Čo si vziať a ako sa pripraviť na kyretáž?

anniqa
26. jan 2009

ahoj kočky, v stredu idem na kyret. Doktorka my to aja vysvetlila aj všetko, len som bola v takom stave, že som ju aninevnímala, poradte mi, čo si mám vziať so sebou, ako dlho to bude trvať a na čo si mám dať pozor? za všetky odp. dakujem

anuska30
25. feb 2012

@natalia ahoj.Je mi to luto,ale mozno zas malo to tak byt a na buduce to vyjde..Viem ako sa citis.Ja som minuly mesiac tak stresovala a potom ma tyzden od stresov bolela hlava.Cim nato myslime,tym je to horsie pre nasu psychiku. Drzim palce aby to vyslo na buduci mesiac. papapa

anuska30
25. feb 2012

@bambi2 ahoj.drzim palce .Prosim ta po akej dobe si otehotnela od kyretu? dakujem

bambi2
25. feb 2012

@anuska30 dakujem.. no este neviem ci som, ale po 2 mrche sme si uz uzivali. ale nie s cielom otehotniet, povedali sme si, ked to vyjde vyjde to, ked nie tak nie.. proste sme nesli na to tak, ze ideme plodit... chceli sme si iba sprijemnit noc... ale vyzera to zatial velmi slubne 🙂 ja som kyret nemala, potratila som prirodzene... nic lepsie sa mi nemohlo ani stat...

svintekova
25. feb 2012

@natalia do kelu aj z mrchou jednou, uži si ju to je určite POSLEDNA 😉

zitaje
25. feb 2012

ahojte,
tak som doma z nemocnice.
Na pocudovanie mi je aj psychicky lepsie po kyrete, asi hormony robili svoje, uz som bola uplne na nervy posledne dni a len by som bola revala stale.
Nastastie mi nie je absolutne vobec nic, citim sa ok, nic ma neboli ani nic podobne, najviac mi vadilo cakanie pred zakrokom a po nom kanila v ruke, takze dobre.
Teraz budem cakat na MS, a verim ze bude vsetko ok. Nejak som pozitivne naladena, ako keby restartovana 😅
Oficialne kedy mozeme ucinit pokus otehotniet? ALebo je to individualne? Ja uz mam dost rokov, a nechcem tehotniet do zimy, cize nerada by som cakala pol roka...

kacena85
26. feb 2012

@zitaje aoj tak super,ze sa citis dobre,no po kyrete odporycaju pockat so snazenim min 3 cykly,po prvej ms by si mala ist na kontrolu a dr ti povie,ci je vsetko ok

lucianak
26. feb 2012

@bambi2 Krásne. A už mám taký dojem a verím ti, že si tehu, ke´dže si to tom takto skalopevne presvedčená 🙂

lucianak
26. feb 2012

@kacena85 Tak najneskôr decembrovky 🙂 Sľubuješ? 🙂
teda riadny babinec máte, ak sa všetci zídete 🙂

lucianak
26. feb 2012

@poisonblu Tak to by si už aj niečo mala vedieť, nie? 🙂 Tak píííííííííííš, zvedavá sooooooom... 😅

lucianak
26. feb 2012

@natalia Jemine, ani nehovoooor ☹ To ti verím, že si bola zarmútená, keď došla ms. Ale najbližšie to už musí výjsť. Len netreba vešať hlavu. A testíky robiť až po vynechaní. Potom bude o to menšie sklamanie alebo naopak neopísateľná radosť 😉

poisonblu
26. feb 2012

@lucianak Mozno ano, ale ovu som mala az 20teho, takze pockam do vynechaneho menzesu

lucianak
26. feb 2012

@poisonblu Aha, tak to ano, potom to bude presnejšie.

bambi2
26. feb 2012

@lucianak ahojte tak mrchy nikde ani len naznak.. 😵 😵 😵 prave som zjedla banan a je mi trochu zle... takze mam taky dojem, ze to zacina. v noci ma vyhnalo na wcko a po 2- 3 hodinach znovu.. takze uz to zacina... tesim sa... 🙂

bambi2
26. feb 2012

a som taka unavenaaaaaaaaaaaaaa, ze by som najradsej zalahla znovu.. a asi to aj urobim... 😀

monika2712
26. feb 2012

@bambi2 moja drzim palce nech uz nedorazi 😉 😉 mas velmi dobre priznaky, tak dufam, ze to tak naozaj bude!

bambi2
26. feb 2012

@monika2712 diky! nedorazi uz, inak by tu uz bola. ja ju mam vzdy presnejsiu ako hodinky. ale citim to, citim sa tak inak a hlavne to bruco je ine... takze to vyzera dobre. testnem az neskor, pockam este 2 tyzdne... a potom kupim test. lebo ked to pocitam, iba v pondelok mi pichlo v podbrusku, cize to bude o tyzden oneskorene. tak radsej pockam. ale vobec ma to netaha kupit test 😅 ja som si povedala, ze nebudem minat prachy na testy. kupim iba jeden a ten musi stat za tie prachy 😀

monika2712
26. feb 2012

@bambi2 hej citala som ze tam mate testy velmi drahe, tak je to zbytocne, ked nepride neni o com, jasne jak facka 😉 tak dufajme ze tentokrat uz do uspesneho konca dotiahneme! 😉

bambi2
26. feb 2012

@monika2712 dotiahneme a vsetky do jedneho!!!!!!! 🙂 aj keby to neklaplo, nenahnevam sa. ale ked je to uz tu tak to s obrovskou radostou prijmem, nech je to chlapec ci dievca, to je jedno. budem sa tesit tak ci tak!!!!!! 😵 😵 😵 a ja to citim. keby som to necitila, tak by som uricte uz testovala. takze, ak ma moje pocity neklamu, su take iste ako minule tehu, ale tych priznakov je o nieco viac, tak je to tehu 😵 😵 😵

bambi2
26. feb 2012

@monika2712 a rozplacem sa nad kazdou blbostou co si precitam.. ach jaj... 😀 😀 😀

monika2712
26. feb 2012

@bambi2 paci sa mi tvoj optimizmus a nadsenie 😉 uzi si krasny happy dnicek teda.. u nas hrozne fuci, tak asi pobudnem doma, a ak este kamoska neni v porodnici, tak ju mozno este pojdem kuknut do vedlajsej dediny.. caka dievcatko a uz by mala kazdu chvilu rodit.. tak ich este pojdem pozriet, pokochat sa obrovskym brusinkom 😉
mna inak dako pobolieva brusko od vcera, tak dufam, ze to je len zvacsujuca sa maternica.

monika2712
26. feb 2012

@bambi2 zvykaj si 😉 aj ja som revala furt pri kazdej blbosti 😉

bambi2
26. feb 2012

@monika2712 ked vieme prijat tie dobre veci, tak sa musime naucit prijat aj tie zle... nikto nam nedal zarucny list, ze sa nam na svete bude iba dobre vodit... 🙂 no pomaly si zvykam, no dufam, ze to prejde... 😀

aj ty si uzi peknu nedelu.. u nas prsalo, take divne pocasie... takze ja asi poobede zalahnem.. no uvidime...

monika2712
26. feb 2012

@bambi2 no tu sa tiez dako zamracilo tak ma to taha na spanok.. inak sa citim jak kojenec, vecer zaspavam uz o 9tej pred telkou, takze nie som schopna dopozerat ziaden film.. hrozne daco, cakam kedy ta unava prejde, ale asi si este pockam 😉

bambi2
26. feb 2012

@monika2712 mozno to je uz ta jarna unava.. prejde to urcite ked sa zlepsi pocasie, teda otepli...

monika2712
26. feb 2012

@bambi2 no na jarnu unavu je asi priskoro, ja to mam hlavne uz od 4tt tu hroznu unavu 😀 uz vtedy som zaspavala po prichode z prace, a ostalo mi to doteraz, a v praci uz od obeda zyvam a zatvaraju sa mi oci.. ale ja sa nestazujem 😀 ved mi nie je vobec zle, nebolo a uz dufam ani nebude, tak si musim vytrpiet aspon tu unavu 😝

bambi2
26. feb 2012

@monika2712 no podla mna uz je po zime... a tehotenska unava a jarna unava, to je este horsi zabijak... takze ked sa to spoji, je to este silnejsie.. ja som tiez unavena ale bude to aj tym pocasim este.. nie len tehotenska unava...

kacena85
26. feb 2012

@lucianak no dnes dojdu k nam vsetci tak tu bude hurhaj ;))
No dufam,ze sa aspon do tiiich decembroviek dostanem a uz co by to bolo keby mam podobny termin ako segri v januari ;)) a ten chalos by sa uz veru hodil
Dnes mi vystupila teplota ale spala som len dve tri hodky,myslis,ze ju mozem brat do uvahy?ale tak uvidim zajtra ci bude hore ak hej je to oook

kacena85
26. feb 2012

@lucianak a ty mas akeeee super teploty este staaaale tesiiim 😝

kacena85
26. feb 2012

@bambi2 aoj prajem krasnnu nedelu bez ms 😀 😀 😀 jupiiiiiiii

kacena85
26. feb 2012

@monika2712 aoj tehulka nasa, tak pekne oddychuj, ja som bola s drahym na terase kavu vypit je supeeer vonku aj ked sem tam mracik a rano trocha poprchalo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre