Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

lucianak
29. jan 2012

@kacena85 Asi mal bocian pár zastávok predtým ešte a určite najprv vybavoval skoršie objednávky. Moja zatiaľ čaká v poradovníku.

kacena85
29. jan 2012

@lucianak ale isto bude vybavena, som mu povedala, ze nech je to cez UPC, nie obycajnou postou aby sa to niekde nezapatrosilo 😉

lucianak
29. jan 2012

@kacena85 nevadí, manžel povedal, že máme kopec času pred sebou a má pravdu.
Noooooo, ano, videla, videla... je to také všelijaké, ale zrazu to takto vyskočilo.... vyššia bt by mala byť tak 18 dní, takže meraj ´dalej, snáď sa bude držať hore a máš po hysterke, teda aspoň podľa toho, čo si vravela 😉

lucianak
29. jan 2012

@kacena85 Ale si mu dala požiadavky 😀 tak snáď si všetko zaznačil, a hlavne dúfam, že má správne gps, nech vie, kam má doletieť najližšie mesiace.... teda snáď eče toho roku s nákladom doletí 😀

kacena85
29. jan 2012

@lucianak tak som mu povedala, ze to potrebujeme expresne nakolkoo sme nedockave kupujuce heheh, jaj uz mi dnes riadne sibe....velice ze nebudem tu sedet a nurat sa v tom mojom syndrome pustila som komediu na markize dobre to aj vyzera a to viees ako to pozeram.aj som sama doma fnuk,frajer ma dorazi co som sa na co zase zbytocne stresovala. no pokracujem v merani tak som zvedava a dufam, ze sa udrziii verim tomu musiiii a jasne ze tento rok zas neobjednavam od barkoho len od pomyleneho bociana v zime na poli 😉

lucianak
29. jan 2012

@kacena85 😀 😀 😀 Ty si podarená...
Ja som už odložila teplomer, nebudem to riešiť. Príde to určite v správny čas, verím v to a v kútiku dušičky dúfam, že to bude ešte tento rok, ale tomu sa zasa nedá rozkázať. To by bolo príliš jednoduché. Asi sa to tento mesiac nemalo podariť. Ale keďže si platíme to dnp, tak čas otehu máme do konca sptembra. Ale nepohnevala by som sa, keby to bolo skôr 😉

kacena85
29. jan 2012

@lucianak heh no tak to by som sa veru ani ja nenahnevala, no ja budem meriat ked uz tu ms nemam nech mam ako tak nejaku predstavu a vezmem si pekne kalendarik aj to nemocnice, keby chceli pani doktori nejak mudrovat 😉 .po tom vsetkom co som tu citala budem mudrlant hehe
😉 po hysterke uvidime co dalej....ci budem merat.mozno opat behnem tej bylinkarke lebo som jej vtedy nevedela presne povedat tak teraz hadam budem mudrejsia
heh naposledy som gynekol povedala,ze ked mne dojde ms asi sa aj rozplacem...

lucianak
29. jan 2012

@kacena85 Tak to by si už hádam aj prosila, nie? No hej, tebe asi bodne merať, keď už asi ani nepamätáš kedy by si mala mať ms. A jasné, vezmi, nech vidia, že sa zaujímaš o seba 😉

kacena85
29. jan 2012

@lucianak najlepsie keby nedojde a najdem dve ciarky to by bol plaaac. ale od stastia veru.ale ked som dnes citala hento o tom syndrome tak asi nic z toho nebude opat fnuk

kacena85
29. jan 2012

@lucianak inak ja mam dnes fakt svoj den, taketo fakt milujem, hlavne ked mi vsetko tak idee od rukz
rano som zjedla makovyyy kolac co ja mak jem raz za rok hadam, hlavne ze som cez tyzden bola na vysetrenie slepaku, akoze nemam slov.jasne, ze ma zacalo fajt teraz pre istotu nad bruchom pod rebrami pichat a tlacit, na vecer som si dala dzuus to som asi zabila, nomozem byt jak dili?tak teraz pijem pomaly samaritan, aj pankreolan som vyskusala ale nezabral vobec

poisonblu
30. jan 2012

@lucianak jj, snazenie pokracuje...ale mne meska menzes a ani naznak, ze by mal prist ☹ tak asi v stredu testnem zase, mozno som otehu neskor, ako si myslim

anuska30
30. jan 2012

ahojte.Tak ja po 3 mrche a dnes som bola u lekara.Folikul 18mm tak,dnes,zajtra prebehne ovulacia.Pichla mi sestricka pregnyl 5000.Lekar hovoril ze sliznica pekna,tak dufam ,ze z toho nieco bude.Uz len cakat ci sa podarilo.Lekar vravel ze sa uz mozeme snazit.Dufam,ze ak ano tak uz to bude ok.

kaculiatko88
30. jan 2012

Ahoj babenky tak ako čítam tak už nás je hodne, ktoré máme zelenú na snažilkovanie. Už len čím skôr nájsť //. Verím, že tento rok bude plodný pre viaceré 🙂 🙂

kacena85
30. jan 2012

@poisonblu ahoj a kolko meska mrcha?juj drzim palceky v stredu,potom sa ozvi ako to dopadlo.ja testnem pred hysterkou asi tak buduci tyzden stredu.bodaj by tam boli dve ciarky a mam to vyriesene.juj to by bolo radosti ;)

kacena85
30. jan 2012

@kaculiatko88 urcite bude lepsi,musime v to verit,byt pozitivne naladene,netlacit na to a isto to prijde.uz nech sem davame krasne pozit.tehu testy

poisonblu
30. jan 2012

@kacena85 uz spinim, takze nic...tak o mesiac 🙂

kacena85
30. jan 2012

@poisonblu a spinis tak normal mrchovsky?juj tak hura do dalsieho snazilkovania

poisonblu
30. jan 2012

@kacena85 jj, uvidime, ako sa to rozbehne...ale tehu urcite nie som..uz zmizla aj ta najmensia nadej..netrapilo by ma to moc, ale chcela som to vyuzit na dalsiu PN, aby som nemusela do prace..takto idem dat vypoved

kacena85
30. jan 2012

@poisonblu vies ako to chodi,ked si to planujes a chces teraz tak to nevyjde a ked ti to bude jedno alebo proste nebudes riesit tak baaaac a bude to.to tak chodi.ja by som tiez prijala tehu.jednak by som sa vyhla hysterke a tiez by som uz nesla do prace.teraz som uz druhy mesiac doma a som vypisana do februara skoro cely.ale nebudem nic planovat a riesit.bud ano a ked nie idem do prace.viem ake to mas ty so sefom tak drzim palce

poisonblu
30. jan 2012

@kacena85 no ja by som uz mala ist do prace, ale este poziadam cca do 20.2., lebo az vtedy budem moct dat okamzite skoncenie PP, lebo mi sef nevyplatil peniazky, tak skor dat nemozem....

kacena85
30. jan 2012

@poisonblu no ja som tak do 22.2 zatial.tak uvidim co bude a co povedia dr po hysterke.ale mne sa moc nechce do prace nakolko je dost stresova ale tak co uz narobim

poisonblu
30. jan 2012

@kacena85 ja uz tiez nechcem do prace...radsej pojdem na urad prace :D som si vytvorila taku averziu voci sefovi, nasmu kolektivu...ze az :D no uvidim, ako dopadnem v stredu u dr. na kontrole, ci ma este necha doma..

kacena85
30. jan 2012

@poisonblu ked je taky v poho tak isto hej.ja nedostanem nic ked pojdem na urad prace takze jedina do roboty musim.peniaze nam treba.ked budem raz tehu pojdem hned na pnku a potom mozem vegetit opat

kacena85
31. jan 2012

Ahojte babenky tak ja som dnes absolvovala interne,som nevedela,ze sa robi aj rtg pluc.a pracovnik ze gravidita?heh som sa zasekla.test som este nerobila ale teplota sa stale drzim tak som hadam nic nepokaslala

chrustik1
31. jan 2012

@kacena85 ahojky, nato pozor, ak by si bola tehotná tak rtg sa v tehu nesmie, môže poškodiť plod!!

kacena85
31. jan 2012

@chrustik1 mna to uplne zaskocilo.gynekol povedal,ze kvoli mojim vysledkom tazko ak vobec teraz otehotniem tak ani neverim,ze by som bola.ale tak clovek nikdy nevie ale aj tak som mala naspodku tu taku obruc ochrannu

tweetinka.co
31. jan 2012

ahojte Kočky.. takže na kyret nemusiiiiiiiiiiim 😅 😅 😅 a dnes mi lekár povedal, že ak chceme, môžeme sa začať už aj tento mesiac snažiť... 😎 (aj keď.. no.. asi tento mesiac to nechame na prirodu.. a mozno sa zadari prave preto 😵 )
Držte sa 😉

monika2712
31. jan 2012

@tweetinka.co to je vyborna sprava!! gratulujem! a drzim palce.. 😉

kaculiatko88
31. jan 2012

@kacena85 to tak teda 🙂 🙂

Dnes úspešne za mnou zubár. Zubky zatiaľ nebolia uvidíme čo bude keď vyprchá infekcia. Musím ísť ešte na RTG, ale počkám kým príde mrcha. Pre istotu 🙂 🙂

kaculiatko88
31. jan 2012

@kacena85 mala si povedať, že je tam tá možnosť. Dal by ti cez brucho takú ako keby plachtu, ktorá neprepúšťa žiarenie. Ale RTG, CT, MR môže vášne poškodiť plod.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre