Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

kacena85
21. feb 2012

@lucianak a ty kedy neocakavas tu mrchu?inak som ta nasla na wz.ak chces mozme si kuk grafy len musis dat v nastaveniach spristupnit graf pouzivatelom ;) moj je uz

sabaka
21. feb 2012

nepovedal kolko ale vraj je to po cisteni tak a po prvej ms by sa to malo znormalizovat tak uz len nech dojde ta mrcha jedna! Dakujem za tipy, poslusne hlasim ze som kupila dnes pomlete lanove semiacka a dokonca som zohnala alchemilku - po nemecky Frauenmantelkraut 🙂

sabaka
21. feb 2012

eh zabudla som adresata ako vidim takze moja posl. sprava mala byt @kacena85

kacena85
21. feb 2012

@sabaka jeeeeeeeeeeeeej tak super pekne ju pi min 2x denne a do ovu cize tich 14 dni cyklu.hehe to je teda nazov ja ako tak viem po nemecky ale tak fuuuu to bolo davno ked som nieco z ust pustila hehe
no tak uvidis po prvej mrche ako bude, mna to zaujalo preto, lebo ja to mam tak uz rok heh tak ze ci nevies...

kacena85
22. feb 2012

@lucianak aoj no pozri na tie moje teploty?co myslis, ze ovu este nebola??
http://www.womenzone.cz/uzivatelka/kacena85/gra...

lucianak
22. feb 2012

@natalia Práveže nie, digitálny som zatiaľ ešte ani nemala, boli to len také papierové pásiky, ktoré som ocikala 🙂 A raz mali výpredaj takých tt, čo sú v plastovom obale a vyzerajú ako pero, ale nie je digit. Mali ich asi za 0,70e, tak som kúpila 3 😀 Prvý vyšiel pozit, druhý pre potvrdenie tiež // a tretí som robila po kyrete.

lucianak
22. feb 2012

@kaculiatko88 Mne to tiež šlo na nervy, že veď už 2 roky ste manželia.... a bábo kedy bude? Neskutočne ma to vytáčalo. Ale teraz po tom, čo sa stalo som nepočula ani raz, aby sa pýtali. Tak je to lepšie trocha, lebo to by už bolo veľa na mňa.

lucianak
22. feb 2012

@kacena85 Šak kukám, aká si ty šikovná 🙂 Aj som si ťa pridala medzi priateľov na wz. Zatiaľ to na ovu nevyzerá u teba, ale snáď to príde postupne.
SKús kuk moj http://www.womenzone.cz/app/calendar/calendar.aspx

lucianak
22. feb 2012

@kacena85 Musíš zísť nižšie, tam je krivka. ALe to bude asi pred ms ☹

lucianak
22. feb 2012

@lucianak Joj, na 10x ti píšem ako ťuťula 🙂 No cca 29.2. alebo 1.3. Takže zhruba o týždeň sa to prevalí, že čo z toho bude

lucianak
22. feb 2012

@kacena85 Píšem sama sebe ako sa už aj tebe podarilo 😀

lucianak
22. feb 2012

Dnes mám ešte utz prsníkov o 9, tak sa pomaly poberiem odtiaľ 🙂

kacena85
22. feb 2012

@lucianak heh moja jak si sa tu rozpisala a aj sama sebe sikovnaaa,,,,to je aj moja parketa sama sebe pisat 😉 no ja mam teraz len 12 dc takze este dufam stupne aby som si ovu potvrdila, normal mi dosiel mail z wz ze blizi sa vasa ovulacia a mam ju ocakavat do dvoch dni...takeee smiesne mi to prislo 😀 😀 😀
ja idem na 9 k obvodnemu hehe inak pekne sa nam prekryvaju tie nase vselijake vysetrenia a dr 😉
ten graf ti nepojde zverejnovat pokial to nedas spristupnit, aj teraz ked som na to klik tak mi ukazalo moj graf
mne to cristi pomohla 😝 a tiez ked ho chces dat takto na stranku nejaku ako sem na konika musis dat dole pod grafom sdilet graf
dnes som si vsimla, ze mi tam nabehli nove kolonky ked si klik na datum v kalendari, ze bolest a poznamky k BT

natalia
22. feb 2012

@lucianak ahoj,dnes rano som si robila test a ukazal sa takmer ako negativny..tak nechapem tomu a včera vyšli dva pozitivne...radšej sa nejdem ani tešit...aby som nebola sklamana.. 😒 boli ma brucho ako pred mrchou..no som zvedava....ktožvie či testy nedavaju aj falošne vysledky 😠

kaculiatko88
22. feb 2012

@lucianak tak to máš potom super. Mňa sa každý pýta koľko už od toho prešlo keď poviem niečo cez pol roka. Tak počujem len samé ako no už choďte na to. No proste trápne. Každý nech sa stará sám o seba.

sabaka
22. feb 2012

@kacena85 ahoj tu je jedna dobra stranka o sliznici maternice http://www.wunschkinder.net/aktuell/wissenschaf... ale v nemcine, ak sa budes nudit tak lusti 😀
najnovsie studie ukazali, ze vyska sliznice (idealne by mala byt tak okolo 7mm) nie je vzdy rozhodujuca - ak su ostatne faktory v poriadku. A dolezita je aj struktura sliznice nielen vyska.

sabaka
22. feb 2012

@natalia zatial nezufaj a ver ze je to ok, otestuj zajtra z ranneho mocu. Aj u mna to bolo podobne a az po 4 dnoch po termine ms som mala silne ciarky. Mala som aj normalne predmenstruacne bolesti, akurat ze sa mrcha sa vtedy uz nedostavila 😉

anuska30
22. feb 2012

@natalia tak drzim palce nech su //. Prvy Ti ukazal // a druhy uz potom /,mala si to tu istu znacku testu ci iny?

bambi2
22. feb 2012

@kaculiatko88 najlepsie co mozes urobit je nepocuvat. nereagovat. aj ja som si zvykla, ked mi nieco svokra trepe, proste nepocuvam, neodpovedam, nereagujem. potom jej to pride, ze nema vyznam o niecom so mnou diskutovat 😀

natalia
22. feb 2012

@anuska30 mala som tu istu zn.woman secret prvy ukazal // aj další den ukazal// a dnes nič... 😒 inak mam take predmenštruacne bolenie tak som zvedava či sa niečo spusti alebo nie...

natalia
22. feb 2012

@sabaka ved som zvedava či pride červena alebo nie...mam take predmenštruačne pobolievanie... 😒

bambi2
22. feb 2012

@natalia a kedy mas dostat mrchu? ja tiez cakam 26 ale myslim, ze pride az o 2 roky 😀 😀 😀

natalia
22. feb 2012

@bambi2 ja mam dostat mrchu 26.2..aj ty 😀 sranda...a mysliš si tiež že si tehu??

bambi2
22. feb 2012

@natalia no citim nieco... nie su to priznaky mrchy... je to o nieco extremnejsie.. neviem ani ma netaha kupit test, to je na tom to divne. ako keby som to vedela ako min. rok v oktobri...
co je divne, ze nemam nafuknute brucho ako pred ms... predvcerom vecer ma pichlo 3x v podbrusku, to bol 10 den po sexiku. prsia ma bolia ale strasne, a zerem a zerem. unavena som tiez a strasne. tak neviem. vcera mi aj manzo povedal, ze som tehu, nejako sa mi vadili jeho dotyky... povedal, ze aj minule tehu sa ma nemohol ani dotknut.. tak neviem...

bambi2
22. feb 2012

a som alebo som neni prechladnuta. raz mi z nosa tece, raz nie... neviem... ako keby na mna nieco islo alebo neislo.. take divne nejake vsetko. neviem co si mam o tom myslet... 🙄

natalia
22. feb 2012

@bambi2 tak mame úplne rovnake pocity.. 😀 aj my sme mali sexik naplno 10dni do zadu...ale pobolieva ma trochu brucho...tak som zvedava či sme tehu.. 😀

bambi2
22. feb 2012

@natalia 😀 mna este brucho neboli... nic, iba prsia, tie citim... no dnes je to 12 dni od...

natalia
22. feb 2012

@bambi2 prsia citim aj ja ...take trhave bolenie..ale aj brucho ako pred ms..testy vyšli dva // predvčerom a včera a dnes nič/ 😖

natalia
22. feb 2012

@bambi2 my sme boli na plno 12.2

bambi2
22. feb 2012

@natalia ja som mala priblizne 13 ovu tak sme skusali 2-3 dni pred... no uvidime... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre