, v piatok ma pustili z nemocnice, v štvrtok mi robili zákrok, v 12tt sme už nemali akciu srdiečka...takže prežívame ťažký výkend a ešte k tomu teraz 3mesiace čakania 😝

sabaka
22. apr 2012

@kacena85 hej urcite je tu ovu cochvila! 🙂 no som zvedava, ako budeme na tom s nervami na taky 27-28 dc 😀 😀 😀 jeden tehu test este mam.... heh aj ked s tym velmi nepocitam, ze by to u mna na prvu supu vyslo, ale tak niekedy si aj na sprosteho stastie sadne 😀 😀

sabaka
22. apr 2012

@kaculiatko88 je to namahave, ked to clovek musi skryvat, ja som bola tak na tom v praci, ked som bola tehu - casto mi bolo tak zle a zaroven som bola stastna ze som tehu a tazko bolo emocie skryvat ale potom ked som potratila som bola rada, ze aspon tam o tom nik nevedel (okrem sefa)... bolo by to byvalo hrozne, keby sa ma aj v praci kazdy vypytoval, ze co sa stalo. ale rodina to je ine podla mna a tentokrat to aj u teba jednoducho musi vyjst! ked brusko neskryjes, aspon sa budu s tebou tesit, nie? 😉

sabaka
22. apr 2012

@stojdulka 😔 to je mi luto. prajem vela vnutornej sily do najblizsich tyzdnov... najtazsie je vyckat prvu mrchu, potom uz ten cas ide rychlejsie, uvidis a onedlho budete moct skusat znova! aj tu v tejto teme je vela bab s podobnym osudom, ktore par mesiacov po kyrete otehotneli. 🙂 cloveku to dodava nadej - teda aspon mne urcite. drz sa.

sabaka
22. apr 2012

@svintekova ahoj moja, no aka je situation? mrcha este nedorazila, dufam?!

kacena85
22. apr 2012

@sabaka nooo tebe sa teplotka zvysila ze?uz ti aj ovu vyznacil graf ci este nie??no cakam zajtra vyssiu teplotu a hotovo xi nooo sak sa este dovtedy zblaznim xi ale uz ked to teraz nevyjde tak isto odkladam teplomer a nechamr trocha volnejsi priebeh tomu

kacena85
22. apr 2012

@kaculiatko88 daj nam vediet ako to dopadlo

stojdulka
22. apr 2012

@sabaka dakujem za povzbudivé slová, ja som si istá že znovu bude dobre a dalšie tehu už vyjde, iba sa bojím toho čakania...ja problém z otehotnením nemám chvalabohu, no ja by som najradšej už zajtra bola tehu, neviem ako prečkám tie tri mesiace

sabaka
22. apr 2012

@kacena85 ok, ja mozno tiez dam teplomer prec ale.... ked mna to meranie tak baviiiiiiiii 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre